Smaczne Hot Dogi w Snoopy Doggy Hot

26.08.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum

Popularność food trucków nie spada. Jedzenie wychodzące z małych kuchni umieszczonych w środku pojemnego pojazdu to często ciekawa opcja na lunch dla mieszkańców naszego miasta. Dziś rozmawiamy z właścicielami Snoopy Doggy Hot - nowego gastro punktu, który uraczy Was smacznym wrapem w amerykańskim stylu. Zapraszamy do przeczytania wywiadu!

 

 

 

Wiemy, że Wasz food truck jest stosunkowo nowym miejscem. Od jak dawna sprzedajecie swoje pyszne hot dogi w Szczecinie?

 

Tak, to prawda, rozpoczęliśmy 20 lipca tego roku,więc mniej więcej miesiąc temu.

 

Jak to się stało, że postanowiliście otworzyć akurat taki biznes? 

 

Jak to zwykle w życiu bywa jest to zbieg kilku okoliczności. Nasza serdeczna przyjaciółka Ana  kilka lat temu kupiła dla siebie food tracka, po czym zajęła się prowadzeniem ośrodka dziennej opieki dla osób starszych i food track stał dwa lata nie używany. Ja w między czasie poznałem moją dziewczynę Nadię, która bardzo ciężko pracowała na kuchni i nie mogłem patrzeć jak się wykańcza...przy czym gotuje wybitnie dobrze.  Podczas jakiegoś spotkania Ana zaproponowała nam żebyśmy wzięli tego food tracka i go uruchomili i tak od pomysłu do przemysłu po kilku miesiącach przygotowań udało się i działamy.

 

Jak przyciągacie do siebie klientów i co dobrego znajdziemy w ofercie?

 

Myślę że przyciągamy klientów po prostu pysznymi hot dogami. W ofercie znajdziemy 5 propozycji Hot Dogów.  Dodatkowo staram się prowadzić social media w taki sposób, żeby każdy robił się głodny widząc nowego posta, albo chociaż się na sekundę uśmiechnął.

 

Bardzo nam pomógł Mariusz z Info Szczecin, który bez interesownie nagrał o nas filmik i wstawił na swój profil, Gastro Szczecin publikując informację o naszym istnieniu w social mediach  oraz wiele innych życzliwych osób, których w Szczecnie nie brak, czego dowodem jest ten wywiad, za co jesteśmy Wam mega wdzięczni!

 

 

 

A czy w to wpisują się, także promocje?

 

Cały czas obserwujemy i analizujemy sytuację. Promocje często są wynikiem przypadkowych  myśli /pomysłów  i zdażają się spontanicznie, dlatego warto nas odwiedzać codziennie,  ale na przykład dziewczyny widząc, że dzieci często chcą samą bułkę z parówką i ketchupem wymyśliły Hot Doga „Kids” odpowiednio tańszego od pozostałych, kóry na stałę zagościł w naszym Menu i cieszy się popularnością zwłaszcza wśród najmłodszych, ale nie tylko.  

 

Jakie macie plany na najbliższe miesiące? Możemy spodziewać się jakichś nowości? 


Jeśli chodzi o  plany na najbliższe miesiące, to nie zabrzmi to jakoś spektakularnie. W tygodniu chcemy stać w Retail Parku na Mieska I 63 i serwować pyszne hot dogi, w niedzielę jeździć na bazarki i imprezy, jeżeli tylko pozowli na to czas. Jeśli chodzi o nowości, to intensywnie myślę nad propozycją dla wegetarian i na pewno chcę wprowadzić jakąś pyszną propozycję również dla Nich, ale raczej nie nazwę tego hot dogiem, tylko jakoś inaczej, jeszcze nie wiem jak.

 

Kilka słów dla naszych czytelników na koniec?


Zapraszamy serdecznie od  poniedziałku do soboty w godzinach od 11 do 19 na Miezka I 63 koło Juli i Biedronki na pyszne hot dogi, kochajcie się, i bądźcie dla siebie życzliwi, bo w tych czasach to jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Dziękujemy serdecznie za możliwość zaistnienia na łamach magazynu Hot, zapraszamy do śledzenia naszych poczynań na social mediach tj. Facebooku, Instagramie i Tik Toku. Pozdrawiamy serdecznie, załoga Snoop Doggy Hot.

 

 

Dane do kontaktu: 

Retail Park ul. Mieszka I 63

Tel. 732 802 069


Facebook: www.facebook.com/snoopdoggyhot

Instagram: @snoopdoggyhot

Tik Tok: @snoopdoggyhot

 

Snoopy  doggy hot

Snoopy doggy hot