W Porcie Fish And Chips

20.05.2021
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Tomasz Wieczorek

Łasztownia to jedno z lepszych miejsc w Szczecinie na spędzenie wolnego czasu. To też świetne miejsce aby skusić się na smaczne jedzenie z pobliskich gastronomii... Do tego zachęca nowo otwarty punkt W Porcie - Fish and Chips, będący spójną częścią Port Baru. Zadaliśmy im kilka pytań, aby dowiedzieć się więcej o ich ofercie i nadchodzących planach.

 

Zajrzyjcie tu przy kolejnym spacerze nad Odrą!

 

 

 

Wiemy, że „W Porcie” stanowi spójną część z Port Barem. Jak powstał pomysł na takie połączenie?

 

Pomysł był prosty! W Szczecinie trudno o Fish&Chips, a PortBar swoją nazwą i klimatem świetnie wpisuje się w nasz projekt. Serwowane przez nas Fish&Chips, ma być super opcją na szybkie i smaczne jedzenie ‘do ręki’ co świetnie sprawdzi się w letniej strefie gastro na PortBarze.

 

Sugerując się logiem, znajdziemy u Was przede wszystkim rybę i frytki. Zatem jakie gatunki morskich stworzeń będziecie serwować swoim gościom? Co polecacie najbardziej?

 

Nasze menu będzie bardzo proste i mało skomplikowane, ale za to bardzo smaczne i szybkie w przygotowaniu. Serwować będziemy polędwice z dorsza w panierce w zestawie z frytkami lub batatami i sosami przygotowanymi według naszych receptur.

 

Co jeszcze znajdziemy w ofercie?

 

Przygotowaliśmy też opcję dla wegetarian, czyli warzywa w tempurze - również z frytkami i batatami.

 

Zbliża się lato, obostrzenia puszczają. Podzielicie się z nami swoimi planami na lipiec i sierpień?

 

Plany są proste, by świetnie bawić się w genialnej przestrzeni, którą przygotował dla nas wszystkich PortBar i zapełniać brzuchy wszystkich głodomorów!

 

 

 

Jedna rzecz, która może być szczególnie interesująca dla wszystkich odwiedzających Łasztownie?

 

Jak wiadomo, w związku z pandemią ciężko o dobre imprezy w lokalach - idealnym pomysłem jest nasza strefa w PortBarze, gdzie będzie można zarówno dobrze zjeść w ciągu dnia, jak i pobawić się przy dobrej muzyce do samego rana na świeżym powietrzu!

 

Kilka słów dla naszych czytelników na koniec?

 

Serdecznie zapraszamy Was, by spróbować naszego Fish&Chips! Zaczynamy już 15-go maja i będziemy dla Was przez całe wakacje. Widzimy się na Łasztowni!

 

 

 

Dane do kontaktu:

Adres: Tadeusza Apolinarego Wendy 1

 
Facebook: W_Porcie
Instagram: @W_Porcie

 

w porcie

w porcie