Agnieszka Szeremeta

02.10.2019 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Agnieszki Szeremety

W październikowym wydaniu Hot Magazine mamy dla Was wyjątkowy wywiad, który przeprowadziliśmy z właścicielką Creo Academy- Agnieszką Szeremetą. Każdy kto ma styczność z branżą „urodową”z pewnością zna jej nazwisko. Od wielu lat jest czołową makijażystką i stylistką w naszym mieście. W ostatnim czasie jej kariera nabrała tempa, od września zobaczymy ją na antenie TVN i TVN Style. W rozmowie z nami zdradziła kilka szczegółów dotyczących swojej pracy i nowych projektów.

 

 

Jest Pani właścicielką i pomysłodawczynią Creo Academy, jak doszło do stworzenia tego małego imperium piękna?


Od wielu lat zajmuję się makijażem i stylizacją. Pracuję z różnymi osobami, w różnych miastach. Zawsze chciałam mieć swoją markę, w której będzie można zdobyć wiedzę nie tylko odnośnie makijażu, ale także stylizacji czy doboru fryzur. Uważam, że liczy się nasz wizerunek a na niego nie wpływa tylko perfekcyjny makijaż – składa się na niego wiele czynników. Tak powstał pomysł Creo Academy Agnieszka Szeremeta, który oferuje półroczną szkołę wizażu i stylizacji, intensywne kursy makijażu, indywidualne kursy makijażu czy stylizacji.


Pracowała Pani przy wielu ciekawych projektach takich jak „The Voice of Poland”, „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czy „Big Music Quiz”. Czym różni się wizaż do programów telewizyjnych od tradycyjnego makijażu?


Zrealizowałem wiele projektów telewizyjnych oraz wykonałam bardzo dużo makijaży komercyjnych – z mojej perspektywy nie ma różnicy. Każdy makijaż zawsze musi być przygotowany perfekcyjnie, uwzględniając preferencję klientki, musi być trwały i przede wszystkim osoba, której go wykonuje musi się w nim dobrze czuć! Wtedy wiem, że wykonałam dobrze zadanie a moja klientka jest szczęśliwa! A o to przecież w tym chodzi!

 

    


Creo Academy to również autorski program nauczania w ramach szkoły wizażu, proszę powiedzieć nam coś więcej na ten temat. Dla kogo jest przeznaczony?


W Creo by Agnieszka Szeremeta mamy szeroką ofertę dotyczącą wizażu i stylizacji! Całkowitą nowością była uruchomiona wiosną tego roku pierwsza edycja półrocznej szkoły, która przygotowuje do wykonywania zawodu wizażysty-stylisty. Obecnie trwają ostatnie dni naboru do jesiennej edycji szkoły! Oprócz tego cykliczne szkolenia, intensywne warsztaty czy pokazy makijażu. Z usług Creo Academy może skorzystać każdy, kto chce poszerzyć swoją wiedzę z zakresu makijaży czy stylizacji.

 

Zajmuje się Pani również szeroko pojętą stylizacją. Z jakich usług mogą skorzystać Pani klienci?


Jeżeli chodzi o stylizację to prowadzę kursy, szkolenia, warsztaty dotyczące stylizacji czy dress code'u w biznesie. Takie spotkania mogą być indywidualne lub grupowe. Oprócz tego możemy iść razem na zakupy, a ja pomogę skompletować odpowiednią, dopasowaną do danej osoby garderobę. Zauważyłam, że rola Personal shopper'a każdego roku jest coraz większa! I to bardzo dobrze! Widzę także, że coraz więcej kobiet (i nie tylko kobiet!) przykłada dużą wagę do swojego wizerunku! Jako społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej świadomi i wiemy, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz – a dobrze wyglądając łatwiej jest je osiągnąć!

 

  


Organizuje Pani warsztaty makijażu w całej Polsce. Do kogo są one kierowane? Czy osoba początkująca w tej dziedzinie znajdzie na nich coś dla siebie?


Przed nami jesienna trasa podczas której odwiedzę wiele polskich miast. W ramach trasy mamy przygotowane warsztaty w formie pokazu oraz kursy jednodniowe praktyczne. Skierowane są do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie wizażu. Pierwszą trasę z warsztatami w formie pokazu po kilku miastach w Polsce mieliśmy w czerwcu br. – odwiedziłam wtedy 5 miast i spotkałam ponad 100 wyjątkowych osób, które łączyło jedno – miłość do makijażu! Tej jesieni zamierzam to powtórzyć! I już teraz wiem, że będzie wspaniale!


Jakie ma Pani plany na najbliższą przyszłość? Gdzie będzie można Panią zobaczyć/spotkać?


Moje plany to rozwijanie marki Creo Academy. Spotkania podczas kursów, warsztatów, pokazów czy półrocznej szkoły. To właśnie te działania dają mi codzienną energię i chęć do uśmiechania się! Dodatkowo, we wrześniu wystartował program „Stylowy Projekt”, który będzie można oglądać na antenie TVN i TVN Style. Jestem jedną z osób współtworzących „beauty team” Magdy Pieczonki. Zdradzę Wam, że to SUPER program! Zapraszam wszystkich do obserwowania moich kanałów na Instagramie i Facebooku – tam zawsze najświeższe informacje.

 

    

 

www.agnieszkaszeremeta.pl

facebook.com/creo.agnieszka.szeremeta

instagram.com/agnieszkaszeremeta.pl

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.