Beauty Room - Make Up Artist & Hair Stylist

20.01.2020 1 komentarzy
Autor: Magda Oleśniewicz , Zdjęcia: Natalia Sobotka

Zapraszamy Was do przeczytania wywiadu z właścicielką salonu piękności „Beauty Room” Ewelina Szymańską, która opowiedziała nam jak zaczęła się jej przygoda z fryzjerstwem i w jaki sposób stała się kobietą sukcesu.

 

Znajdujący się w Policach „Beauty Room” to salon piękności w którym możecie przejść pełną metamorfozę czyli sprawić sobie zarówno nową fryzurę, jak i zrobić makijaż oraz wystylizować paznokcie. Wszystkie usługi wykonywane są przy użyciu profesjonalnych kosmetyków, znanych i cenionych marek. Jeśli nie macie jeszcze swojego ulubionego salonu piękności, być może po przeczytaniu naszego wywiadu się to zmieni!

 

Właścicielka Beauty Room - Ewelina Szymańska

 

Jak rozpoczęła się Pani zawodowa przygoda? Praca jest Pani pasją i sposobem na życie?

 

Z zawodu jestem fryzjerką z szesnastoletnim stażem. Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęłam w 2004 roku, kiedy skończyłam szkołę średnią i dzięki namowie mojej mamy zaczęłam pracę w jednym z polickich salonów fryzjerskich. Zawsze miałam tzw. rękę do upinania włosów. Praktyki, a później praca w salonie zawsze sprawiały mi przyjemność.

 

Wiedziałam, że to jest właśnie „to” co chcę robić w życiu. Egzamin podyplomowy zadałam na ocenę celującą. Pracowałam w polickim salonie 13 lat. To było super 13 lat, miałam świetną szefową, ale po tak długim czasie, jeżeli człowiek ma ambicje, to zdecydowanie chce czegoś więcej!

 

 

Proszę pochwalić się swoimi sukcesami, wiemy, że ma ich Pani sporo na swoim koncie…

 

W 2017 moje życie obróciło się o 180 stopni. Rozwiodłam się z mężem, odeszłam z salonu i postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę, na swój mały, ale własny salon. Zainwestowałam w to wszystkie oszczędności, mnóstwo czasu i energii. Jeździłam na szkolenia i starałam się inwestować w siebie i swoje umiejętności.

 

W październiku 2017 napisałam do jednej z dziewczyn, która w Warszawie prowadzi szkolenia z makijażu, aby umówić się na indywidualne szkolenie. Po szkoleniu zaproponowała mi udział w ciekawym projekcie. Bez chwili namysłu się zgodziłam. Czesałam aktorkę Teatru Komedia w Warszawie, Klaudię Halejcio. Po intensywnej pracy przy tym projekcie, byłam bardzo zaskoczona reakcją ludzi na efekty. Zawsze miałam problem z wiarą w siebie.

 

Ludzie namawiali mnie, abym przeniosła się do Warszawy i mówili ze zrobiłam kawał dobrej roboty! W maju 2018 roku ponownie stylizowałam włosy Klaudii Halejcio, tym razem w „Pytaniu na śniadanie”

 

 

„Beauty Room” to salon piękności w którym możecie przejść pełną metamorfozę czyli sprawić sobie zarówno nową fryzurę, jak i zrobić makijaż oraz wystylizować paznokcie. 

 

 

Jak doszło do powstania salonu Beauty Room?

 

Pod koniec roku zdecydowałam się na otwarcie dużego salonu. Kredyty, dofinansowania oraz współpraca z wspólniczką, która prowadzi gabinet kosmetyczny ułatwiły mi start. Od maja 2019 roku jestem właścicielką jednego z największych salonów w województwie zachodniopomorskim.

 

Salon prowadzony jest przeze mnie na najwyższym poziomie. Najbliższe terminy to czas oczekiwania około 2 miesięcy, dlatego inwestuję w swoich pracowników, szkolenia oraz rozwój tak, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni i chętnie do nas wracali. Póki co, zespół wraz ze mną tworzą dwie fryzjerki - Justyna oraz Kamila. Jestem bardzo szczęśliwa, że pracują dla mnie tak zdolne i sympatyczne dziewczyny! Miejsce pracy to nasz drugi dom, zależy nam więc na dobrej atmosferze.

 

Z jakich jeszcze zabiegów możemy skorzystać w Pani salonie piękności? Co może Pani polecić naszym czytelniczkom?

 

W moim salonie można przejść pełną metamorfozę (makijaż, fryzura). Wykonujemy strzyżenia damskie, męskie, polerowanie włosów oraz koloryzacje przy użyciu topowych marek kosmetyków, takich jak Guy Tang, Matrix, Campagnia Del Colore czy Karal.

 

W naszej ofercie znajdziecie również botox włosów, pielęgnację ogniem Sirwo oraz nanoplastykę, która od jakiegoś czasu jest bardzo popularnym zabiegiem. Osobiście wykonuję również makijaże okolicznościowe i ślubne. Szkolenia indywidualne z makijażu to mój ostatni hit. Niedługo w ofercie znajdą się szkolenia indywidualne dla fryzjerów oraz usługa przedłużania włosów.

 

 

Proszę powiedzieć kilka słów na temat szkoleń, czego konkretnie będą dotyczyły?

 

Od tego roku planuję zająć się na poważnie szkoleniami. Jest to dziedzina w której czuję się wyjątkowo dobrze i chciałabym przekazać swoją wiedzę dalej. W planie mam wprowadzenie szkoleń indywidualnych dla fryzjerów z technik koloryzacji blond.


Do wykonania takiej koloryzacji potrzebna jest ogromna wiedza, którą posiadam i chętnie się nią podzielę. Blondy są bardzo wymagającym kolorem i aby nie zniszczyć włosów i uzyskać spektakularny efekt należy pracować na odpowiednich kosmetykach i technikach

 

 

Beauty Room Ewelina Szymańska &Artist
ul. Roweckiego 10, Police
tel. 793 707 219
Facebook.com/Beauty-Room-Ewelina-SzymańskaArtist  

 www.instagram.com/ewelina_artist/

 

Beauty Room - Make Up Artist & Hair Stylist

Beauty Room - Make Up Artist & Hair Stylist

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Jadwiga
19:04 14.04.2023
Super pani fryzjerka. Polecam . Pozdrawiam.
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.