DepiLab

05.10.2018 2 komentarzy
Autor: Honorata Nekanda – Trepka , Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Niedawno zajrzeliśmy do Depilab. Są to dwa gabinety położone na prawym i lewym brzegu Szczecina, oferujące laserową depilacje ciała. Nie są to jednak takie same miejsca jak większość salonów depilacji. W ofercie tej firmy znajdziemy bezbolesne zabiegi laserowe, skuteczne nawet na jasnych i cienkich włosach, co dotychczas było niemożliwe. Każda osoba borykająca się z nadmiernym lub niepożądanym w danym miejscu owłosieniem, może spokojnie udać się do Depilab i uzyskać tam profesjonalną pomoc i to bez bólu !!!!. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z kosmetolog Kingą Rębowiecką, w którym przedstawi Wam niezwykłą ofertę i wyjątkowość Depilab.

 

  

 

hot°: Jakie usługi oferujecie w swoich gabinetach?

 

W gabinetach DepiLab wykonujemy przede wszystkim zabiegi depilacji laserowej za pomocą dwóch ultra nowoczesnych laserów: Soprano Ice Platinum oraz Motus AX.

Laser Motus AX jest prawdziwym przełomem w depilacji ponieważ jest skuteczny, także na włosach BLOND, bardzo jasnych i bardzo cienkich. Dodatkowo podczas zabiegu odczuwasz tylko dotyk głowicy – zero bólu.

 

Laser Soprano Ice Platinum jest najbardziej kompleksową technologią ponieważ w 1 głowicy łączy

3 wiązki światła lasera. Dzięki tej technologii, możemy pozwolić sobie na bezpieczną depilację nawet ciemnej, opalonej skóry.

Dodatkowo oferujemy także zabieg nieinwazyjnego modelowania twarzy lub ciała - Termolifting NIR Soprano XL™.

 

hot°: Zabieg depilacji laserowej często kojarzony jest z bólem, czy może być inaczej?

 

Posiadamy całkowicie bezbolesną technologię depilacji. Zabiegi są bezbolesne w nawet najbardziej wrażliwych miejscach, takich jak pachy czy okolice intymne, co zawdzięczamy głównie technice wykonania zabiegu światłem lasera w ruchu. Podczas zabiegu kosmetolog wykonuje ruchy przypominające „malowanie” ciała głowicą lasera. Aby ułatwić poślizg, na skórę nakładamy żel USG. Dzięki tej technice, mniejsze dawki energii deponowane są w tym samym miejscu kilka razy, a podgrzewanie skóry właściwej i zawartych w niej mieszków włosowych odbywa się stopniowo. Technika ta różni się od zabiegów depilacji wykonywanych za pomocą starszych technologii, podczas których duże dawki energii są deponowane na skórę w postaci jednorazowych, bolesnych strzałów lasera.

 

  

 

 

hot°: Jak to jest z depilacją jasnych i cienkich włosów? Czy laser jest w stanie je zniszczyć?

 

Nasze urządzenia są skuteczne na wszystkich rodzajach włosów, także tych bardzo cienkich i jasnych. Skuteczność zabiegów depilacji na jasnych i cienkich włosach za pomocą lasera Motus AX jest potwierdzona badanami klinicznymi. Zapraszamy na zabiegi wszystkie blondynki, które dotychczas nie mogły skorzystać z depilacji laserowej ze względu na zbyt jasny włos.

 

hot°: Jakie partie ciała można poddać zabiegom depilacji laserowej? Co z miejscami trudno dostępnymi takimi jak nos czy uszy?

 

Oferujemy zabiegi depilacji całego ciała, także miejsc intymnych. Posiadamy głowicę Facial Tip dedykowaną depilacji trudno dostępnych miejsc np. uszy lub nos.

 

  

 

  

 

 

hot°: Czy każdy, niezależnie od fototypu skóry, może poddać się takiemu zabiegowi? Czy jest to bezpieczne w przypadku osób o ciemnej karnacji?

 

Nasze urządzenia są skuteczne na wszystkich fototypach skóry. Zabiegi wykonujemy bezpiecznie także na opalonej skórze, należy tylko pamiętać, że od ostatniego opalania musi upłynąć około 3 tygodnie. Depilujemy skórę z utrzymującą się opalenizną, ale nie może ona być bardzo świeża.

Zapraszamy do gabinetów.

 

 

www.facebook.com/depilacjalaserowaszczecin

www.depilab.pl
Infolinia: 91 88 543 88

www.instagram.com/depilab.pl

 

Ul. Potulicka 63
Szczecin 70-230
Salon Hair & Tea

__________

Ul. Wiosenna 32
Szczecin 70-807
L’OR Galeria Gryf

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Bagażówki Szczecin
21:33 20.02.2019
Najlepsze i najtańsze bagażówki Szczecin, Transport usługi transportowe Szczecin Stargard Police Goleniów https://www.r1trans.pl
0
0
PanPrzeprowadzka.pl
8:13 20.11.2020
Tanie przeprowadzki Szczecin, Police, Gryfino, Stargard, Goleniów, Pyrzyce. http://PanPrzeprowadzka.pl Tani transport, taxi bagażowe oraz bagażówki w Szczecinie i okolicy. PAN Przeprowadzka to duża szczecińska firma przeprowadzkowa.
1
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.