Dziewczyna z Okładki: Asia Pruska - wywiad ze zwyciężczynią Mody Ulicznej 2016.

10.02.2017 1 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: Archiwum Asi Pruskiej

Dzisiaj chcielibyśmy porozmawiać z bohaterkami naszej lutowej sesji okładkowej. Otóż dziewczyny, Patrycja oraz Asia są finalistkami naszego całorocznego konkursu Mody Ulicznej z 2016 roku. Najpierw zapraszamy do wywiadu z Joanną Pruską – zwyciężczynią naszego konkursu. Porozmawiamy o trudach życia codziennego, jej podejściu do mody, może nawet dowiemy się czegoś z życia prywatnego;) Czy po sesji w Hot Magazine kariera fotomodelki stoi przed Asią otworem? Sprawdźcie sami ;)

 

Okładka Hot Magazine. Luty 2017. Asia (po prawej), Patrycja (po lewej). Underground Tattoo Studio


hot°: Wygrałaś nasz całoroczny konkurs Mody Ulicznej 2016 i byłaś na naszej okładce, fajne doświadczenie? ; )


Asia: Oczywiście, że tak. Fajnie jest widzieć siebie na okładce gazety, a praca z ekipą podczas powstawania okładki była mega przyjemna!

 

 

 

hot°: Jaki styl ubioru preferujesz? Luźny, elegancki czy może jeszcze inny? A czego byś nigdy nie założyła?


Asia: Najlepiej czuje się mając na sobie coś rockowego, np. spodnie z roztarciami, skórzana kurtka, ciężkie buty, T-shirt odsłaniający ramię. Nigdy nie założyłabym białych kozaczk ów, nic innego nie przychodzi mi do głowy hehe

 

 


hot°: Jakie są twoje ulubione marki odzieżowe? Gdzie w Szczecinie robisz zakupy? Czy masz też swoje ulubione sklepy internetowe?


Asia: Najbardziej lubię sieciowi typu Bershka, czy H&M. Jak wybieram się na zakupy, to w pierwszej kolejności właśnie tam wchodzę a do pozostałych sklepów… o ile mój narzeczony to wytrzyma (haha). Wszyscy wiemy jakie kobiety są na zakupach! W Szczecinie najczęściej chodzę do Kaskady. Jeśli chodzi o sklepy internetowe, to na pewno mogę polecić Selfieroom, Xstritfashion i butik Pauliny Schaedel- ma świetne torebki.

 

 


hot°: Czy pamiętasz zdjęcie, które dało Ci wygraną? Pamiętamy szary, luźny ubiór, czerwoną torbę… No właśnie, czy wybierałaś się wtedy na trening?;)


Asia: Jasne, że pamiętam! Tak, wybierałam się na trening. Założyłam ten stój bo „nie miałam się w co ubrać’’ i akurat to przyni osło mi szczęście 

 


hot°: Jak ubrani mężczyźni robią na Tobie wrażenie?;>


Asia: W sumie nie mam skonkretyzowanego typu ubioru dla mężczyzny. Na pewno nie widzę swojego faceta w obcisłych rurkach.

 

 


hot°: Jak dużą wagę przywiązujesz do mody, stylu? Czy uważasz, że nasze miasto ubiera się modnie?


Asia: Interesuję się modą, śledzę nowości, ale na pewno nie idę za tym ślepo. Lubię dobrze wyglądać, ale też nie można według mnie z tym przesadzać. Szczerze mówiąc mało jest tutaj osób dobrze ubranych, ale to tylko moja opinia.

 


hot°: Teraz co nieco o życiu prywatnym. Czym się zajmujesz, jakie masz plany i marzenia?


Asia: Aktualnie jestem na trzecim roku studiów prawniczych. Moim planem jest skończyć studia, zrobić aplikację adwokacką i pracować szczęśliwie w zawodzie. Oprócz tego zajmuje się modelingiem oraz pracuje w roli hostessy na różnych eventach. Marzenia mam i to wielkie, ale są w realizacji i nie chce zapeszać więc o tym nie powiem :P

 

 

hot°: No dobrze, na koniec wracamy do okładki, której byłaś bohaterką. Czy jesteś zadowolona z sesji zdjęciowej? Czy może brałaś już kiedyś udział w podobnej? A może zainspirowaliśmy Cię do rozpoczęcia przygody fotomodelki?;)


Asia: Tak, okładka bardzo mi się podoba. Nigdy nie byłam na okładce, natomiast z sesjami miałam już styczność. Po wydaniu lutowego Hota, napisało do mnie kilku fotografów, więc najbliższy miesiąc już mam zaplanowany, z czego się bardzo cieszę;)

 

Sprawdź profil Asi na Instagramie!
Komentarze

Komentarze

Magdalena
12:28 10.02.2017
Piękna kobieta
4
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.