Dziewczyna z Okładki: Patrycja Ilcewicz - wywiad z finalistką Mody Ulicznej 2016.

10.02.2017 1 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: Archiwum Patrycji Ilcewicz

Dzisiaj chcielibyśmy porozmawiać z bohaterkami naszej lutowej sesji okładkowej. Otóż dziewczyny, Patrycja oraz Asia są finalistkami naszego całorocznego konkursu Mody Ulicznej z 2016 roku. Zapraszamy do wywiadu z Patrycją Ilcewicz – finalistką i zdobywczynią drugiego, zaszczytnego miejsca w naszym konkursie. Porozmawiamy o trudach życia codziennego, jej podejściu do stylu, może nawet dowiemy się czegoś z życia prywatnego;) Czy po sesji w Hot Magazine kariera fotomodelki stoi przed Asią otworem? Sprawdźcie sami ;)

 

Okładka Hot Magazine. Luty 2017. Patrycja (po lewej), Asia (po prawej). Underground Tattoo Studio


hot°: Zdobyłaś wspaniałe – drugie miejsce w naszym konkursie Mody Ulicznej 2016 – jak się czujesz? ; )


Patrycja: Jestem zachwycona wygraną, konkurencja była naprawdę duża. Bardzo zależało mi na tym.

 


hot°: Jaki styl ubioru preferujesz? Luźny, elegancki czy może jeszcze inny? A czego byś nigdy nie założyła?


Patrycja: Preferuję styl elegancki wymieszany z ulicznym, który podkreśla kobiecość i nadaje charakterystyczny wygląd. Jednocześnie szykowny i na co dzień. Na pewno bym nie założyła panujących trendów, które przepełniają polskie ulice. Cenie sobie oryginalność i przede wszystkim wygodę.

 

 

hot°: Czy pamiętasz zdjęcie, które dało Ci wygraną? Zdecydowanie przeważa na nim kolor czarny, choć nie brakuje jasnego akcentu. Jakie kolory przeważają w Twojej garderobie?


Patrycja: Oczywiście, że pamiętam. Miałam na sobie założoną moją ulubioną koszulę, białą z koronkową wstawką, do tego czarne rozdarte spodnie. Jednakże mimo tego połączenia w mojej szafie dominują kolorowe, wzorzyste ubrania. Można je ciekawie łączyć ze sobą.

 

 


hot°: Pozostańmy jeszcze przy tym zdjęciu z Mody Ulicznej… Pytanie za sto punktów. Co robiłaś wtedy w Kaskadzie?;)


Patrycja: Tamtego dnia byłam w kaskadzie całkiem przypadkiem. Był to nieplanowany, spontaniczny wypad na zakupy i kawę z przyjaciółką.

 


hot°: A jak ubrani mężczyźni robią na Tobie wrażenie? Czy może w ogóle nie zwracasz na to uwagi? ;>


Patrycja: Zwracam szczególną uwagę na ubiór u płci przeciwnej. Uwielbiam kiedy mężczyźni ubierają się elegancko, koszula i marynarka, to świetny zestaw.

 

 


hot°: Jak dużą wagę przywiązujesz do mody, stylu? Czy uważasz, że nasze miasto ubiera się modnie?


Patrycja: Uważam, że sposób ubierania odzwierciedla osobowość. Bardzo ważny jest dla mnie mój styl, mogę nim wyrazić siebie. Nie podążam za narzuconymi trendami, staram się zachować odrębność. W Szczecinie można codziennie zauważyć wiele stylowych osób. Jednakże normą w dzisiejszych czasach są powtarzające się stylizacje na ulicy, ale tego nie zmienimy, każdy chce być „modny”.

 

 


hot°: Jakie są twoje ulubione marki odzieżowe? Gdzie w Szczecinie robisz zakupy? Czy masz też swoje ulubione sklepy internetowe?


Patrycja: Nie mam ulubionej marki odzieżowej. Zazwyczaj zakupy robię w Galerii Kaskada, gdzie jest największy wybór sklepów. Bardzo lubię sklep Medicine, charakteryzuje się oryginalnością. Różni się on od innych sieciówek, a ich ubrania są projektowane przy współpracy z młodymi twórcami.

 


hot°: Teraz co nieco o życiu prywatnym. Czym się zajmujesz, jakie masz marzenia i gdzie widzisz siebie za powiedzmy… 10 lat?;)


Patrycja: Aktualnie uczęszczam do liceum. Marzę, aby w przyszłości robić to co kocham oraz dużo podróżować. Pragnę połączyć moje pasje - fotografię, rysunek i zdolności techniczne. Za 10 lat widzę siebie jako architekta, projektującego nowoczesne budynki.

 


hot°: Ostatnie pytanie… Na koniec musimy zapytać Ciebie o okładkę, na której się znalazłaś. Czy jesteś zadowolona z sesji zdjęciowej? Czy może brałaś już kiedyś udział w podobnej? A może zainspirowaliśmy Cię do rozpoczęcia przygody fotomodelki?;)


Patrycja: Jestem bardzo zadowolona z okładki. Muszę przyznać, że wyszła fenomenalnie. Bardzo dobrze mi się współpracowało z całą ekipą - serdecznie wszystkich pozdrawiam. Świetnie mi się pozowało z naprawdę śliczną Asią. Uczestniczyłam już wcześniej w sesjach zdjęciowych, każda kolejna jest dla mnie motywacją do dalszego doskonalenia siebie i podejmowania się kolejnych zleceń.

 

 

Dziewczyna z Okładki: Patrycja Ilcewicz.

Dziewczyna z Okładki: Patrycja Ilcewicz.

 

Sprawdź Instagram Patrycji Ilcewicz
Komentarze

Komentarze

Magdalena
15:06 10.02.2017
Wspaniała sesja, przepiękna modelka.
1
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.