Katarzyna Pietroń Kosmetolog

30.10.2019 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Salonu

 

Zapraszamy na wizytę w salonie kosmetycznym prowadzonym przez Panią Katarzynę Pietroń, przy ulicy Panieńskiej na Starym Mieście. Nazwa ulicy zobowiązuje! Tutaj każda Pani poczuje się wyjątkowo!

 

Jest Pani magistrem Kosmetologii, absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Solidne wykształcenie kosmetyczne. Skąd taki a nie inny wybór drogi życiowej?

Od kiedy pamiętam szeroko pojęta kosmetologia była moją pasją. Już jako dziecko sprawiało mi frajdę upiększanie siebie oraz koleżanek.

 

Decyzja o studiach kosmetologicznych była dla mnie oczywistym wyborem. Nie brałam pod uwagę innej drogi. Po skończeniu studiów podjęłam pracę na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie miałam przyjemność  przekazywać innym swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną.

 

Prowadzi Pani salon kosmetyczny przy ulicy Panieńskiej na Starym Mieście. Nazwa ulicy zobowiązuje! Co Panie mogą znaleźć wyjątkowego w ofercie?

To prawda, nazwa ulicy jest wyjątkowa . Ciekawostka  - jest to najstarsza ulica w Szczecinie. Piękne miejsce sąsiadujące z zamkiem Książąt Pomorskich. Każda kobieta może poczuć się jak księżniczka. Jeśli chodzi o zabiegi, które wykonuję, to mówiąc skromnie… Każdy jest wyjątkowy!

 

Wszystkie z moich Pań są traktowane sposób indywidualny. Oferuję szereg zabiegów pielęgnacyjnych (mezoterapia, mikrodermabrazja), liftingujących (fale radiowe) oraz upiększających (modelowanie ust, wolumetria twarzy). Każda Pani znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

    

 

 

Przechodzimy do szczegółów. W swojej ofercie posiadasz min. między innymiwypełnienie kwasem hialuronowym ust. Proszę powiedzieć nam kilka słów na ten temat.

Zgadza się. Wszelkie zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to mój konik! Uwielbiam uwydatniać piękno moich klientek, nadając ustom pełniejszy kształt. Większość kobiet ma również asymetrię czerwieni wargowej, co zawsze koryguję. Zabieg często wiąże się dla pacjentki z dużym stresem.

 

Zdarza mi się dzielić jedną ampułkę kwasu na 2 wizyty, aby Panie nie obawiały się, że usta będą za duże i za mocno spuchną – liczy się dobre samopoczucie i komfort psychiczny

klientek.

 

Zarezerwuj wizytę!

 

 

Piękne usta to jedno, ale nie możemy chyba zapomnieć o reszcie ciała. Co jeszcze oferuje Pani gabinet?

Jak najbardziej!  W moim gabinecie można znaleźć zabiegi liftingujące, wyszczuplające oraz ujędrniające. Najczęściej stosujemy fale radiowe i dermomasaż. A skoro mowa o zapominaniu… Bardzo często pomijana jest pielęgnacja szyi.

 

Wychodząc temu na przeciw - poza edukowaniem klientek, prawie każdy zabieg pielęgnacyjny twarzy wykonuję obligatoryjnie z szyją. Jest ona tak samo ważna jak twarz.

 

Jakie zabiegi poleca Pani przed zbliżającym się Sylwestrem? Czy łatwo jest o wolny termin?

Zacznę od końca. Terminy w okresie świątecznym i sylwestrowym kończą się w październiku. Panie dbają o to, aby pięknie wyglądać w te wyjątkowe dni i wszystko planują wcześniej. Przed sylwestrem głównie wykonuje się zabiegi tzw. bankietowe, które dają natychmiastowe efekty.

 

    

 

Nie musimy czekać, aż skóra się zregeneruje, a ewentualne zaczerwienienia znikną. Bardzo popularne są również zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, modelowanie żuchwy i brody (to co sprawia mi największą radość). Po kilku dniach od zabiegu opuchlizna znika i Panie są gotowe, aby świętować.

 

Jakie zabiegi wybierają najczęściej Pani klientki? Jaki jest według Pani najciekawszy zabieg lub najbardziej innowacyjny, który posiadasz w swojej ofercie?

Na tą chwilę najpopularniejszym i najbardziej innowacyjnym zabiegiem jest mezoterapia igłowa z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, tzw. wampirzy lifting.

 

Osocze doskonale pobudza naturalne procesy regeneracyjne, dzięki czemu idealnie sprawdza się w niwelowaniu przebarwień oraz delikatnych blizn. Nie ma ryzyka uczuleń. Twarz po zabiegu jest promienna, świetlista i napięta. Wszystkie Panie są zachwycone efektami.

 

   

 

 

 

 

Katarzyna Pietroń Kosmetolog

k.pietron@op.pl

tel. 796 377 784

Facebook

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.