Kurkowa 5 - opalanie natryskowe!

26.11.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Kurkowa 5 to studio specjalizujące się w opalaniu natryskowym, które powstało z pasji do zdrowego opalania. Wszystkie zabiegi wykonywane są tu ręcznie, a odcień każdorazowo dobrany jest do karnacji i oczekiwań klienta, co zapewnia zadowalający efekt po zabiegu. Dla osób lubiących się opalać, przygotowaliśmy artykuł, w którym rozmawiamy z właścicielką studia - Panią Natalią. Z wywiadu dowiecie się więcej o ofercie i grudniowych nowościach. Zapraszamy!

 

 

 

Dlaczego warto przyjść na opalanie natryskowe w zimę?

 

Opalanie natryskowe w zimę, to idealny sposób na przywołanie wspomnień o wakacjach. Opalona, rozświetlona skóra prezentuje się zimą wprost cudownie, wyglądając tym samym na wypoczętą i zdrową.

 

Jest to także rewelacyjny „dodatek” do świątecznych i sylwestrowych kreacji. Kto raz spróbował tej formy opalania ten wie, jak bardzo poprawia się nastrój i jego samopoczucie. Bez zapachu, bez efektu pomarańczy, zdrowo, a do tego pięknie - cóż można chcieć więcej?

 

Jakich nowości możemy spodziewać się w grudniu w Pani salonie?

 

Grudzień na Kurkowej5, to zawsze czas pełen magii i niespodzianek. W tym roku także będziemy mieli dla Was niesamowite pomysły na prezenty gwiazdkowe i nowości kosmetyczne. Jeśli jest w Waszym otoczeniu osoba, która lubi zdrową formę opalania, to koniecznie zajrzyjcie do nas - znajdziecie tu idealnie skomponowane zestawy kosmetyków w pięknych, świątecznych opakowaniach. Oczywiście na każdego z naszych klientów będą czekały także świąteczne upominki.

 

 

Czy możemy spodziewać się grudniowych zniżek promocji lub rabatów?

 

Na naszych Klientów czekają w grudniu i po nowym roku liczne niespodzianki oraz akcje promocyjne. Wystarczy obserwować nasz profil na Facebooku oraz Instagramie i upolować zabieg opalania w promocyjnej cenie lub kosmetyki do pielęgnacji domowej. Cyklicznie będziemy je ogłaszać, także bądźcie czujni! Prowadzimy również szkolenia z opalania natryskowego - zachęcamy do zapisów...

 

A jakie macie postanowienia noworoczne? Z jakimi zmianami przyjdzie Wam się zmierzyć w nowym roku?

 

Staramy się cały czas rozwijać i podnosić komfort usług dla naszych klientów. Takim naszym największym postanowieniem w 2022 roku będzie stworzenie kolejnego miejsca w salonie do wykonywania zabiegów opalania.

 

Chcemy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu i nie musieć odmawiać zainteresowanej osobie z powodu braku dostępności miejsca. Zwiększamy miejsce, zwiększamy zespół, by wszystkich chętnych móc przywitać w progach Kurkowej 5.

 

Co powinna wiedzieć osoba, która przychodzi na opalanie natryskowe po raz pierwszy?

 

Powinna wiedzieć jak przygotować się na zabieg oraz co ze sobą zabrać. Każdorazowo podczas zapisu wysyłamy pełną instrukcję do klienta.

 

 

 

A co się dzieje po zabiegu? Jak długo utrzymuje się opalenizna? Czy po wyjściu z salonu należy odpowiednio pielęgnować skórę?

 

Po 3h od zabiegu (już w domu) należy wziąć prysznic bez użycia kosmetyków. Do momentu skorzystania z pierwszego prysznica należy unikać kontaktu z wodą oraz wszelkiego rodzaju wysiłku fizycznego, który powoduje nadmierne pocenie się.

 

Opalenizna utrzymuje się od 7 do nawet 14 dni. Aby jak najdłużej się nią cieszyć należy pamiętać o nawilżaniu ciała, odpowiednie kosmetyki nawilżające dostępne są również w moim salonie.

 

Czyli nie pozostaje nic innego jak tylko wziąć się za telefon i umówić wizytę. Bardzo dziękuję za wywiad. Kilka słów dla czytelników na koniec?

 

Wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji spróbować bezpiecznej formy opalania serdecznie zapraszam do umówienia wizyty. Jest to najbezpieczniejsza forma opalania.

 

Dane do kontaktu:

Kurkowa 5

ul. Kurkowa 5/U1

www.kurkowa5.pl

tel. 668 154 949

 

mail: [email protected]

www.facebook.com/Kurkowa5

www.instagram.com/kurkowa5_szczecin

 

Kurkowa 5 w grudniu

Kurkowa 5 w grudniu

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.