Listopadowy edytorial modowy. Klub Prywatka wspiera modę w Hocie!

03.11.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Marta Machej/ Magda Oleśniewicz (backstage)
 

To już drugi miesiąc z rzędu, kiedy w Hocie znajdziecie edytorial modowy. Zapraszamy do obejrzenia naszej sesji zdjęciowej, którą wykonaliśmy dzieki wsparciu klubu Prywatka! Po obejrzeniu wszystkich zdjęć zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z menadżerką lokalu – Agatą Wrońską.

 

 

Nim zobaczycie wszystkie zdjęcia z naszej sesji, to najpierw skupmy się na backstage'u. Na początek makijaż w wykonaniu Laury.

 

 

 

 

 

 

Teraz do gry wchodzi Emilia, czyli możemy spodziewać się niezwykle dopieszczonej fryzury!

 

 

 

No dobrze... Chyba wystarczy już tego backstage'u - idziemy do Prywatki, przeskakujemy w czasie i widzimy efekt finalny naszej sesji :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A teraz pora na wywiad z Agatą Wrońską menagerką Prywatki.

 

 

 

 

 

hot°: Dlaczego warto odwiedzić wasz lokal? Co jest duchem przewodnim waszego lokalu?


Warto nas odwiedzić dla klimatu, który panuje w lokalu. Prywatka jest jak przytulny dom, w którym każdy gość znajdzie dla siebie miejsce. To klub nawiązujący do imprez w starym stylu. Wyróżnia nas smaczna, domowa kuchnia oraz nietuzinkowe drinki serwowane przez barmanów. W weekendy i nie tylko odbywają się tu imprezy z muzyką lat '70, '80 i '90tych.Oryginalny wystrój i klimat „domówki” pozwalają z sentymentem wspominać dawne czasy.

 

hot°: Jakie dania, napoje czy alkohole z waszej karty są szczególnie warte spróbowania?


Bar swoim wyglądem przypomina kuchnię. Tutaj można najeść się i napić do syta. Menu Prywatkowe zaspokoi kubki smakowe każdego gościa. W karcie znajdują się takie pozycje jak: smalczyk z ogórkami, galareta, tatar, żurek i wiele innych potraw, jak u cioci na imieninach – dostępnych do późnych godzin nocnych. Oprócz standardowych pozycji alkoholowych, spróbować można autorskich koktajli naszych barmanów.

 

hot°: Prywatka to nie tylko pysznie jedzenia, organizujecie również cykliczne imprezy. Proszę opowiedzieć o szczegółach.


Szczególnie polecamy weekendowe imprezy w Prywatce. Piątkowa Prywatka oraz Gorączka sobotniej nocy to szalone imprezy utrzymywane w klimacie dawnych lat. W głośnikach rozbrzmiewają wyselekcjonowane hity lat '70,'80 i '90tych.. W rozpisce prywatkowych imprez na pokojach mamy również poniedziałkową imprezę. Drugi za Zeta oraz środowe Męskie chlanie. Oczywiście więcej informacji można znaleźć na naszym fanpagu.

 

hot°: Poprosimy o kilka szczegółów „technicznych”. Do której jesteście czynni? Jakie promocje oferujecie? Jak masz zarezerwować stolik? Czy można u Was zorganizować imprezę zamkniętą?


Jesteśmy czynni codziennie od 12.00 do późnych godzin nocnych. Organizujemy imprezy firmowe oraz spotkania towarzyskie z jedzeniem lepszym jak u mamy - zarówno na miejscu jak i na wynos. Oprócz podstawowego menu, w naszej ofercie znajduje się bogate menu cateringowe oraz wspomniane pakiety imprezowe odpowiednie na urodziny, imieniny, wieczory kawalerskie czy panieńskie. Wystarczy się z nami skontaktować - zorganizujemy imprezę od A do Z.

 

Rezerwacji można dokonać pod numerem 504 961 179 lub mailowo rezerwacje@prywatka-szczecin.pl

 

Klub Prywatka wspiera modę!
Ul. Księcia Bogusława X 8
rezerwacje: 504 961 179
www.prywatka-szczecin.pl

www.facebook.com/prywatkaszczecin

 

 

 

Modelki:
Michalina Gabryelska- Q-Models
Magdalena Sadowska

 

Fotograf: Marta Machej
tel. 667 172 342
www.facebook.com/martamachejphotography

 

Producent sesji i zdjecia backstage: Magdalena Oleśniewicz
tel. 794 170 009

 

Fryzury: Emilia Wojnicka Suzirja Studio Urody
ul.Santocka 15 G. tel.508 987 513
www.facebook.com/suzirja.studiouridy 

 

 

 

 

Make up:
Laura Wojtyś Visage
tel.792 473 845
Szukajcie na facebooku

 

 

Asystent fotografa, stylistka:
Ewelina Maciocha-Pławska ( Evelyn's Dresses)
www.facebook.com/evelynsdresses

 

Ubrania dzięki uprzejmości:

 

Adriana
Adres: Tobruk, Pawilon nr 17 (w murze)
Szukajcie na facebooku

 

 

Bea Boutique:
Adres: Zawadzkiego 145, pawilon 30
www.facebook.com/bea-boutique

 

 

Evelyn's Dresses

Ewelina Maciocha-Pławska ( Evelyn's Dresses) 
www.facebook.com/evelynsdresses

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.