Lovemyskin Nowoczesne Zabiegi na Twarz i Ciało

24.03.2022 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Julian Masewicz

LoveMySkin to nowo otwarty gabinet specajlizujący się w zakresie kompleksowych usług kosmetologicznych. Usługi te są odpowiedzią na zapotrzebowanie na najwyższej jakości zabiegi w zakresie pielęgnacji skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Gabinet został wyposażony w wysokiej jakości, certyfikowaną aparaturę. Ponadto klientki mogą liczyć na profesjonalną obsługę ze strony wykwalifikowanego personelu. Dziś, wraz z właścicielkami LoveMySkin rozmawiamy o szczegółach oferty, dostępnej technologii oraz pytamy jak przygotować się na swój pierwszy zabieg.

 

Pora aby poczuć się pięknie!

 

 

hot°: Zacznijmy od wprowadzenia. Salon Love my Skin otworzył się kilka tygodni temu. To na pewno wielkie przeżycie dla Was, jak doszło w ogóle do jego powstania? 


Dzisiejsza technologia pozwala osiągać niesamowite efekty przy bezinwazyjnych i bezbolesnych zabiegach. Pomyślałyśmy, że to świetny pomysł, żeby stworzyć miejsce gdzie każda kobieta będzie czuła się dobrze i będzie mogła z tej technologii skorzystać. Panów oczywiście również zapraszamy.


hot°: Pełna nazwa Waszego salonu brzmi: Lovemyskin Nowoczesne Zabiegi Twarz & Ciało. Prosimy o szczegóły oferty. 

 

Zdecydowałyśmy się na zabiegi modelujące, ujędrniające i wyszczuplające na ciało oraz zabiegi odmładzające i ujędrniające na twarz. Dobrane są tak, aby każda kobieta znalazła coś dla siebie. 


hot°: Kto tworzy personel Waszego salonu? 

 

Wiadomo, urządzenia można kupić, ale najważniejszy jest personel. Zaskoczył nas odzew na ogłoszenie. Przyszły naprawdę fantastyczne dziewczyny. Kinga ujęła nas subtelnością, szeroką wiedzą i profesjonalizmem, a także zrozumieniem potrzeb kobiet. Natalia od pierwszej chwili zaraziła uśmiechem i optymizmem, oraz wiedzą i znajomością najnowszych trendów w kosmetologii. Nie mogłyśmy sobie wymarzyć lepszego zespołu.  

 


hot°: Dlaczego warto wybrać akurat Wasze metody niwelacji tkanki tłuszczowej?

 

W naszej ofercie są zabiegi dostępne już na rynku – czyli Kriolipoliza – znana przez Panie i gwarantująca doskonałe efekty, ale w długim czasie.  Lipolaser – czyli tzw. zimny laser, daje doskonałe efekty natychmiast – idealny gdy np. przed imprezą lub weselem musimy pozbyć się kliku centymetrów.

 

Zabiegi Magnifico Premiuim – czyli nowy wymiar znanej i lubianej  Endermologii, z tym, że nasze zabiegi łączą w sobie kilka technologii jednocześnie: Bipolar RF: 3 różne częstotliwości RF, czyli 3 głębokości działania. Podczerwień: emitowana soczewkami wypukłymi Matrix Convex Lenso Podciśnienie: dwa tryby masażu podciśnieniowego. Masaż rolkami: dwie rolki mechaniczneo Liposukcja US+ RF: innowacyjne połączenie liposukcji kawitacyjnej z radio frekwencją.


hot°: Wasz salon jest bardzo nowoczesny i pełen technologii. Przybliżmy kilka faktów. Czym zajmują się urządzenia Magnifico II Premium czy Lipolaser Xante? 


MAGNIFICO II PREMIUM to nowy standard w modelowaniu sylwetki. Nagrodzony w konkursie Inspiracje Roku 2019 w kategorii Urządzenia do ciała i Twarzy i Laureat konkursu Innowacje LNE 2020. Mechaniczna manipulacja poprzez zassanie i masaż: Stymuluje drenaż limfatyczny oraz przepływ krwi. Zwiększa aktywność fibroblastów, usuwa zrosty w tkance tłuszczowej, powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększa głębokość działania prądu RF i światła.

 

Dodatkowo działanie światła podczerwonego i fal radiowych: Zwiększa dotlenienie i regenerację skóry. Przyspiesza lipolizę i spalanie kwasów tłuszczowych. Ujędrnia skórę. Fala radiowa o częstotliwości 500kHz, 750kHz i 1MHz, daje możliwość pracy na różnych głębokościach. Podczerwień emitowana za pomocą soczewek Matrix Convex Lens skutecznie regeneruje skórę oraz wzmacnia działanie fal radiowych!

 

DUAL LIPO US+RF to innowacyjne połączenie Podciśnieniowej Liposukcji Kawitacyjnej  60kHz z Radiofrekwencją 500kHz w jednej głowicy, dodatkowo zredukowane są nieprzyjemne  szumy podczas liposukcji. Efektem jest redukcja niepożądanych objawów, jak cellulit, tkanka tłuszczowa w bardzo krótkim czasie, przy zaledwie jednym zabiegu w tygodniu!

 

 


Lipolaser Xante, to pionierskie i niezwykle nowoczesne urządzenie na rynku. Służy do efektywnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu lipolasera na nasze ciało, możemy w łatwy sposób wysmuklić naszą sylwetkę, wyszczuplić wybrane partie ciała oraz zniwelować niechciany cellulit. Lipolaser to tzw. zimny laser diodowy, klasy 3D. Działa na zasadzie emitowania wiązki światła czerwonego, przy długości fali 650 nm.

 

Światło wytworzone przez urządzenie, ma za zadanie przeniknąć przez poszczególne warstwy skóry, tak aby dotrzeć do komórek tłuszczowych. Lipo laser rozkłada obecne w tkance tłuszczowej trójglicerydy, na dwa związki: wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Po rozbiciu, cząsteczki te przechodzą do układu limfatycznego. Wówczas są tam metabolizowane, a następnie wydalane naturalną drogą, bez obciążeń organizmu, jakie niesie za sobą np. chirurgiczne odsysanie tłuszczu.


hot°: Co powinna wiedzieć osoba, która przychodzi do Waszego salonu po raz pierwszy? Czy zabiegi są bezpieczne? Jak się przygotować do nich? 

 

Wszystkie zabiegi są bezpieczne i przeprowadzane tak, aby Klientka czuła się komfortowo. Nie ma potrzeby specjalnego przygotowania do zabiegu, ale np. lepiej nie być po obfitym posiłku przed zabiegiem na brzuch.

 

Istnieją  oczywiście różnego rodzaju przeciwskazania (np. ciąża, choroby nowotworowe, zaburzenia krążenia, gorączka…) – wszystkie szczegółowe informacje znajdują się przy opisie zabiegów  na naszej stronie www.lovemyskin.pl. Dodatkowo każda Klientka przed zabiegiem jest proszona o wypełnienie ankiety. Nasze panie kosmetolog pomogą wybrać najlepszy dla klientki zabieg. Odpowiadamy też na wszystkie pytania i rozwiewamy ewentualne wątpliwości. 

 

 


hot°:  A jak wygląda pielęgnacja skóry po zabiegach chwilę po zabiegach? Jak długo utrzymują się efekty poszczególnych zabiegów?  

 

Efekty zabiegów są widoczne już po pierwszej wizycie – zawsze robimy zdjęcie przed i po. Zalecane jest wykonanie serii zabiegów, aby efekt utrzymał się dłużej. Należy pić dużo wody, aby pomóc organizmowi pozbyć się toksyn. Lekkostrawna dieta i trochę ruchu również pomaga – ponieważ żadne urządzenie nie pozbawi nas nadmiaru tkanki tłuszczowej, jeżeli po wyjściu z salonu będziemy jeść słodycze i tłuste dania.


hot°: Jak można umówić się na wizytę do Waszego salonu?

 

Można do nas zadzwonić pod nr. telefonu 698 299 281. Można napisać maila na adres [email protected] Jesteśmy też dostępne na Facebooku @lovemyskinnowoczesnezabiegi i Instagramie @lovemyskinszczecin lub można umówić się przez popularny serwis booksy.

 

 

 

Dane do kontaktu:

Al. Jana Pawła II 14

www.lovemyskin.pl

 

tel. 698 299 281

[email protected]

 

Facebook: @lovemyskinnowoczesnezabiegi

Instagram: @lovemyskinszczecin

 

Love My Skin

Love My Skin

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.