Lutowy edytorial modowy. Seta i Galareta wspiera modę w Hocie!

01.02.2017 0 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: Marta Machej

To już piąty miesiąc z rzędu, kiedy w Hocie znajdziecie edytorial modowy. Zapraszamy do obejrzenia naszej sesji zdjęciowej, którą wykonaliśmy dzieki wsparciu Sety i Galarety! Po obejrzeniu wszystkich zdjęć zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z menadżerem lokalu – Stefanem Zamiatowskim. Podziękowania dla: modelki Magda Ziomek oraz Monika Zawiślak, fotograf Marta Machej, producentka sesji/stylizacja: Magdalena Oleśniewicz/Magja, fryzjer Rafał Tasarz, make up Laura Wojtyś Visage, Evelyn's Dresses, Boutique Chiara, Bransella, Hurtownia Alcantara, Aleks biżuteria sztuczna oraz oczywiście Seta i Galareta, która wspiera modę!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modelki: Magda Ziomek oraz Monika Zawiślak

 

Fotograf: Marta Machej

www.facebook.com/MartaMachejPhotography

 

Producent sesji: Magdalena Oleśniewicz

tel. 794 170 009

 

 Stylizacja: Magja

 

Rafał Tasarz 
ul.Mickiewicza 12. tel. 509 831 693 
www.facebook.com/Rafał-Tasarz-183316892039495/

 


Make Up: Laura Wojtyś Visage
tel.792 473 845
www.facebook.com/Laura-Wojtyś-Visage-184283074927360/

 

 

 

Evelyn's Dresses - Ewelina Maciocha-Pławska Stylist

www.facebook.com/EvelynsDresses

 

 

  Boutique Chiara

Ks. Boguslawa X 11 i 12

www.facebook.com/boutiquechiara/

www.instagram.com/boutiquechiara

www.chiara-online.pl

 

 

Bransella
www.facebook.com/bransella/

www.instagram.com/_bransella/

 

 

Hurtownia Alcantara
ul. Świętopełka 5/6, Tobruk Szczecin, tel. 500 023 391
www.facebook.com/Hurtownia.Alcantara

 

 

Aleks Biżuteria sztuczna
ul. Świętopełka 5/6 Tobruk Szczecin
www.facebook.com/AleksBizuteriasztuczna

 

 

Seta i Galareta wspiera modę!

Deptak Bogusława, 70-473 Szczecin

tel.537 431 026

 

 

Na koniec, zgodnie z zapowiedzią zapraszamy do przeczytania wywiaduz menadżerem lokalu – Stefanem Zamiatowskim

 

hot°: Dlaczego warto odwiedzić wasz lokal? Co jest duchem przewodnim Sety i Galarety?


Seta to nie tylko klimat, to przede wszystkim ludzie którzy go tworzą. Lokal nawiązuje do czasów PRLu, zarówno wystrojem jak i charakterem. U nas spędzisz czas na luzie… Tutaj możesz śmiało zagaić do nieznajomego lub wymienić poglądy z barmanem. Czasem bywa ciasno i głośno, ale to właśnie te czynniki wpływają na charakter Sety i pozwalają poczuć się tu jak w domu…

 

hot°: Jakie dania, napoje czy alkohole z waszej karty są szczególnie warte spróbowania? Poprosimy o krótki przewodnik kulinarny…


W szczególności polecamy pierogi ruskie – słynne na cały kraj. Podobno tylko babcia robi lepsze, chociaż zdania na ten temat są podzielone. Nie zapomnijmy o pysznym tatarze, który chwalony jest nawet w Teksasie, Holandii czy na Wyspach… W czołówce kulinarnej znajduje się również żurek – sycący i rozgrzewający. Ale to nie wszystkie propozycje naszych kuchennych rewolucji… Jeśli chodzi o alkohol (poza bogatą półką) w szczególności polecamy poniewierającą „śmierć na deptaku” (dla ludzi o mocnych głowach).

 


hot°: Seta i Galareta czynna jest prawie przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Jak wy to robicie?


Po prostu jesteśmy najlepsi… (śmiech). Przede wszystkim (jak wspomniałem wcześniej) Seta to ludzie, a szczecinianie (i nie tylko) imprezują prawie całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy nie tylko lokalem, ale również psychiatrą, psychologiem, doktorem i spowiednikiem… ;) U nas znajdziesz to czego nie da Ci żaden inny bar.


hot°: Poprosimy o kilka szczegółów „technicznych”. Do której jesteście czynni? Jakie promocje oferujecie? Jak masz zarezerwować stolik?


Jak już wiadomo jesteśmy otwarci dla wszystkich, 7 dni w tygodniu od 10.00 do 7.00* (*i ani sekundy dłużej ). Od godziny 5.01 do 12.25 oferujemy posiłki regeneracyjne zwane śniadaniem, oczywiście w przystępnych cenach. Rezerwacji można dokonać osobiście w lokalu, minimum 2 dni przed planowanym spotkaniem. Zachęcamy do zaglądnięcia na nasz fanpage @setaigalareta. Zapraszamy!!!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.