My Beauty - Let's Roll It Out!

23.08.2018
Autor: Honorata Nekanda – Trepka , Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W naszym dzisiejszym artykule przedstawiamy salon urody My Beauty. To urocze, kameralne studio oferujące innowacyjne urządzenia do poprawy kondycji fizycznej, w którym panuje typowa kobieca energia. Okazuje się jednak, że Panowie też korzystają z zabiegów w My Beauty. Zapraszam do przeczytania wywiadu z właścicielką studia, Panią Beatą i poznania szczegółów ich oferty.

 

hot°: Salony, studia urody dla kobiet powstają jeden po drugim, jednak różnią się od siebie ofertą. Proszę opowiedzieć naszym czytelnikom o specyfice Studia My Beauty.

 

Oferujemy innowacyjne urządzenia do poprawy kondycji fizycznej, ale także kondycji skóry, ujędrniamy ją i pozbywamy się cellulitu. Każda pani może więc indywidualnie wymodelować swoją sylwetkę.

 

  

 

hot°: Wasze urządzenia znacznie wspomagają trening i zabiegi estetyczne. Które z nich są najbardziej popularne wśród Waszych klientek?

 

Obecnie hitem jest bardzo efektywny i intensywny trening na bieżni Vacu, równie popularny jest Roll masaż, ale coraz więcej klientek przekonuje się do treningu na platformie wibracyjnej. Dzięki niej w 15 min. możemy przeprowadzić trening, który ujędrnia skórę, wzmacnia mięśnie, ścięgna i układ kostny.

 

Tak naprawdę, kiedy stosujemy każde z wymienionych innowacyjnych urządzeń efekty są niesamowite. Przypominamy też o bardzo ważnym nawyku picia dużej ilości wody i zmianach w odżywianiu, aby wspomóc efekty treningów.

 

hot°: Wiadomo, że efekty treningów na maszynach Magic uzależnione są od czasu, determinacji a także zasobności portfela klientek, ale czy możecie się pochwalić jakimiś najbardziej widocznymi osiągnięciami u Pań które Was odwiedzają?

 

Urządzenia Magic tak naprawdę bardzo zaoszczędzają drogocenny czas każdego z nas , a przede wszystkim kobiet, które mają w obecnych czasach bardzo dużo obowiązków.

 

Trening na bieżni Vacu (podciśnieniowej), jest bardzo intensywny i trwa tylko 30 min. To podobnie jak półtorej godzinny trening na bieżni. Ceny, które oferuję są optymalne i dużym zainteresowaniem cieszą się karnety 10, 15, lub 20 wejść.

 

Opinie moich klientek, które regularnie uczęszczają na treningi potwierdzają skuteczność urządzeń Magic, i cieszą się ładniejszą figurą na co dzień. Aby się przekonać, warto spróbować samemu.

 

  

 

hot°: Wiem, że jedna z magicznych maszyn ułatwia powrót do pełnej sprawności po kontuzjach a zarazem przeciwdziała ich powstawaniu. Opowiedzmy o tym.

 

Roll Masaż, działa podobnie do masażu limfatycznego. Przyspiesza przemianę materii, wzmacnia system immunologiczny, umożliwia pozbycie się efektu „zimnych nóg", likwiduje obrzęki, oczyszcza organizm z toksyn, przy regularnym stosowaniu wspomaga efekt odchudzania

oraz eliminuje zaburzenia przemiany materii (wzdęcia, zaparcia).

 

Głębokie ciepło podczerwone nagrzewa skórę, aż do warstwy podskórnej prze co: aktywizuje krążenie i przemianę materii, wydala trucizny i substancje odpadowe, mobilizuje siły obronne organizmu, wzmacnia system immunologiczny, rozgrzewa mięśnie, likwiduje cellulit.

 

I wreszcie wpływ masażu na układ mięśniowy: powoduje lepsze odżywienie i dotlenienie mięśni, przygotowuje do wysiłku, przeciwdziała kontuzjom, zwiększa elastyczność mięśni, przyspiesza regeneracje po wysiłku, podwyższa lub obniża napięcie mięśniowe.

 

 

hot°: Czy Panowie również odwiedzają Wasz salon? W ostatnich czasach kult ciała jest na piedestale, a mężczyźni wcale nie odstają od kobiet w zabiegach poprawiających wygląda, czy treningach.

 

Oczywiście panowie też odwiedzają Salon My Beauty. Muszę powiedzieć, że bardzo sobie cenią zarówno Vacu Magic jak i Roll Magic, dzięki którym jak już wspominałam oszczędzamy

czas, a efekty są naprawdę bardzo zaskakujące i widoczne.

 

  

 

  

 

hot°: Czy planujecie zakup dodatkowych maszyn lub powiększenie oferty o inny rodzaj zabiegów, treningów?

 

Obecnie nie planuję większych zmian, ale w dalszej przyszłości myślę o otwarciu filii na Prawobrzeżu. Chciałabym oferować te cudowne zabiegi również Paniom z prawego brzegu Szczecina.

 

 

Facebook

 

Jagielońska 9 / Szczecin

tel. 508 014 440