Okładka Luty 2016: Backstage

29.01.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Przemek Górecki(okładka), Magda Oleśniewicz (backstage)

Backstage okładki lutowej – czyli przekładając na język polski - przedstawiamy Wam kilkanaście zdjęć, które nawiązują do pracy nad naszą, kolejną okładką. W rolach głównych stylistka Magda Oleśniewicz, modelka Michalina Gabryelska, fotograf Przemek Górecki, oraz makijażystka Monika Dorenda oraz ja, skromny narrator tej krótkiej opowieści i kierowca na sesji ;)   

 

 

Jak wiadomo a może i nie wiadomo, wszystkie sesje zaczynają się od pomysłu, niestety ciężko nam zobrazować proces powstawania pomysłu ;). Po prostu powstał on w głowie naszej stylistki Magdy Oleśniewicz. Chciała ona zrobić sesje minimalistyczną i nowoczesną, w tym celu wybrała budynek szczecińskiej filharmonii oraz wnętrza nieodległej restauracji Per-Se. Do tego pomysłu zostały oczywiście dobrane odpowiednie ubrania.


W kolejnym  etapie naszej pracy nad okładką, zaproponowaliśmy współpracę modelce Michalinie Gabryelskiej, pracującej w modelingu od wielu lat i posiadającej wiele sukcesów na swoim zawodowym koncie. Nasza okładkowa bohaterka zgodziła się i mogliśmy przejść do realizacji.


Realizacja zaczęła się w salonie Moniki Dorendy, która swoimi mistrzowskimi posunięciami doprowadziła buźkę Michaliny do okładkowych wyzn. Nastepnie pojechaliśmy na miejsce sesji, na pierszy ogień poszła Filharmonia, potem Per-Se. 

Poszło nam naprawdę sprawnie, zawodowe modelki to jednak zawodowe modelki. Dobranie odpowiedniej miny czy pozycji  do kadru to  rzecz naturalna dla nich.


Zrobiliśmy kilkadziesiąt zdjęć, z których to wybraliśmy  5 kadrów. Z których to po ogromnej burzy mózgu wybraliśmy jedno, finałowe i okładkowe zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie okładkowe ( 3 ostatnie ): Przemek Górecki - www.przemekgorecki.pl

Zdjecie backstage: Magda Oleśniewicz
Modelka: Michalina Gabryelska
Stylizacja i Pomysł: Magda Oleśniewicz 
Makijaż : Monika Dorenda - Gabinet Kosmetyczny tel. 506 121 803
Dziękujemy restauracji Perse za udostepnienie miejsca do sesji - www.per-se.pl

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.