Papugarnia Rio wspiera Modę w Hot Magazine!

07.03.2017 0 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: Magdalena Nowicka

W marcu nie mogło zabraknąć naszego edytorialu modowego. Piękne kolorowe zdjęcia z modelkami oraz papugami zostały wykonane w Papugarnii Rio przez Magdalenę Nowicką. Z Backstage'em już się zapoznaliście (link dla tych, którzy nie widzieli podamy poniżej), dlatego przyszła pora na efekt finalny. Dodatkowo zdjęcia zostaną wzbogacone o wywiad z właścicielami Papugarni Rio.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij tutaj, aby sprawdzić nasz Backstage!

 

Teraz przejdźmy do części wywiadowej

 

hot°: Na wstępie musimy koniecznie zapytać Was o pomysł. Skąd się wziął i jak długo zajęły Wam przygotowania do otwarcia Papugarni Rio?


Sam pomysł narodził się podczas przebywania na Wyspach Kanaryjskich. Podczas wizyty w jednym z zoo zobaczyłem odrębną część, którą była właśnie Papugarnia. Zakochałem się w tym miejscu i stwierdziłem, że jest to sposób do realizacji marzeń i otworzę taką samą w Polsce.


Przygotowania samego miejsca, to kwestia miesiąca, natomiast sprowadzenie specjalnie przygotowanych papug do obcowania z człowiekiem zaczęło się już pół roku temu. Wtedy już pierwsze gatunki obcowały u mnie w domu.


hot°: Jak wiele papug znajduje się pod Waszymi skrzydłami?:) Skąd pochodzą?


W naszej papugarni znajduje się 45 papug. Mamy przedstawicieli od tych mniejszych, jak i do największych gatunków. Papugi pochodzą z renomowanych hodowli: Torunia, Bydgoszczy, a nawet Holandii.


hot°: Czy papugi chętnie rozmawiają z odwiedzającymi?


Nasze papużki są jeszcze młode, a więc obecnie przed sobą mają okres gaworzenia. Usłyszeć już możemy pierwsze wypowiedziane słowa m.in „Halo” od naszych wspaniałych ar.

 


hot°: Ile kosztuje wejście do Papugarni Rio?


Bilet ulgowy dla dziecka kosztuje 10zl, normalny 12zl. Dla rodzin z dziećmi mamy specjalnie przygotowane pakiety obejmujące zniżkę.


hot°: Jakie jeszcze atrakcje czekają tutaj dzieci? Widzieliśmy, że organizujecie również warsztaty…


Staramy się, aby poświęcony czas miał również pozytywny wpływ na rozwój dzieci jak i osób dorosłych. Od lutego bieżącego roku nawiązaliśmy współpracę z uczelnią wyższą. W naszej papugarni studenci będą odbywać praktyki, obcować z egzotyką. Organizujemy również warsztaty tematyczne, m.in. w grudniu odbyły się kilkukrotnie warsztaty florystyczne, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami przygotowywali stroik świąteczne na swój stół. Kolejna edycja warsztatów wielkanocnych przed nami. Często odwiedzają nas grupy szkolne, podczas których dzieci dowiadują się ciekawostek dotyczących naszych papużek, ich pochodzenia, sposobu żywienia i pielęgnacji.

hot°: Czy zabawa z papugami jest bezpieczna? To ważne pytanie z punktu widzenia rodziców.


Nasze papużki od pierwszego dnia po wykluciu spędzają czas z człowiekiem, stąd uwielbiają spędzać z nim czas. Są łagodne, często nie chcą odpuścić nas na krok. Podczas wejścia do papugarni informujemy klienta o zabezpieczeniu wszelkiej biżuterii. Wszystkie świecące gadżety są wielką atrakcją dla naszych papużek.


hot°: W Waszej ofercie znajduje się również organizacja urodzin. Jak one wyglądają?


W Rio organizujemy również niezapomniane wrażenia podczas organizacji urodzin. Specjalnie stworzyliśmy w tym celu osobną, przygotowaną sale. Taka atrakcja i miejsce robi niezapomniane wrażenie wśród zaproszonych gości. Zapraszamy serdecznie:)

 

Papugarnia Rio
tel. 797 093 094 
ul. Hipolita Cegielskiego 21
www.facebook.com/papugarniario

 

 

Modelka (niebieski kostium)
Laura Konopska 
www.instagram.com/hiimystyles

 

Modelka (żółty kostium)
Angelika Korba Białowolska

 

Magdalena Nowicka

Fotograf
tel. 786 856 222
www.facebook.com/Fot.M.Nowicka

www.foto-nowicka.pl

 

 

Polsky Stuff (Vanessa Sandra Wieliczko)

Projektantka ubrań 
www.facebook.com/polskystuff
tel. 508 326 101
www.polskystuff.pl

www.facebook.com/POLSKYSTUFF/

 

 

Evelynn Rose - The Power Of Makeup

Makijaż
Ewelina Łukasz- Glapa
tel. 505 894 768
www.facebook.com/evelynnrosemua

www.evelynnrosemua.szczecin.pl

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.