Pink Studio - salon stylizacji rzęs i paznokci

20.01.2020
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Julian Masewicz

Na szczecińskiej mapie miejsc, w których panie mogą dopieścić swoją urodę, pojawił się nowy, ciekawy punkt. Jest nim otwarty przez Panią Agnieszkę Przyjemko, salon stylizacji rzęs i paznokci, o wdzięcznej nazwie Pink Studio. Salon znajduje się w samym centrum Szczecina, a dokładniej przy ulicy Piastów 70/2U. Zaraz po wejściu wita nas przyjemny klimat, który da się wyczuć od pierwszego momentu. My postanowiliśmy porozmawiać z właścicielką i wypytać o genezę studia oraz oferowane usługi.

 Pani Agnieszko, skąd pomysł na profil i nazwę?
Przez wiele lat sama korzystałam z podobnych salonów, ale nie zawsze zadowalał mnie finał wykonanej usługi. W pewnym momencie postanowiłam sama otworzyć takie studio i wykonywać to wszystko … tak jak należy. A z nazwą to jest tak, że ja po prostu kocham kolor różowy ;)

 

Jak zaczęła się Pani przygoda z paznokciami i rzęsami ?
Najpierw robienie paznokci, rzęs czy potem jeszcze stóp traktowałam hobbystycznie i usługi wykonywałam w swoim gronie najbliższych przyjaciół. Dopiero po jakimś czasie, za namową właśnie moich znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni z efektów moich zabiegów, postanowiłam zrobić stosowne szkolenia i następnie otworzyć swój salon i zająć się tym profesjonalnie.

 

 

 

Wspominała Pani, że długo przebywała za granicę na Wyspach Brytyjskich i w Austrii. Jak w Pani ocenie wygląda poziom świadczonych usług właśnie tam?
Miałam okazję korzystać z zabiegów w tamtejszych salonach wielokrotnie. Niestety nie byłam usatysfakcjonowana rezultatami, co więcej z całą świadomością mogę stwierdzić, że salony w Polsce czy nawet Szczecinie są na dużo wyższym poziomie.

 

 

Jak można umówić się na wizytę do Pink Studio i w jakie dni jesteście otwarci?
Zapraszam na profil facebookowy lub instagram Pink studio, gdzie można do nas napisać, jak również znajduje się tam nasz oficjalny numer telefonu, pod który można zadzwonić i się umówić na wizytę.

Dodatkowo też, uruchomiliśmy niedawno możliwość rezerwacji przez portal www.booksy.com.


Studio otwarte jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00 a w soboty od 8:00 do 18:00.

 

 

Pink Studio
al. Piastów 70/2U
tel.727 635 172
Facebook.com/Pink-Studio
 

 

 

Pink Studio

Pink Studio