Skuteczne zabiegi regenerujące - Medical Beauty Clinic

05.08.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Salon Medical Beauty Clinic to miejsce, które specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów odmładzających, regenerujących i modelujących sylwetkę. Do tego używana jest skuteczna i rzadko spotykana technologia - Indiba, dzięki której efekty widać już po pierwszym zabiegu. O tym rozmawiamy dziś z Panią Anną - właścicielką salonu. Poznajcie cudotwórczą Indibę!

 

 

 

Od jak dawna Pani salon funkcjonuje na rynku Szczecińskim i jak doszło do jego założenia?

 

Medical Beauty Clinik istnieje w Szczecinie od nie dawna, bo od 12 lipca tego roku. Wiedząc, że w Szczecinie nie ma jeszcze salonu który stosuje technologię Indiba postanowiłam to jak najszybciej zmienić i w ciągu dwóch tygodni wprowadziłam tą technologię na rynek szczecińskiej strefy beauty.

 

Wiemy, że w Pani salonie skorzystamy z urządzenia Indiba Deep Care – ciekawej maszyny, która dostępna jest jedynie w Szczecinie – właśnie w Medical Beauty Clinic…Technologia ta dostępna jest w kilku miastach w Polsce, ale w Szczecinie jesteśmy jedynym salonem , który posiada tą technologie. 

 

Platforma Indiba w przeciwieństwie do innych urządzeń pozwala na wykonywanie zabiegów CODZIENNIE a efekty widoczne od razu po zabiegu pogłębiają się jeszcze przez kolejne 90 dni. Serie zabiegowe dobierane są indywidualnie z pacjentem aczkolwiek w większości przypadków zadowalające efekty uzyskuje się już po 6 zabiegach.


Jaki jest czas działania poszczególnych zabiegów?

 

Czas zabiegów jest różny dla każdej z części ciała. Wacha się między 30-40 minutami. Przy jednej wizycie można zrobić zabieg na kilka części ciała...

 

Czy te urządzenie może przyczynić się do leczenia chorób?

 

Jak najbardziej! Medyczna Platforma Indiba  stworzyła przełomowe, niepowtarzalne a nade wszystko bezpieczne protokoły zabiegowe mające zastosowanie w kosmetologii, medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej czy ginekologii estetycznej. Jedyne przeciwskazania to ciąża, zakrzepica i rozrusznik serca.

 

Daje to możliwość poszerzenia oferty dla osób dotąd wykluczonych z możliwości korzystania z zabiegów aparaturowych np. osób z aktywnym nowotworem czy w trakcie jego leczenia oraz u osób chorych na choroby autoimmunologiczne. 

 

Ogromną grupę potencjalnych pacjentów stanowią również osoby, które mają zaaplikowany kwas hialuronowy, botoks, nici liftingujące czy korzystają z zabiegów mezoterapii igłowej czy mikroigłowej. Indiba znajduje również szerokie zastosowanie jeżeli chodzi o leczenie ran, oparzeń, odleżyn, trądzik, łuszczyca oraz atopowe zapalenie skóry.

 

Załóżmy że dziecko wywróci się na rowerze obetrze sobie twarz, bardzo mocno stłucze kolana itd.- technologia Indiba stosowane jest od razu po urazie, skraca czas rekonwalescencji z kilku tygodni do kilku dni. Zapobiega powstawaniu blizn po takich wypadkach.Dotyczy to również poparzeń – Indybe stosujemy bezpośrednio po oparzeniu.

 

 

Na jakie części ciała stosowane jest urządzenie?


Zabiegi urządzeniem Indiba Deep Care robi się na poszczególne części ciała brzuch , twarz, uda, pośladki, plecy a także biust, szyje czy dekold. Indiba uzywana jest przede wszystkim do:

 

• Ujędrniania skóry

• Redukcja zmarszczek 

• Korekcja tzw. podwójnego podbródka

• Ujędrnianie okolic szyi, twarzy, ramion oraz innych części ciała

• Redukcji celulitu

• Redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu 

• Redukcja guzków tłuszczowych

• Kształtowania sylwetki

• Kształtowanie brzucha, ud, pośladków 

• Kształtowanie sylwetki po porodzie 


A jakie Pani ma osobiste doświadczenie z Indibą?

 

Z pewnością nie raz były prywatnie używane. Oczywiście! Od tego zaczęła się moja przygoda z technologia Indiba. Stosowałam wiele urządzeń. Choruję na Reumatoidalne Zapalenie Stawów, Insulinoopornośc oraz Hashimoto – a co się z tym wiąże bardzo ciężko jest mi utrzymać wagę na takim poziomie jak bym chciałam, więc próbowałam różnych urządzeń, które miały mi w tym pomóc. Niestety z bardzo marnym skutkiem.

 

Dowiedziałam się później że niektórych z nich przy RZS w ogóle nie powinnam stosować bo skutki tego mogły być wręcz tragiczne. Kiedy koleżanka zaprosiła mnie na zabieg na urządzeniu Indiba Deep Care podeszłam do tego bardzo sceptycznie- nie będę ukrywać pomyślałam kolejna ściema. Przed zabiegiem zrobiono mi zdjęcie mojego brzucha- po 40 minutach po zakończonym zabiegu zrobiono kolejne zdjęcie.

 

Byłam w szoku po pierwszym zabiegu było widać efekty. Wykupiłam pakiet. Kiedy po 4 zabiegach tj. po 7 dniach zobaczyłam efekty zakochałam się w tej technologii. W końcu cos działa! I wtedy postanowiłam zainwestować w tą technologię. Skoro u mnie to zadziałało zadziała i u innych osób. Po 18 dniach zabiegów (zabiegi robiłam co drugi dzień na brzuch i uda) zmieściłam się w krótkie spodenki których nie ubierałam od ponad dwóch lat, a sukienki leżą dużo dużo lepiej. 

 

 

 

Czy taki zabieg jest wyłącznie dla kobiet czy mogą udać się również na niego mężczyźni?

 

Indiba to urządzenie dla każdego. Mężczyźni wiadomo korzystają rzadziej  niż kobiety z urządzeń stosowanych w kosmetoligii ale jak najbardziej zapraszamy do nas Panów, którzy chcą pozbyć się niechcianego tłuszczyku z okolic brzucha czy klatki piersiowej, jak i usunąć zmarszczki.

 

Jakie promocje są aktualnie dostępne w salonie?  

 

W chwili obecnej posiadamy promocję na pierwszy zabieg  kosztuje on 149zł. Podczas tego zabiegu klient może poznać technologię Indiba, a my możemy poznać problem z którym klient do nas przyszedł i oszacować ilośc zabiegów aby ten problem zlikwidować.

 

Do końca czerwca mamy promocję -20% na pakiety, które obejmują 6, 12 lub 18 zabiegów. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Dla nas najważniejsze jest to aby klient był zadowolony i aby wyszedł od nas z uśmiechem na twarzy.

 


Dane do kontaktu:

Ul. Reduty Ordona 56a/3

Tel. 791 752 772

Facebook: Medical Beauty Clinic

 

Medical Beauty Clinic

Medical Beauty Clinic

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.