Styczniowy edytorial modowy. Melanż wspiera modę w Hocie!

18.01.2017 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Marta Machej

To już czwarty miesiąc z rzędu, kiedy w Hocie znajdziecie edytorial modowy. Zapraszamy do obejrzenia naszej sesji zdjęciowej, którą wykonaliśmy dzieki wsparciu Melanżu! Po obejrzeniu wszystkich zdjęć zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z menadżerem lokalu – Stefanem Zamiatowskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jeśli chcecie zobaczyć backstage wkładki modowej - to kliknijcie tutaj!!!

 

Teraz zgodnie z zapowiedzią zapraszamy do przeczytania wywiadu z menadżerem lokalu – Stefanem Zamiatowskim.

 

hot°: Dlaczego warto odwiedzić wasz lokal? Co jest duchem przewodnim Melanżu?

Melanż to niezwykły lokal, który powstał za ścianą sławnej już w całej Polsce Sety i Galarety. Ma charakterystyczny, industrialny wystrój. Jest jak dobrze naoliwiona maszyna! Nie sposób przejść obojętnie obok Melanżu. U nas wszystko się rusza i świeci. To taki powrót do przeszłości i przyszłości… Jesteśmy bardzo nietypowym lokalem, w którym każdy znajdzie dla siebie kąt.


hot°: Jakie napoje czy alkohole z waszej karty są szczególnie warte spróbowania?Słyszeliśmy o waszych wariacjach barmańskich…

 

Asortyment alkoholowy jest zróżnicowany- na każdą kieszeń. Możecie liczyć na nietuzinkowe kompozycje naszych barmanów. Wodzę fantazji dajemy popuścić szczególnie w piątki, podczas imprezy Poczuj CHEMIĘ do Melanżu. W tym dniu serwujemy kolorowe strzały (prosto ze strzykawek), menzurkowe kamikadze, płonące shoty i zestawy zrób to sam (gość otrzymuje składniki z których sam może skomponować swojego drinka wg. upodobań).

 

hot°: Melanż to nie tylko gastro, ale również mniejsze i większe imprezy. Prosimy o kilka słów wprowadzenie w świat waszych melanży ;) …

 

Melanż to bar buchający parą (dosłownie!) oraz duża sala imprezowa, w której dostarczamy rozrywki naszym gościom. Nocny Quiz, czarne wtorki, karaoke, Poczuj Chemię do Melanżu czy Sobotni Melanż na stałe zapisały się w naszym line’upie. We wtorki, piątki i soboty możecie potupać nóżką, przy nietuzinkowej mieszance muzycznej.


Warto nadmienić, że w piątki zazwyczaj możecie posłuchać w Melanżu muzyki na żywo. Szczególnie ulubionym stylem jest Hip-hop. Bitwy freestylowe szczecińskiego podziemia, czy koncerty hip-hop’owe to już tradycja! Ale nie ograniczamy się wyłącznie do tego stylu muzycznego…

 


hot°: Poprosimy o kilka szczegółów „technicznych”. Do której jesteście czynni? Jakie promocje oferujecie? Jak masz zarezerwować stolik? Czy można u Was zorganizować imprezę zamkniętą?

 

Melanż zaprasza gości od poniedziałku do soboty, od godziny 16.00 do późnych godzin nocnych. Wstęp na każdą imprezę jest bezpłatny – oczywiście zapraszamy gości pełnoletnich (to wiadome). W każdy wtorek możecie skorzystać z czarnej promocji na Raz, Dwa, Trzy – szczegóły na naszym facebooku @melanzdeptak. Rezerwacji dokonujemy telefonicznie, pod numerem 505 198 649. Organizacja imprez zamkniętych to kwestia do indywidualnej rozmowy – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje;)

 

Jedno ze zdjęć znalazło się również na okładce styczniowego Hota!

 

Modelki: Alicja Majkowska oraz Karolina Łokaj

 

Fotograf: Marta Machej

www.facebook.com/MartaMachejPhotography

 

Producent sesji:

Magdalena Oleśniewicz
tel. 794 170 009

 

Stylizacja: Magja

 

Rafał Tasarz 
ul.Mickiewicza 12. tel. 509 831 693 
www.facebook.com/Rafał-Tasarz-183316892039495/

 


Laura Wojtyś Visage
tel.792 473 845
www.facebook.com/Laura-Wojtyś-Visage-184283074927360/

 

 

Miejsce: Melanż 

ul. ks. Bogusława X 9

www.facebook.com/melanzdeptak/

 

 

Bea Boutique 

Adres: Zawadzkiego 145, pawilon 30
tel. 602 638 551
www.facebook.com/bea-boutique

 

 

Boutique Chiara

Ks. Boguslawa X 11 i 12

www.facebook.com/boutiquechiara/

 

 

Mi Levinska Design

www.facebook.com/milevinskadesign/

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.