Styl - Elina Melnykova!

06.06.2018 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Styl to nasz cykl Hot artykułów, w których prezentujemy wybrane osoby ze Szczecina, zajmujące się różnymi ciekawymi tematami, a przede wszystkim mające dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o swój styl ubierania się i w ogóle autoprezentacji. Nasze zdjęcia łączymy z kilkoma pytaniami do naszych bohaterów - odnośnie ulubionych rzeczy, miejsc i sposobu spędzenia czasu. W tym miesięcu rozmawiamy z Eliną Melnykovą!

 

....................

Nazywam się Elina Melnykova i jestem trenerem personalnym, zawodniczką kategorii bikini fitness. Zawsze interesowały mnie kwestie związane ze sportem i zdrowym trybem życia. Siłownia i zdrowe odżywianie to nie tylko moja praca, ale i styl życia. Sport jest moją największą pasją, którą z zaangażowaniem rozwijam od ponad 3 lat. W wolnej chwili lubię się wyciszyć, zrelaksować i bardzo mi w tym pomaga joga. Poza sportem lubię czytać książki psychologiczne oraz motywujące, którę pomagają mi zarówno w pracy jak i życiu codziennym.

 

Więcej informacji znajdziecie na:


www.instagram.com/fitelina_m
www.facebook.com/Fitelina.m

 

   

 

hot°: Jesteś sportowcem, jakiej dyscypliny?

 

Jestem zawodniczką Bikini Fitness, sportu sylwetkowego. Niedawno zaczęłam swoją przygodę z bikini fitness, gdzie na Mistrzostwach Polski udało mi się wywalczyć 4 miejsce i na kolejnych zawodach, srebrny medal. A to dopiero początek mojej kariery ;) Głównym celem sportowym jest rozwijać się w tym kierunku i osiągać coraz lepsze wyniki.

 

hot°: Pochodzisz z Ukrainy, jak Ci się mieszka w Szczecinie?

 

Tak, jestem z Ukrainy, w Polsce mieszkam 6 lat. Szczecin podoba mi się, ze względu na bliskość Morza Bałtyckiego, dużo zieleni, architekturę a przede wszystkim za zapach czekolady, który unosi się nad miastem wieczorami.

 

hot°: Skończyłaś Wyższą Szkołę Morską, na jakim kierunku?

 

Skończyłam Akademię Morską w Szczecinie, kierunek logistyka o specjalności logistyka i zarządzanie w europejskim systemie transportowym.

 

hot°: Ulubione miejsce w Szczecinie?

 

Bulwary Szczecińskie. Uważam, że to najpiękniejsze miejsce w Szczecinie. Lubię tam spędzać czas, zarówno za dnia jak i wieczorem. Po ciężkim dniu, można przyjść do restauracji, wypić kawę i cieszyć się pięknym widokiem nad wodą.

 

 

hot°: Ulubione kosmetyki?

 

Staram się zawsze wybierać kosmetyki naturalne. Bardzo lubię polskie marki takie jak Inglot, Ziaja, Bielenda.

 

hot°: Ulubiona część garderoby?

 

Lubię się ubierać w rzeczy proste, komfortowe i przede wszystkim wygodne. A jeśli chodzi o ulubioną część garderoby, to są to dla mnie dżinsy z wysokim stanem.

 

hot°: Ulubiona restauracja/kawiarnia w Szczecinie?

 

The Kithen Meet & Eat, bardzo fajna restauracja z pięknym widokiem, właśnie znajdująca się na Bulwarach przy Odrze.

 

hot°: Film który polecasz i ostatnio oglądałaś?

 

„Słodki listopad” to film o miłości, który trzyma w napięciu do ostatniej minuty.

 

  

 

 

hot°: Ulubione zdrowe i nie zdrowe jedzenie?

 

Na co dzień moje żywienie jest zbilasowane i staram się, żeby było zdrowe. Ulubionym zdrowym posiłkiem jest łosoś z zapiekanymi ziemniakami. Natomiast jeśli chodzi o niezdrowe jedzenie to uwielbiam pizzę, zawsze jem ją raz w tygodniu na cheat meal.

 

hot°: Ulubiona rzecz z torebki?

 

Szminka i krem do rąk.

 

hot°: Ulubiona muzyka?

 

Słucham różnej muzyki, w zależności jaki mam humor. Kiedy jestem na siłowni słucham rap, hiphop, deep house, pop, kiedy chce się zrelaksować, jest to latino i bardziej taka spokojna muzyka.

 

hot°: Ulubiona marka ubrań/sklep?

 

Lubię sportowe ciuchy Nike, Gym Glamour, Wildchild, jeśli chodzi o ubrania na co dzień to Zara, Bershka, Forever 21.

 

 

Fotograf: Karolina Kara Tarnawska

 

https://www.facebook.com/kara.photography/

https://www.instagram.com/karolina.kara.t/

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.