Styl - Kamila Wasilewska

12.07.2018
Autor: Karolina Tarnawska, Zdjęcia: Karolina Tarnawska
Styl to nasz cykl Hot artykułów, w których prezentujemy wybrane osoby ze Szczecina, zajmujące się różnymi ciekawymi tematami, a przede wszystkim mające dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o swój styl ubierania się i w ogóle autoprezentacji. Nasze zdjęcia łączymy z kilkoma pytaniami do naszych bohaterów - odnośnie ulubionych rzeczy, miejsc i sposobu spędzenia czasu. W tym miesięcu rozmawiamy z Kamilą Wasilewską!

 

Na codzień pracuję jako modelka, współpracuje z różnymi agencjami, głównie w Berlinie i Mediolanie. Niedawno miałam również przyjemność zagrać w kilku reklamach oraz serialach. Pragnę rozwijać się w tym kierunku i połączyć swoje działania z pracą w telewizji. Lubię pracować nad celami, które sobie stawiam. Moją główną motywacją w życiu są możliwości rozwoju i przekraczanie własnych barier. Studiuje na Akademii Sztuki, która pozwala mi rozwijać swoje pasje związane z malarstwem i rysunkiem. Będę specjalizowała się w grafice projektowej. Interesuje się zdrowym stylem życia, ostatnio z dużym naciskiem na dietę ketogeniczną. Wolny czas spędzam aktywnie, uprawiając głównie jogę i bieganie.

 

Więcej informacji znajdziecie na:

 

fb.com/kamilawasilewskamodel

www.kamilawasilewska.pl
www.instagram.com/wasilewska.kamila

 

 

 

 

Ulubione miejsce w Szczecinie? Uwielbiam swój dom, a poza domem to lubię wszystkie miejsca w mieście, w których czuć zapach czekolady:)
Ulubiona restauracja? Jestem fanką zdrowego jedzenia, ale w Szczecinie jest naprawdę mało miejsc gdzie można zdrowo zjeść, dlatego zazwyczaj gotuje sama. Od siebie mogę polecić Protein Point oraz Bar na Zdrowie.
Film, który ostatnio oglądałaś i polecasz? Polecam klasyk „Nietykalni”.
Ulubiony serial? Money Heist.
Ulubiona książka? „Alkaiczny Detox”, wszystkim z całego serca polecam tę książkę, odmieniła moje życie.
Ulubiona rzecz z torebki? Okulary.
Jakiej muzyki słuchasz? Nie ograniczam się do jednego konkretnego gatunku muzycznego, lubię zarówno rock, elektroniczna muzykę jak i pop.

 

 

 

  

 

Ulubiona aktywność sportowa? Ciężko wybrać jedną, ale będzie to trening na siłowni lubię również jogę, rolki czy rower.
Ulubiona cześć garderoby? Mała czarna, pasuje na każdą okazje.
Ulubiona marka ubrań/sklep? Liu Jo.
Ulubione kosmetyki? Uwielbiam kosmetyki naturalne. Szczególnie polecam markę Fridge.
Studiujesz coś? Studiuję Grafikę projektową na Akademii Sztuki w Szczecinie. Kierunek ten pozwala mi rozwijać swoje pasje związane z rysunkiem i malarstwem oraz grafiką komputerową. Studia stawiają na wszechstronny rozwój, co jest dla mnie wielkim plusem.
Od jak dawna zajmujesz się modelingiem? Zaczęłam od około 15 roku życia.

 

  

 

 

 

Fotograf: Karolina Kara Tarnawska
fb.com/kara.photography
www.instagram.com/karolina.kara.t

 

 

Sesja zdjęciowa wykonana w Bianco Beach Bar
fb.com/biancobeachbar