Uroda: Wywiad z Moniką Dorendą

30.12.2015
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum

 

hot°: Czy jest potrzebny kolejny gabinet kosmetyczny w Szczecinie?


Coraz więcej osób kobiet i mężczyzn chcę dobrze wyglądać. Branża kosmetyczna w ciągu ostatnich lat bardzo się rozwinęła. Duży nacisk w dzisiejszych czasach kładzie się właśnie na wizerunek w pracy jak i poza nią. Oferta jest szeroka, zaczynając od kosmetyki twarzy, oczu, dłoni po stopy i właśnie na tym temacie chciałabym się najbardziej skupić w swoim gabinecie. Nie chodzi tu tylko o klasyczną pielęgnację stóp i zabiegi pielęgnacyjne, ale również specjalistyczną (usuwanie odcisków, sterylna korekcja wrastających paznokci, opracowanie i pielęgnacja pękających pięt).

 

Stopa to najbardziej obciążona mechanicznie część naszego ciała, bez niej nie bylibyśmy w stanie chodzić i bardzo często zaniedbywana przez nas. Bagatelizujemy często dolegliwości z nią związane co z późniejszym etapie może doprowadzić do różnych chorób, choćby grzybicy. Dlatego ważna jest codzienna pielęgnacja o której często nie wiemy lub zapominamy.

 hot°: Jakie masz doświadczenie?, Jak przygotowywałaś się do swojej pracy?


Zawsze miałam poczucie estetyki. Wcześniej nie zajmowałam się tym profesjonalnie na tym poziomie w którym jestem teraz, aż w końcu postanowiłam i dojrzałam do decyzji, żeby tak właśnie zrobić. Wiem że jeszcze długa droga przede mną i ciężka praca ale jestem perfekcjonistką w każdym calu, mam swoje cele i małymi krokami je realizuje. 

 

Stawiam na profesjonalizm, dlatego stale się szkole zdobywam certyfikaty, uczestniczę w pokazach konferencjach. Stawiam na wysokiej jakości sprzęty oraz materiały na których pracuje.

hot°: Jakie usługi masz w swojej ofercie? W jakim zakresie cenowym?


Począwszy od kosmetyki twarzy, pielęgnacji oczu, po dłonie, kończąc na stopach. Jestem również wizażystą, stylistą zatem w mojej ofercie znajdziecie również makijaże od dziennych po ślubne, wieczorowe i okolicznościowe.

 hot°: Jakie masz plany na przyszłość? W jakim kierunku chcesz rozwijać swój gabinet?


Plany na przyszłość mam duże:) Aby zaistnieć i utrzymać się w tej branży nie można stać w miejscu, nie można przestawać się uczyć. Dlatego cały czas poszerzam ofertę w swoim gabinecie, rozmawiam z klientkami, obserwuje branże kosmetyczną. Chcę aby było to miejsce do którego wejdziesz napijesz się świetnej kawy i zrobisz się od stóp do głów:)


hot°: Jak opiszesz w pięciu słowach swój gabinet?


Profesjonalizm, wysoka jakość usług, sterylność, miła atmosfera, sumienność.