Werra Wear

26.03.2021 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Marka odzieżowa WERRA powstała w 2016 roku. Chcąc zapełnić lukę na rynku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzono w pełni polską markę, której odzież miała zapewnić użytkownikowi komfort i nowoczesny wygląd.

 

Twórcom zależy na najwyższej jakości, dlatego każdy produkt projektowany jest z dbałością o detale. Odzież jest szyta ręcznie, a materiały selekcjonowane spośród jakościowych tkanin...

Od niedawna w sprzedaży dostępny jest projekt #DŹWIGOZAUR!


To początek serii, który ma na celu promowanie polskich miast oraz wspieranie lokalnego patriotyzmu.

 

Koniecznie sprawdzajcie ich nowości i wspierajcie lokalnych. A tymczasem zapraszamy do przeczytania naszego artykułu!
----------------

 

 

 

Kiedy właściwie powstała marka WerraWear? Od czego się zaczęło?


Marka Werra powstała jakoś z końcem 2018 roku, zaczeło się właściwie od chęci stworzenia czegoś własnego i pokazania tego ludziom. Pierwszą inspiracją było dla mnie to, że regularnie występowałem jako model Szczecińskiej marki odzieżowej Stoprocent.

 

Wyciągnęli mnie na modela dosłownie zza kasy z McDonalda. Poznałem trochę ludzi, poszedłem w myśl, że koniec języka za przewodnika, podobały mi się klimaty streetwear i postanowiłem zrobić coś w 100% swojego.


Od czego się zaczęło ? Właściwie od tego, że lubiłem nosić polówki i właśnie to był mój pierwszy produkt. Spytałem kolegi czy pojedzie ze mną do Poznania zobaczyć materiały na pierwszą produkcję, zgodził się bez zastanowienia.

 

W Poznaniu udało się załatwić import materiałów prosto z Włoch i w efekcie powstała pierwsza produkcja z moim logo i były to polówki z drewnianymi guzikami i sygnowaną nazwą marki na guzikach. Osobiście byłem mega podjarany a bardzo pozytywny odzew ze strony odbiorców tylko utwierdzał mnie w tym, że to była dobra decyzja w moim życiu.

 

 

Jakie ubrania dostaniemy od WerraWear? Na jakich materiałach bazujecie?


Generalnie wszystkie ubrania, które wypuszczam muszą się najpierw podobać mi. Nie wyobrażam sobie sprzedawać produktów, które osobiście mi nie leżą. Oczywiście zanim cokolwiek wydam, zasięgam opinii najbliższych i ludzi ze środowiska stricte modowego ale finalnie to ja potwierdzam wszystkie projekty.

 

Jeżeli chodzi o materiały to dosyć ciekawy temat, ponieważ mógłbym pójść na łatwiznę kupując gotowe projekty i znakując je tylko swoimi symbolami jednak tutaj od początku do końca wszystkie materiały oraz dodatki odzieżowe są testowane a następnie selekcjonowane tak by finalnie dać klientowi produkt najwyższej jakości.

 

Wychodzę osobiście z założenia, że jakość się sama obroni i mimo tego, że obecnie mamy zalany rynek chińszczyzną, to na dłuższą metę uważam, że takie marki się na rynku nie utrzymają zbyt długo. Zwłaszcza, że Polacy coraz bardziej doceniają jakość i można to bez problemu zauważyć chociażby idąc ulicami Szczecina.

 

Jakie są najważniejsze czynniki budujące wizerunek nowo powstałej marki odzieżowej?


Hmmm... jakbym znał ten złoty środek to na pewno bym Wam powiedział ale wydaje mi się, że nie ma na to reguły. Staram się być po prostu sobą i w ocenie odbiorców chciałbym być autentyczny. Marka powstała od mojego nazwiska więc nie mogę pozwolić sobie na wypuszczenie produktu słabej jakości.


Staram się mieć bezpośredni kontakt z klientami i cały czas trzymam pieczę nad wszystkimi ruchami firmy. NA pewno w dzisiejszych czasach bardzo ważny jest marketing dlatego też z obecną kolekcją zdecydowałem się na pomoc w tych kwestiach żeby móc skupić się na innych sektorach prowadzenia działalności związanej z produkcją odzieży.

 

Podsumowując, uważam, że trzeba trzymać się jednego określonego kontekstu prowadzenia marki odzieżowej, starać się by produkcje były naprawdę dopięte na ostatni guzik i jak powiesz A to zawsze musisz powiedzieć B. Ostatnim czynnikiem myślę, że jest regularność w produkcji. Cały czas musi być o Tobie słychać !

 

 

 

Wiemy, że zaczynacie z nowym projektem, który ma wspierać lokalny patriotyzm. Czy możemy prosić o kilka słów na temat tego projektu?


Projekt dla odbiorców jest nowy ale powstał on w mojej głowie prawie rok temu. Wiele prywatnych aspektów wpłynęło na to, że ujrzał on światło dzienne dopiero w marcu tego roku ale jak mówią lepiej późno niż wcale. Dokładnie jest to zajawka czegoś większego. Jestem urodzonym mieszkańcem Szczecina i osobiście Kocham to miasto bo wszystko co mam w życiu wiąże się praktycznie z nim.

 

Dźwigozaury to obecnie pewnego rodzaju współczesny symbol Szczecina i idąc tym tokiem myślowym postanowiłem połączyć moją miłość do miasta i dać ludziom możliwość utożsamiania się ze swoją małą ojczyzną.

 

W planach jest jeszcze produkcja związana z dźwigozaurami a biorąc pod uwagę bardzo pozytywny odzew apropo obecnej produkcji to myślę, że ukaże się ona w niedalekiej przyszłości( za 4 miesiące ). Obecnie klienci mogą zakupić bluzy i koszulki z haftowanym dźwigiem oraz moim logo i są to unisexy czyli jedna rozmiarówka dla Pań i Panów. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z obecną ofertą na pewno się nie zawiedziecie :)

 

 

Jakie są plany na 2021 rok dla WerraWear?


Powiem tylko tyle: 2021 rok mam już cały zaplanowany odnośnie produkcji, jeżeli pójdzie wszystko zgodnie z planem to zobaczycie jeszcze rzeczy jakich nie było u nas w asortymencie a powiem więcej możliwe, że będzie to nowość na polskim rynku. Śledźcie uważnie bo niedługo następne produkty.

 

Kilka słów na koniec dla naszych czytelników?

Chciałbym pozdrowić wszystkich czytelników, i ludzi którzy wspierają mnie w tym co robię bo wiem, że bez nich nie było by mnie tutaj dzisiaj. Z wiekiem nauczyłem się doceniać to co mam i myślę, że to właśnie pozwala mi cieszyć się z tego co robię.

 

Odbiegnę trochę od mody i chciałbym żebyśmy w tych ciężkich czasach wszyscy się wspierali i nie kopali pod sobą dołków. Niech każdy idzie swoją drogą i życzę każdemu jak najlepiej. Pamiętajcie, że WERRA nosi się dobrze więc zapraszam na zakupy i nośmy się wszyscy jeszcze lepiej. Pozdrówki Trzymajcie się !

 

 

werrawear@gmail.com
tel. 796 692 095
Facebook: WERRA
Instagram: werra_wear

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.