Zrobieni!

05.04.2024 1 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Zrobieni

"ZROBIENI" to nie tylko salon urody, ale miejsce, gdzie każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, a usługi są dopasowane do jego potrzeb. Spotkanie dwóch pasji, motoryzacji i piękna, zaowocowało powstaniem Studio Urody "ZROBIENI" przez Megi i Mati - parę, która zdecydowała się na odważną zmianę kierunku zawodowego. Poznaj bliżej ich historię, filozofię działania oraz plany na przyszłość.

 

 

hot°: Zawód sprzedawcy rzucił dla makijażu permanentnego. Kto to taki?


ZROBIENI: Na wstępie właśnie musimy się przedstawić, aby czytelnik się nie pogubił - “ZROBIENI” to Megi i Mati, połączenie ognia i wody.


ZROBIONY: Megi, jako początkująca stylistka o małym gronie Klientek, dodatkowo pracowała w salonie samochodowym, w którym pracowałem. Zaraziłem ją zamiłowaniem do motoryzacji, a ona mnie zamiłowaniem do piękna... i tak zrodził się nasz pomysł na pójście w branżę beauty. Branża motoryzacyjna przechodziła w ten czas globalny kryzys, działając jako doradca/handlowiec zapragnąłem większych zmian zawodowych, poczułem, że to jest odpowiedni moment!


Po czasie stworzyliśmy ZROBIONYCH, połączenie pasji i miłości. Jesteśmy teraz nie tylko partnerami życiowymi, ale także biznesowymi.

 

 

hot°: Właśnie, jakie były początki Studia Urody "ZROBIENI" i co zainspirowało Was do założenia tak kompleksowego studia?


ZROBIENI: Nie zaskoczymy Was odpowiedzią, mówiąc, że łatwo nie było... od początku daliśmy duży nacisk na zainwestowanie w marketing i reklamę, nie było to łatwe jak na nowy duet w branży beauty. Nowa nazwa, a po chwili nowa lokalizacja. Nikt nie znał nas jako ZROBIENI, ale tym skokiem na głęboką wodę pokazujemy innym, że się da i warto konsekwentnie dążyć do celu!


Połączenie sił umożliwia naszym Klientom: ZROBIENIE się, od stóp do głów. Doskonale wiemy, jak ważny dziś jest czas. Szeroki wachlarz usług jakie oferujemy, pozwala naszym Klientom na jego zaoszczędzenie, a dodatkowo na relaks między zabiegami.

 

Co więcej, niektóre z nich jesteśmy w stanie połączyć, np. wykonywanie liftingu rzęs oraz pedicure. Jesteśmy aktywną parą i również naszym Klientom dajemy możliwość zminimalizowania czasu spędzonego w gabinecie i poświęcenie się aktywności fizycznej do której motywujemy.

 

 

hot°: Jaka jest filozofia "ZROBIONYCH" w kontekście piękna i samopoczucia klientek?


Naszą mocną stroną jest bycie uważnym, słuchamy potrzeb naszych Klientów i szczerze możemy powiedzieć, stajemy dla nich na rzęsach, aby spełnić ich potrzeby. Zależy nam na wysłuchaniu, perfekcyjnym wykonaniu i w końcowym efekcie zadowoleniu Klienta.

 

To my jesteśmy dla Was, a wszystkie dobre rzeczy, które tworzymy zawsze wracają do nas. Wiele ciepłych słów i dowodów w postaci oznaczeń na instagramie możecie obserwować każdego dnia na profilu ZROBIONYCH! Radość i każde spojrzenie w lustro uwieńczone uśmiechem motywuje nas, by robić dla Was jeszcze więcej! Na każdego z naszych Klientów w gabinecie czeka również mały prezent, tu czas się zatrzymuje.

 

hot°: Studio "ZROBIENI" oferuje szeroki zakres usług, od permanentnego makijażu po przedłużanie włosów. Które z Waszych usług są najbardziej popularne wśród Waszych klientek i dlaczego?


ZROBIONA: Moją mocną stroną jest stylizacja paznokci (którą paradoksalnie wykonuję coraz rzadziej) - większość kobiet ma i lubi mieć zrobione pazurki. Manicure to jest właśnie najpopularniejsza usługa. Czas który poświęcam całościowo na usługi mani i pedi j/w wspomniałam jest coraz krótszy, ze względu na mój rozwój - wykonuję również dla moich kursantek szkolenia z tych usług.

 

Dodatkowo wyszkoliłam się i wdrożyłam do oferty ZROBIONYCH usługę przedłużania i zagęszczania włosów, do której jest coraz większe zainteresowanie. Jeśli chodzi o mnie aktualnie, szkoleniom oraz włosom najbardziej chcę się poświęcić, bo świetnie się w tym czuję.

 

ZROBIONY: Zdecydowanie lifting rzęs oraz makijaż permanentny brwi! Jestem mistrzem w delikatnym podkreślaniu brwi, na co pozwala makijaż permanentny. Z kolei lifting rzęs spod moich dłoni zaskoczy każdego. A hasło “mniej znaczy więcej” jest odzwierciedleniem mojej pracy.

 

 

hot°: Nail Art stał się formą ekspresji osobistej. Jaką macie ofertę w tym zakresie urodowym?


ZROBIENI: U nas można osiągnąć efekt od naturalnego po bardzo ekstrawagancki. Megi lubi zaszaleć w tematyce nail - ZROBIMY to, co chcesz! Nie zdarzyło się, aby Klientka przyszła z pomysłem lub inspiracją i nie wyszła ZROBIONA tak, jak sobie wymarzyła.


W naszej ofercie mamy wiele pozycji, nasi Klienci mają możliwość wykonania zabiegów t.j.: manicure damski oraz męski, pedicure, rekonstrukcja płytki paznokcia oraz zabiegi SPA. Wciąż się rozwijamy i szkolimy, jesteśmy z siebie dumni, że ta lista wciąż się powiększa. Czasami jest tak, że z nowymi Klientami przychodzą nowe usługi.

 

hot°: Przedłużanie włosów to usługa wymagająca nie tylko techniki, ale też artystycznego zmysłu. Jak dobieracie metodę przedłużania do indywidualnych potrzeb Klientek?


ZROBIENI: Po pierwsze, analizujemy kondycję włosów. Jeśli są one zdrowe i w dobrym stanie, możemy zastosować metodę przedłużania. Po drugie, bierzemy pod uwagę oczekiwania dotyczące efektu końcowego. Ustalamy z Klientem, jaki efekt chciałaby osiągnąć i doradzamy odpowiednią metodę przedłużania, która najlepiej odpowiada jego oczekiwaniom.

 

Omawiamy przeciwskazania. Wreszcie, uwzględniamy preferencje dotyczące trwałości i długości przedłużanych włosów.

 hot°: Szkolenia są ważną częścią Waszej oferty. Czego mogą się spodziewać osoby decydujące się na szkolenie w "ZROBIENI" i jakie są najważniejsze umiejętności, które przekazujecie?


Obecnie są u nas dostępne szkolenia z mani i pedi. Są one dedykowane całkowicie dla wszystkich - współpracujemy z PUP (Powiatowy Urząd Pracy), co daje wspaniałą możliwość osobie nieposiadającej funduszy, a marzenia o byciu stylistą paznokci i ogromną motywację do ich realizacji dzięki dofinansowaniom. Osobiście z takiej formy wsparcia korzystaliśmy i chętnie pomożemy.


Nasi kursanci mogą spodziewać się indywidualnych szkoleń, na których w pełni zostanie im poświęcona uwaga. Pokazujemy im techniki, które ułatwią pracę jak i pozwolą skrócić czas wykonywania zabiegu. Marketing jest naszą mocną stroną, a jak wiemy, w dzisiejszych czasach to nieodzowny element sukcesu.


Skupimy się na bezpiecznej pracy, zahaczymy o najnowsze narzędzia, które obecnie pomagają i ułatwiają funkcjonowanie np. AI (sztuczna inteligencja).

 

hot°: Jaki wpływ na Waszą pracę, ma śledzenie i adaptowanie się do zmieniających się trendów w branży beauty?


ZROBIENI: Nasi Klienci wiedzą, jak pojemna jest szafa stojąca w gabinecie - szeroka gama kolorów, od cyrkonii aż po stemple do paznokci. To między innymi im zawdzięczamy, że jesteśmy na bieżąco z trendami.


Nowości, które nas zainspirują, są motorem do rozwoju w tym kierunku. Dbamy o to, aby Klient miał możliwość skorzystania u nas z tego co jest na topie. Zawsze wiemy co dzieje się w świecie beauty, na ten element poświęcamy dużą część naszego czasu.


Bo nie chodzi tylko o same usługi i ich dobre wykonywanie, a również marketing czy rozwój osobisty i zdrowy tryb życia - tematy które również wykorzystujemy przy pracy z naszym Klientem.

 

hot°: W jaki sposób dobieracie produkty używane w Waszym studio, aby zapewnić najlepszą jakość?


ZROBIENI: Szkolenia to jedna z możliwości, na których mamy styczność z produktami które możemy sprawdzić i ewentualnie wdrożyć. Szkoleniowiec jest dla nas dużą bazą wiedzy. Kolejne źródło to masterzy w danych usługach, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami z danym produktem.

 

Z niektórymi z nich mamy stały kontakt, wciąż obie strony analizują i przekazują sobie wiedzę i swoje spostrzeżenia. Z innymi mamy kontakt dzięki social mediom korzystając z ich webinarów.

 

 

hot°: Jakie są przyszłe plany rozwoju Studio Urody "ZROBIENI"? Czy planujecie wprowadzenie nowych usług lub może większą ekspansję? ;)


Planów jest wiele i są dalekosiężne, nasza przyszłość jest dość szczegółowo zaplanowana i częścią już możemy się podzielić. Jednak obecnie głównym punktem strategii jest i pozostanie: najwyższa jakość świadczonych usług.


W planach jest większy zespół, ale musimy być pewni, że wszystkich z teamu będzie łączył ten sam cel! Chcemy, jak już wspominaliśmy kompleksowo, holistycznie podchodzić do naszych Klientów. Jako obecny team, nie mamy możliwości robić wszystkiego. Najważniejszym aspektem dla nas jest wartość wykonywanych usług, nie ilość, tylko jakość!

 

Do tego, abyśmy mogli działać w większym zespole, potrzebna jednak nam jest również większa przestrzeń, co za tym idzie - już wkrótce będziemy zapraszać naszych klientów do nowego miejsca w Szczecinie.

 

Jeśli chodzi o dalsze plany to jest nim Poznań - Stolica Wielkopolski od dłuższego czasu jest pod naszą obserwacją. Możliwości jakie daje to miasto wydają się dla nas mocno atrakcyjne, jeżeli chodzi o branżę beauty, jest to zachęcające do wszczęcia tam działań.

 

ZROBIENI: Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim Klientom, którzy dotychczas zaufali i skorzystali z usług ZROBIONYCH.

 

 

ZROBIENI

adres: ul. Kopańskiego 83


e-mail: [email protected]
tel. 690 418 525

 

Profil na facebooku
Instagram.com/zrobieni
https://zrobieni.booksy.com

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Wiktoria
20:23 05.04.2024
Wspaniali ludzie! 8lat temu przyszłam do Zrobionej na mani dziś łączy nas wspaniała przyjaźń pełną inspiracji, wsparcia uwagi na drugą osobę. Przyjeżdżam do nich aż z Poznania bo jakość, którą zapewniają i atmosferę warto pielęgnować. Z całego serca polecam tych pięknych ZROBIONYCH Artystów!
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.