Barmix Automatyczny Barman

26.04.2022
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Firma Barmix Cube zajmuje się wynajmem automatycznych barmanów. To niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze maszyna, która dzięki dwóm naciśnięciom wykona dla nas odpowiedniego drinka. Znajduje swoje zastosowanie na takich imprezach jak: wesela, targi, konferencje, chrzciny, komunie, urodziny czy wesela. O tym co warto wiedzieć przed zakupem automatu opowiada nam Tomasz Flis.

 

Przyszłość jest dzisiaj ;)

 

 

 

Automatyczny barman. Tego jeszcze nie było! Jesteście firmą, która dzięki technologii dostarcza swoim klientom pyszne drinki. Jak doszło do założenia Waszej firmy?

 

Hej, wynajmujemy inne automaty i zaczęliśmy szukać czy jest istnieje w ogóle takie urządzenie  do robienia drinków, okazało się że jest dwóch producentów i postawiliśmy na dwa razy droższy sprzęt ale z większymi możliwościami, lepszą wydajnością.

 

Dla tych co nie są obeznani z tematem. Jak działa Barmix?

 

Obsługa Barmixa jest bardzo prosta porównałbym to do zrobienia kawy z expresu, wybieramy drinka alkoholowego lub bezalkoholowego, którego byśmy chcieli zrobić jest podgląd na tablecie jakie są do wyboru, bierzemy szklankę, dajemy parę kostek lodu podstawiamy pod urządzenie naciskamy numer na tablicy numerycznej które znajduje się na urządzeniu przykładowo nr 5, enter i po 10-15 sekundach jest gotowy drink.

 

   

 

Jakie drinki serwuje automat? Czy smaki zmieniają się co jakiś czas?

 

Jest parę menu które są wyboru i na imprezie jest używane jedno menu które posiada 8-12 drinków.

 

Jak można skorzystać z takiej maszyny? Czy jest możliwość zamówienia jej na przykład na imprezę?

 

Tak, naszymi klientami są Pary Młode na wesela wynajmują, na urodziny, na uroczystości komunijne, imprezy firmowe, eventy, jak również współpracujemy z lokalami domami weselnymi – wtedy wspomagają się takim urządzeniem które jest bardzo wydajne. 

 

 

 

Czy macie jakieś zniżki lub promocję, o których powinien teraz wiedzieć potencjalny klient?

 

Posiadamy zniżki dla firm jeśli wynajmują sprzęt na parę imprez, albo na parę dni, dla firm zniżki jeśli jesteśmy chętni do współpracy. Dla klientów indywidualnych, posiadamy również zniżki rabaty jeśli wynajmują od nas inny sprzęt, albo na dni w których sprzęt jest mniej oblegany, Barmix jest głównie wynajmowany przy weekendach.

 

 

 

Powinniśmy wiedzieć coś jeszcze?

 

Tak, Barmix wynajmowany jest nie na godziny lecz na imprezę czyli np. od początku wesela i zabieramy sprzęt na drugi dzień.

 

*ogólnie może ktoś być od obsługi

*Barmix jest bardzo prosty w obsłudze

*możemy załatwić wszystko za klienta czyli kupić soki itp. , lód przywieść , szklanki , mieszadełka itd….

*rezerwacji można dokonać online

*rezerwacje robimy na parę miesięcy do przodu

*Barmix robi drinki alkoholowe, bezalkoholowe, jest również możliwość zrobienia kamikadze.

 

 

Dane do kontaktu:

mail: barmixcube@op.pl

tel. 510 617 044

 

Facebook: www.facebook.com/barmixcube

Instagram: @barmixcube

 

Barmix

Barmix