Dobry Fachowiec: Jusmar - Renowacja tapicerki skórzanej!

24.03.2020 1 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

W marcu odwiedziliśmy firmę Jusmar, zajmującą się renowacją tapicerki skórzanej. Wykonują kompleksowe czyszczenie, naprawy oraz renowację skór. Są pierwszą firmą w naszym regionie, która oferuje usługi również u klienta. Potrafią zdziałać cuda i przywrócić dawną świetność zużytym już obiciom i tapicerkom. Jeśli akurat potrzebujecie dobrego fachowca, koniecznie przeczytajcie nasz wywiad. Rozmawiamy z właścicielem firmy Marcinem Mrówką.

 

  

 

Kiedy powstała Wasza firma? Skąd pomysł, aby zająć się właśnie renowacją skóry? 

 

Firma działa na rynku od 2017 roku. Pomysłem na naprawę, renowację skór, był brak takich usług z dojazdem do klienta na naszym rynku w Zachodniopomorskim. Są firmy zajmujące się czyszczeniem a ja zajmuję się również malowaniem skór, naprawą i zmianą koloru.

 

Jesteście szczecińskim liderem na rynku renowacji, ale również w czyszczeniu i konserwacji skór. Z jakich jeszcze usług można u Was skorzystać?

 

Wykonujemy kompleksowo profesjonalne usługi czyszczenia i konserwacji skóry. Posiadamy bardzo duże doświadczenie oraz doskonałą znajomość technik i środków wykorzystywanych przy czyszczeniu skór pochodzenia naturalnego. Przeprowadzimy czyszczenie i konserwacje tapicerki skórzanej w samochodach, mieszkaniach i biurach, odświeżymy kolor skóry i zabezpieczamy przed przefarbowaniem. 

 

W ramach usługi renowacji skóry wykonamy między innymi: Czyszczenie skóry przy użyciu wyłącznie profesjonalnych metod i środków, usuwanie zabrudzeń i plam na powierzchni skóry, likwidujemy rysy, zadrapania czy pęknięcia. Uzupełniamy również drobne ubytki w skórze oraz możemy zmienić kolor tapicerki skórzanej na życzenie klienta na wybrany przez niego kolor.

 

 

Potraficie sprawić, że stary wypoczynek będzie wyglądał jak nowy, przywrócić mu drugie „życie”. Jak wygląda proces naprawy takiego mebla?

 

Procesy są różne w zależności od stopnia zużycia skóry. Ogólnie cały proces jest podzielony na etapy takie jak: przygotowanie i naprawa powierzchni, malowanie farbą tonującą oraz zabezpieczenie lakierem bezbarwnym co daje wytrzymałość taką jak pierwotna. 

 

Mycie i konserwacja jasnej tapicerki skórzanej zapobiega przefarbowaniu od ubrań. Jakie jeszcze są zalety usług tego typu?

 

Bardzo ważne jest aby nowe jasne meble czy tapicerki samochodowe zabezpieczyć przed farbowaniem. Skóra na wypoczynkach i tapicerkach skórzanych jest zabezpieczona jedynie od środka a z zewnątrz już nie. Właśnie dlatego bardzo ważną czynnością jest zabezpieczenie skóry przed przefarbowaniem np. od ciemnych spodni jeansowych. Jeśli nie zabezpieczymy skóry z zewnątrz w późniejszym czasie czyszczenie może nie dać oczekiwanego efektu, ponieważ farba z ubrań farbuje skórę wnikając w jej strukturę. Każda nasza usługa czyszczenia jest zakończona zabezpieczenim skóry przed farbowaniem.

 

___________________________________________

 

Przeczytaj także - MYJNIA PAROWA STEAM WASH

 

___________________________________________

 

 

 

 

W Twojej pracy korzystacie ze specjalnych farb i kosmetyków, czy macie swoją nazwijmy to „ulubioną" markę z którą współpracujecie? 

 

Tak, pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnych produktach firmy Colour Lock. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich jakości, nasi klienci również :)

 

 

 

ul. Szarotki 12/10

tel. 663 185 050

www.fb.com/jusmarszczecin

www.jusmar.com.pl

 

Dobry Fachowiec:  Jusmar - Renowacja  tapicerki skórzanej!

Dobry Fachowiec: Jusmar - Renowacja tapicerki skórzanej!

 

Komentarze

Komentarze

PielegnacjaObuwia.pl
11:09 20.06.2021
Do renowacji skórzanej tapicerki bardzo dobrze sprawdzą się specjalistyczne farby np. saphir lub tarrago, a także odrobina naszej pracy i jesteśmy w stanie uzyskać taki sam efekt jakbyśmy oddali tapicerkę do renowacji "profesjonalistom"
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.