III edycja Mistrzostw Szczecina we Wbijaniu Gwoździ

09.06.2022
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Julian Masewicz, archiwum firmy
Czerwiec dla Snickers Workwear Outlet to prawdziwie dynamiczny miesiąc. Po dużej dostawie, na sklepowe półki trafia odzież specjalistyczna, ubrania robocze na lato i funkcjonalne narzędzia marki Hultafors. Oprócz tego sklep organizuje III edycje Mistrzostw Szczecina we Wbijaniu Gwoździ. To coroczne wydarzenie, na którym wszyscy uczestnicy mogą cieszyć się świetną atmosferą, muzyką, smacznym jedzeniem z grilla i zdrową rywalizacją.

 

 

To nie pierwszy nasz wywiad a Wasz sklep znany jest nam nie od dziś, jednak są jeszcze osoby, które o Was nie słyszały. Jak w kilku słowach można opisać Snickers Workwear Outlet?

 

Warto o tym sklepie usłyszeć i nas odwiedzić, ponieważ panuje tu przyjemna atmosfera, miła obsługa i całkiem przyzwoite ceny. Staramy się naszym klientom jak najlepiej doradzić i pomóc podczas zakupów. Posiadamy szeroki asortyment odzieży roboczej i nie tylko. U nas każdy może się ubrać zarówno do pracy, czy na wyprawę w góry lub przejażdżkę rowerową.

 

Pod koniec czerwca szykujecie duże wydarzenie – Mistrzostwa we wbijaniu gwoździ. Która to już edycja i czego możemy się spodziewać?

 

Są to III Mistrzostwa we Wbijaniu gwoździ na czas, podczas których będzie można się wykazać właśnie z takich zdolności, wygrywa ten, który zrobi to w najkrótszym czasie. Każdy może wziąć udział, gdyż mamy dodatkowe wyróżnienie dla najszybszej kobiety, najstarszego uczestnika i najmłodszego. Liczy się dobra zabawa.

 

 

 

A jak wyglądało to rok temu?

 

W tamtym roku wyglądało to bardzo podobnie, bo zmiany dotyczą tylko nagród i daty. Mistrzostwa cieszyły się dużym zainteresowaniem, było sporo uczestników, pogoda nam dopisała. Jedni przyszli przypadkowo, inni śledzą naszą stronę na fb, więc byli poinformowani o wydarzeniu.

 

Jakie nagrody przewidujecie dla zwycięzców?

 

Za zajęcie miejsca na podium od 1-3 przewidujemy bony podarunkowe do naszego sklepu, do tego torba niespodzianka z akcesoriami firmy Snickers i Hultafors. Również te nagrody przewidziane są w tych dodatkowych kategoriach o których wcześniej wspomniałam. Sponsorami tej imprezy jest również firma In Tools i od nich też będą dodatkowe nagrody.

 

 

 

Prosimy o przedstawienie współorganizatorów.

 

Organizatorami zawodów są firmy : Snickers Workwear Outlet oraz In Tools ul. Santocka 39.

 

I tak już na koniec, proste ale konkretne pytanie. Dlaczego warto się pojawić?

 

Warto się pojawić w tych dniach i wziąć udział w konkursie, gdyż nagrody są naprawdę ciekawe , a oprócz tego przygotowaliśmy dodatkowy rabat na zakupy i poczęstunek.

 

 

Kiedy startują mistrzostwa, gdzie się widzimy i w jakich godzinach?

 

Mistrzostwa starują w czwartek 30.06.22 od godziny 10 przed naszym sklepem na ul. Santockiej 39.  W tych dniach będą również stanowiska kilku dostawców, którzy zaprezentują swoje produkty, firm takich jak Stalco, Hikoki, Makita, Nivel, Picard.

 

 

Dane do kontaktu:

Ul. Santocka 39

www.snickersworkwear.com

tel. 691 578 102

 

[email protected]

www.facebook.com/snickersworkwearoutlet

www.instagram.com/snickers_workwear_outlet

 

Wydarzenie w Snickers Workwear Outlet

Wydarzenie w Snickers Workwear Outlet