Muzyczne eventy, na które warto zwrócić uwagę

06.07.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Imprez, Daniel Zachodni

Kontynuując myśl artykułu sprzed miesiąca chciałbym zaproponować Wam kolejne muzyczne eventy, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Musiałem zmienić nazwę artykułu, ponieważ dwa z opisanych festiwali odbędą się już poza wakacjami, a do tego pragnę zaprosić Was na wyjątkową imprezę, która odbędzie się w lipcu na Statku Joanna. Radzę zapoznać się z wymienionymi eventami, być może uda Wam się jeszcze zakupić bilet na któryś z nich!

 

 

Elektroniczny Szczecin pres. Tanz Boat // Muzyczny Rejs Statkiem
Szczecin, M/S Joanna
15.07.2017,start.17:30
Chciałoby się krzyczeć: Ahoy przygodo... Elektroniczny Szczecin we współpracy z Tanz Barem (City Hall) zaprasza na swój pierwszy muzyczno-taneczny rejs Statkiem Joanna. Podczas pięknej podróży wypełnionej od rufy aż po dziób dźwiękami serwowanymi przez 4 dj'ów, a także w otoczeniu ciekawych dekoracji oraz uroków Szczecina będziecie mogli tańczyć przez ponad 4 godziny! Sprzedaż biletów odbywa się w dwóch lokalach: Bajgle Króla Jana oraz Spotkanie. Do 14 lipca możecie je nabyć w cenie 55 zł, a jeśli coś zostanie, to w dniu rejsu (przy wejściu na pokład) w cenie 65 zł. A jeśli chcesz więcej informacji, to wpisz nazwę powyższego wydarzenia na Facebooku. Znajdź nas i płyń z nami!


Kto zagra: Dawid Korniak (Canalia/Floating Groove/Tanz Bar), Bylly (Urbanum/Abyss Recordings/The Other Way), Michal Kier (BengBeng), Karpinsky (Tanz Bar).
www.facebook.com/elektronicznyszczecin

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i dowiedz się więcej o biletach!

 

 

 

Nagle nad Morzem
Kołobrzeg
25.08. - 27.08.2017
Tegoroczna edycja festiwalu Nagle nad Morzem odbędzie się w nowym miejscu. Już nie w Rogowie (jak do tej pory - od 5 lat), lecz w Kołobrzegu (teren lotniska przy osiedlu Podczele), dzięki czemu dojazd będzie zdecydowanie łatwiejszy. Jeszcze kilka lat temu o tym festiwalu słyszało niewielu Polaków, lecz w tym momencie jest on już mocno rozpoznawalny, co roku mocno zwiększając liczbę odwiedzających festiwalowiczów. Nowe miejsce Nagle nad Morzem to nie tylko lepszy dojazd, ale i atrakcyjniejsza baza turystyczna, a także noclegowa. „Nagle” to festiwal, który łączy ze sobą muzykę, atmosferę, dekoracje, czy różnego rodzaju dodatkowe atrakcje. Na kilku scenach można usłyszeć kilkuset artystów. Tam po prostu trzeba być.

 

Kto zagra: Akme, Alex Fiction, Beddermann & Dahlmann, Cari Lekebusch, Diego Krause, DVS1, East End Dubs, Frits Wentink, Gheist live, Gorge, Hari & Spielplatz, Jan Blomqvist & Band, Jim Nastic, Joel Mull, Juli N. More, Matthias Meyer, Nicolas Duvoisin, Raresh, Ray Kajioka live, Reznik, Skinnerbox live, Smash TV, Tim Engelhardt live, Turmspringer.
www.ploetzlich.net
www.facebook.com/ploetzlichammeer

 

 

 

 

Up To Date Festival
Białystok
08.09. - 09.09.2017
Up To Date Festival to platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. Eklektyczna muzyka elektroniczna oraz niebanalny hip-hop w połączeniu z innymi, nieraz bardzo odległymi aktywnościami twórczymi, mają na celu porwanie umysłu i ciała na oddaloną od codzienności wyspę, dzielnie stawiającą opór morzu banalności i tandety. Organizatorzy uzupełniając line up dbają o różnorodność, ściągając na festiwal artystów zarówno nowych, nieznanych, jak i świeżych, nowoczesnych. Jednocześnie dbają o nazwiska legendarnych wykonawców z całego świata, ukazując związki panujące we współczesnej muzyce i nowoczesnej kulturze. W chwili pisania artykułu Organizatorzy ogłosili pierwsze nazwiska, które zostaną rozmieszczone ze swoimi występami na T-Mobile Electronic Beats Stage, Technosoul Stage oraz Centralny Salon Ambientu.


Kto zagra: Onra Live, Robert Piernikowski, Pro8l3m, Ugandan Methods (Regis & Ancient Methods) Live, Marco Shuttle, Gesloten Cirkel Live, nthng, Private Press Live, Murcof live, Stefan Wesołowski live
www.uptodate.pl
www.facebook.com/uptodatefestival

 

 

 

Unsound Kraków The 15th Edition: Flower Power
Kraków
08.10. - 15.10.2017
W tym roku festiwal Unsound obchodzi swoje piętnastolecie. Poprzednimi motywami festiwalu były m.in. „Horror", „Future Shock”, „Interference”, czy „The End”. W 2017 roku organizatorzy poprzez „Flower Power” chcą nawiązać do 1967 roku i lata miłości, a także estetyki utopii i dystopii, manifestantów, ekologów, jazzu, punku, czy rave'u. W skład programu muzycznego będą wchodzić artyści oraz projekty zamówione związane z trwającym wciąż projektem Unsound Dislocation, który w tym roku odbędzie się w Rosji, Białorusi, Ukrainie oraz Kazachstanie. Na festiwal zaproszeni są pisarze, naukowcy, kuratorzy, filmowcy oraz artyści, którzy swoimi propozycjami mogą dodatkowo wzbogacić program Unsound. Ten niszowy festiwal cieszy się świetnymi recenzjami oraz rzeszą stałych (a także coraz to nowych) bywalców.


Kto zagra: Nina Kraviz, Dj Bone b2b Dj Stingray, Dj Sprinkles, Einstürzende Neubauten, Gas, Jlin, Juliana Huxtable, Moondog for Gamelan with Iwan Gunawan and Stefan Lakatos, Moor Mother, Nivhek & Mfo, Nkisi, Noncompliant, Pharmakon, PTU, Robin Fox, Umfang, Varg, Visible Cloaks, Zoanal & Moor Mother
www.unsound.pl
www.facebook.com/unsoundfestival

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.