Najpopularniejsze Studia Fryzjerskie w naszym mieście

08.05.2019
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsc

W kwietniu jak co miesiąc, na naszym fanpageu poprosiliśmy Was o polecenie sprawdzonych salonów, tym razem fryzjerskich. Otrzymaliśmy mnóstwo komentarzy, spośród których wybraliśmy najbardziej rozchwytywanych przez Was stylistów włosów. Jak ważny jest fryzjer/fryzjerka w życiu każdego, pisać nie trzeba. Dobry fryzjer to zarówno profesjonalista w swoim zawodzie, a czasami nawet psycholog, po wizycie u którego wychodzimy uśmiechnięci i zrelaksowani. Korzystając z usług „siedmiu wspaniałych”, „bad hair day” będzie już tylko wspomnieniem! Zestawienie zostało przygotowane w kolejności alfabetycznej.

 

 

    

 

„Emily Design Studio Urody” Emilia Wojnicka Jej przygoda z fryzjerstwem zaczęła się przeszło 17 lat temu i już wtedy wiedziała, ze to miłość od pierwszego wejrzenia . Po odbyciu 3 lat praktyk zaczęła pracę w salonie fryzjerskim u rodziców. Mając 21 lat wskoczyła na głęboka wodę i postanowiła ,,iść na swoje”.

Pierwsze dwa lata były bardzo ciężkie, ale z czasem zadowolonych klientów zaczęło przybywać. Jej specjalnością stały się niestandardowe kolory, oraz dekoloryzacje. Pod koniec 2018 roku zdała egzamin mistrzowski w zawodzie i w nowym roku szkolnym 2019/20 planuje nauczać młode osoby zawodu fryzjera. Pierwszy kwartał 2019 roku zaczął się dla niej niesamowitym wyróżnieniem i sukcesem, wygrała ogólnopolski konkurs firmy MATRIX na najlepsza koloryzację. Kocha to co robi i nie wyobraża sobie innej pracy, a najważniejsze w tym wszystkim są zadowolone klientki i klienci.

 

Emily Design Studio Urody - Emilia Wojnicka Fryzjer stylista
ul. Santocka 15g | tel. 508 987 513
www.facebook.com/Emilia-Wojnicka-Fryzjer-stylista
www.instagram.com/emily_hair_colorist/

 

 

  

 

„Ernest Kawa Hairdesigner” prężnie działa w branży fryzjerskiej od 25 lat, a od 20 lat zajmuje się również edukacją. Zdobywał doświadczenie w renomowanych akademiach fryzjerskich w Nowym Jorku, Londynie i Stuttgarcie. To jeden z najbardziej cenionych fryzjerów i szkoleniowców w Polsce. Nieustanny autorytet dla całej branży. Uważa, że nie można tworzyć, jeśli nie posiada się dobrego warsztatu i solidnych podstaw. Szkolenia to jego pasja.


Stawia na umiejętność słuchania i dialogu, rzemieślniczy kunszt, elastyczność i kreatywny, otwarty umysł. Te wartości pozostają w centrum jego uwagi zarówno w salonie, jak i na wszystkich etapach edukacji. Jest lwem fryzjerstwa. W jego pracach liczy się konsekwencja, kreatywność, estetyka wykonania i oryginalny efekt. Działa odkrywczo, nowocześnie i elektryzująco. Współpracuje z czołowymi projektantami mody i pracuje na festiwalach filmowych i muzycznych.


Ernest Kawa Hairdesigner
tel.91 434 46 79
www.facebook.com/ernestkawaberlin/
www.ernestkawa.com

 

    

 

„Hair by Aleksandra Erecińska” Jej pasja do włosów sięga młodzieńczych lat. Studiując turystykę czuła, że mija się z powołaniem. W 2015 roku postanowiła iść do szkoły fryzjerskiej a w niedługim czasie zaczęła pracować zawodowo. Z czasem utworzyła stałą bazę klientek i postanowiła się usamodzielnić. Bazuje na produktach solidnych firm, które są doskonałej jakości. Dzięki temu w połączeniu z talentem i dobrym tworzywem uzyskuję pożądane efekty, a klientki chętnie do niej wracają. Stawia na jakość, nie na ilość.


Robi wszystko by klientki w salonie poczuły się wyjątkowe, spełnione oraz miały poczucie poświęconego czasu, wykorzystanego na rozmowę i relaks. Stara się poznawać nowe trendy i szkolić u najlepszych fachowców w Polsce. Włosy mogą wiele zmienić: rozświetlić buzię, odmłodzić czy nadać wyrazistości, są dla kobiety największą ozdobą.


Hair by Aleksandra Erecińska
ul. Mazurska 13 | tel.516 031 438
www.facebook.com/AleksandraErecinskaFryzjerStylista/

 

 

    

 

„Milena Podczasik Hair Stylist” Jej przygoda z fryzjerstwem zaczęła się… przypadkiem. Można powiedzieć, że to zawód wybrał ją. Pochodzi z małej miejscowości gdzie nie było zbyt wiele możliwości rozwoju. Dopiero przeprowadzka do Szczecina dała ogrom możliwości. Postawiła na rozwój osobisty, uczęszczając na wiele szkoleń oraz pracując po wiele godzin dziennie by kształcić swoje umiejętności.


Dziś prowadzi swój salon, w którym spędza całe dnie. Można powiedzieć, że koloryzacja to jej konik. Uwielbia śledzić najnowsze trendy i techniki które później wykorzystuje tworząc perfekcyjne fryzury. Klientki są coraz bardziej wymagające i świadome swoich potrzeb dlatego zawsze stara się stanąć na wysokości zadania. Praca jest jej pasją a zadowolenie klienta jest dla niej najważniejsze.


Milena Podczasik „Hair Stylist”
ul. Wielka Odrzańska 19 | tel.512 433 848
www.facebook.com/milenapodczasikhairstylist/

 

 

   

 

„Modern Design Piotr Kmiecik” Piotr Kmiecik należy do tych szczęśliwych osób, które myśląc o swojej dorosłej ścieżce zawodowej, wiedziały czym będą się zajmować. Od kilkunastu lat jest czołowym stylistą fryzur w naszym mieście i kraju. Wraz ze swoim zespołem, który osobiście szkoli, osiąga sukcesy w polskich i międzynarodowych konkursach. W codziennej pracy w studio oferuje pełny wachlarz usług fryzjerskich, każda klientka/klient może być pewny, że włosy będą w dobrych rękach.


Pracuje przy sesjach fotograficznych, pokazach mody, ważnych wydarzeniach z dzieciny kultury i sztuki w kraju i poza nim. Tworzy własne kolekcje fryzur. Kocha to co robi i stara się „zarazić" tą miłością swój team. Preferuje indywidualne podejście do klienta. Wizyta u nich i efekty ich pracy mają przynieść satysfakcję klientom. Rozmawiają i dobierają najlepsze rozwiązania.


Modern Design Piotr Kmiecik
ul. Jagiellońska 93/3
www.facebook.com/ModernDesignPiotrKmiecik/
www.md-kmiecik.pl

 

    

 

„Royal Studio” Salon powstał w lipcu 2015, z wielkiej pasji właścicielki, która fryzjerstwem zajmuje się od 25 lat. Cały team „Royal Studio” wciąż się rozwija uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. W salonie można skorzystać z takich usług jak: strzyżenie damskie i męskie, upięcia ślubne i okolicznościowe, koloryzacje, przedłużanie i zagęszczanie włosów, keratynowe prostowanie, zabiegi spa dla włosów i skory głowy. Pracują na najwyższej jakości kosmetykach do farbowania oraz pielęgnacji i stylizacji.


Każdy jest dla nich ważny i indywidualny. Dbają o to, aby klienci czuli się wyjątkowo i z radością wracali na kolejną wizytę. W salonie można skorzystać z usług doświadczonej kosmetyczki i kosmetologa, zajmującej się medycyną estetyczną i zabiegami na twarz. Polecamy również piękne makijaże ślubne i okolicznościowe.


Royal Studio
ul.Łokietka7/10 | tel.691 262 637
www.royal-studio.pl

 

    

 

„Salon Szyk” cieszy się długoletnią tradycją i jest obecny na rynku od prawie 20 lat. Starają się, aby ich usługi i porady były na najwyższym poziomie. Są na bieżąco z panującymi trendami, a wszystko po to aby sprostać najbardziej wymagającym klientkom. Dewizą Salonu jest wysoka jakość, a także atrakcyjne ceny oraz profesjonalna obsługa w miłej i ciepłej atmosferze.


Specjalizują się we fryzurach ślubnych, biorą udział w pokazach ślubnych oraz sesjach zdjęciowych dbając o wizerunek modelek. Współpracują z jednym z renomowanych salonów sukien ślubnych a wszystko po to aby ich klientki były w pełni usatysfakcjonowane. Praca to ich pasja dzięki której wciąż się rozwijają a wszystko po to, aby dążyć do jak najlepszych efektów. Poprzez ciężką pracę oraz wielkie zaangażowanie w to co robią, mogą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród klientek.


Salon Szyk
ul. Langiewicza 22 | tel.505 204 124
www.moment.pl/salon-fryzjerski-szyk-szczecin
www.facebook.com/szyksalonlangiewicza/

 

Najpopularniejsze Studia Fryzjerskie w naszym mieście

Najpopularniejsze Studia Fryzjerskie w naszym mieście