Rehamil - Usuwa bariery

15.11.2018
Autor: Honorata Nekanda-Trepka, Zdjęcia: Archiwum Rechamil

Rehamil to firma zajmująca się branżą rehabilitacyjną. Od ponad dekady dostarcza nowoczesnych rozwiązań z zakresu pokonywania barier architektonicznych. Specjalizuje się w systemach transportu osób niepełnosprawnych. To garstka ludzi, ułatwiająca innym życie. Firmę założył Kamil Woźniewski. Pracował wcześniej w branży, ale zauważył niszę, którą postanowił wypełnić. Początkowo wyposażał ośrodki rehabilitacyjne nad morzem, nie miałem żadnych umów z Nfzem. Montowaliśmy stoły, wanny, sprzęty do zabiegów i wszystko co wtedy było potrzebne. Ta branża szybko się rozwijała. Po jakimś czasie poznałem Mietka, okazał się ważnym elementem tej układanki. Uzupełnialiśmy się w pracy idealnie, firma szła do przodu, postanowiliśmy zdobyć nowe rynki, produkty. Jeździliśmy do Danii, Włoch na kolejne podboje. To nie były łatwe czasy, trzeba było wszystko odprawiać. Ale dawaliśmy radę uśmiecha się właściciel firmy.

 

  

 

  

  

Wystawialiśmy się też na wielu imprezach targowych w Polsce. Pamiętam takie targi w Kielcach-jak w godzinę udało nam się rozstawić stanowisko, ze sprzętem i przebrać w wyjściowe ciuchy, wtedy wiele rzeczy trzeba było robić na szybkiego. Podróżowanie po Polsce, staranie się o klienta, nie mogliśmy zawalić żadnego zlecenia. Chcieliśmy być The Best. W pewnym momencie poszliśmy o krok do przodu-udało nam się zdobyć przedstawicielstwo renomowanej firmy Guldmann. Zaczęliśmy wyposażać hotele, Spa, ośrodki rehabilitacyjne i wreszcie prywatne domy w podnośniki tej firmy- mówi Pan Kamil. Potem to już było łatwiej, kolejne firmy i kolejne zlecenia. Z Mietkiem nasze drogi zawodowe się rozeszły a firma potrzebowała już większej ilości ludzi. W Pewnym momencie pracowało nas kilkanaście osób. Obecnie zespół liczy kilka osób i jest praktycznie niezmienny.

 

Co tak naprawdę w ofercie posiada firma Rehamil: Oferuje wszelkiego rodzaju podnośniki - sufitowe, mobilne, ścienne, także podnośniki basenowe. Proponuje również optymalne rozwiązania ułatwiające pokonywanie progów (rampy, szyny, najazdy progowe), schodów (schodołazy, krzesła schodowe, platformy pionowe). Produkty pomocnicze takie jak łóżka kąpielowe Pacific czy szybkoślizgi. Oferta jest bardzo szeroka. Jeśli chodzi o Pana Kamila to możemy być pewni, że poświęci się bez reszty aby dostosować miejsce do potrzeb klienta. Jest to człowiek z ogromną wiedzą specjalistyczną i o wielkim sercu. Praca, którą wykonuje jest z jednej strony mocno techniczna z drugiej , strony wymaga wielkiej empatii i zrozumienia.

 

Zobacz także - SKALA - SKLEP Z ARTYSTYCZNĄ DUSZĄ

 

  

 

  

 

  


Ale Rehamil to nie tylko wyposażenie rehabilitacyjne. Rehamil to również sklep z akcesoriami rehabilitacyjnymi oraz wypożyczalnia sprzętów. Rehamil realizuje wnioski PCPR, PFRON, NFZ. Firma posiada swoje oddziały w Choszcznie i Gryficach. Jeśli zajrzycie do sklepu Rehamil to na pewno nie zostaniecie obsłużeni po łebkach. Byłam świadkiem, kiedy młody chłopak przyszedł po gumy do treningów stopy , skończyło się na wykładzie o anatomii stopy, o tym jakie mogą być następstwa braku ćwiczeń w przypadku płaskostopia. Chłopak wyszedł z wiedzą, której pewnie na lekcjach w szkole nie przyswoiłby w takim tempie i z taką skutecznością. Trzeba człowieka uświadomić, aby mógł wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego zdrowia i leczenie oraz rehabilitacja przyniosły odpowiedni skutek – dodaje Pan Kamil.
Podsumowując- firma Rehamil to firma z wielkim sercem i o wielkich możliwościach!

 

http://www.rehamil.pl
biuro@rehamil.com.pl

http://www.fizjo3d.pl
info@fizjo3d.pl

http://www.rehamilcare.pl
info@rehamilcare.pl

 

REHAMIL

Kamil Woźniewski

Plac Kilińskiego 3a

70-965 Szczecin

tel.: 91 423 13 15

tel.: 91 431 64 62

 

REHAMIL - USUWA BARIERY

REHAMIL - USUWA BARIERY