Sex Shop 914

09.05.2019
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W majowym wydaniu Hot Magazine zapraszamy Was do przeczytania wywiadu z właścicielem sieci sex shopów 914. Pan Sławomir Budnik, jako jeden z pierwszych zajął się tym nietypowym biznesem. W naszej rozmowie zdradził nam jak zrodził się pomysł na taką działalność, opowiedział o terapeutycznych właściwościach niektórych akcesoriów oraz o tym jak wyróżnić się na rynku.

 

Jest Pan właścicielem sieci sex shopów 914, jak zrodził się pomysł na taką właśnie działalność?


W czasie kiedy otworzyłem pierwszy punkt seks nie był tak luźnym tematem jak aktualnie. Wiele osób miało problemy, które wydawały się nie do zniwelowania i kryło je w sobie. Chciałem im pomóc, chciałem pokazać że można otworzyć swój umysł i ciało na wiele bodźców, które pomogą w spełnieniu partnerowi i partnerce oraz urozmaicą współżycie na wszelkie sposoby. Bo przecież każdy z nas lubi seks...

 

  


Na rynku istnieje dość duża konkurencja, czym się wyróżniacie? Jak są wasze mocne strony?


Konkurencja jest i zawsze będzie. Naszymi mocnymi stronami zdecydowanie są pracownicy, którzy są otwarci na tematy seksu i do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Nie widzimy w nich tylko klientów - a osoby które szukają rad i pomocy. Kolejną mocną stroną jest to, że mamy naprawdę dobrze wyposażone sexshopy914. W ten sposób możemy pomóc klientowi i dopasować dany produkt do potrzeb.


Jakie produkty są najczęściej wybierane przez Waszych klientów? Posiadacie jakiś hit sprzedażowy?


Wszystko zależy od potrzeb. Nasz asortyment jest równie szeroki jak zapotrzebowanie klientów. Nie mamy faworytów w sprzedaży, potrzeby są tak zróżnicowane jak ludzie.

 

Czy posiadacie ofertę skierowaną do mężczyzn? Jakiego typu produkty mogą dla siebie znaleźć?


Oczywiście, posiadamy produkty również dla mężczyzn zaczynając od bielizny kończąc na afrodyzjakach. W naszych sieciach każdy znajdzie coś dla siebie!

 

 

Niektóre produkty, mają właściwości terapeutyczne, proszę opowiedzieć nam coś więcej na ten temat.


Podzielę to na dwa przykłady. Pierwszy przykład jest skierowany do kobiet. Posiadamy w naszych sklepach kilkanaście rodzajów kulek gejszy. Różnią się one wielkością, ciężarem, wyglądem. Mamy również takie które można dostosować całkowicie od a do z pod siebie! Posiadają one dwa komplety wkładów, jedne ciężkie drugie lekkie. W ten sposób kobieta może dostosować produkt całkowicie pod siebie. Kulki gejszy są bardzo pomocne przy nie trzymaniu moczu, po porodzie. Ćwiczą one mięśnie Kegla! Wiele lekarzy specjalistów kieruje do nas swoje pacjentki, a wtedy to my bogatym asortymentem pomagamy klientce dobrać kulki pod jej wymagania. Ważne jest również to, iż w sexshopie możemy znaleźć asortyment pomagający osobom po przejściach, aby znów mogły cieszyć się seksem.


Kolejnym przykładem są masażery prostaty. Masaż wewnętrzny prostaty może być zarówno techniką seksualną, jak i metodą pomocną w celach diagnostycznych np. zapalenia gruczołu krokowego, wspomaganie leczenie schorzeń prostaty. To tylko dwa przykłady, a tak wiele mogą pomóc.


Czy Polacy są według Pana pruderyjni? Czy wizyta w sex shopie nadal przyprawia niektórych o rumieńce?


Sądzę, że pruderyjność powoli zanika. Polacy stają się coraz bardziej otwarci na seks i akcesoria które pomagają im go urozmaicić. Seks nie ma być tylko stosunkiem płciowym a dobrą zabawą. Co do rumieńców, owszem, bywają u nas osoby, które bardzo się wstydzą, peszą. I po to wtedy jesteśmy my ... osoby które chcą pomóc, uświadomić że seks jest czymś naturalnym.

 

tel. 501 557 629
al.Wojska Polskiego 50 m 9a

 

www.sexshop914.com
slawek.budnik1@gmail.com