Snickers Workwear Outlet wiosna solidnie ubrana

01.03.2022
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Karolina Tarnawska, Julian Masewicz

Snickers Workwear Outlet to firma oferująca innowacyjną i technicznie zaawansowaną odzież roboczą dla współczesnych rzemieślników i rzemieślniczek. Odzież, która ma być przede wszystkim trwała i funkcjonalna, a także dobrze przemyślana pod kątem kroju i fasonu. W marcu do sklepu przybyła nowa dostawa a wraz z nią atrakcyjne przeceny na odzież roboczą. 

 

Rozmawiamy z Dominikiem Żukowskim - kierownikiem sklepu przy ul. Santockiej, który przybliżył nam wiosenne nowości. Polujecie na okazje? ten wywiad na pewno się Wam spodoba...

 

 

Staracie się pokazać że wasza Marka jest blisko ludzi. Wiemy, że w ostatnim czasie do współpracy zaprosiliście szczecińskich rzemieślników, aby pokazali w jaki sposób ubrania Snickers sprawdzają się lub ułatwiają ich codzienną pracę…

 

Tak, chcemy pokazać, że nasze ubrania to nie tylko zdjęcia na modelach ale jednak funkcjonalna odzież do pracy, która sprawdzi się w prawie wszystkich warunkach. Oczywiście rodzaj użytkowanej odzieży trzeba dobrać do wykonywanej pracy, ale jak już mówiłem, chcemy pokazać, że nasza odzież pracuje i na siebie zarabia.

 

Mamy początek roku. Myślę, że luty można śmiało przypisać do tego okresu. Porozmawiajmy o planach na bieżący rok. Znamy już Waszą fajną inicjatywę - mistrzostwa we wbijaniu gwoździ. Jak to wyglądało zeszłym roku i czy planujecie kolejną edycję?

 

Tak, trzecia edycja odbędzie się w czerwcu. Z sąsiadem już powoli rozpoczynamy planowanie. Mistrzostwa zaczynają się robić naszą tradycją. W zeszłym roku było wielu chętnych, moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę i z tego co pytaliśmy uczestników, byli bardzo zadowoleni z takiej inicjatywy. Chwila przerwy od pracy, dobra zabawa, mała przekąska na świeżym powietrzu. No i drobna rywalizacja. Czego chcieć więcej?

 

 

 

W Waszym sklepie można znaleźć mnóstwo ubrań marki Snickers należącą do skandynawskiego koncernu Hultafors. To również ponad kilka marek odzieżowych jak również narzędziowych. Jakie towary można znaleźć aktualnie na Waszych półkach?

 

Aktualnie odzież marki Snickers Workwear, Eripio Wear, specjalistyczna odzież marki Puvab, obuwie Solid Gear, Emma Footwear oraz narzędzia ręczne marki Hultafors. Dogrywanych jest jeszcze kilka innych tematów, odnośnie jeszcze jednej marki odzieżowej ale zostawię to jako małą niespodziankę.

 

Ach, nie wspomniałem, otrzymaliśmy również odzież marki Dunderdon, jakościowo bardzo fajne koszule nawet na ślub, jakby ktoś planował zakupy ślubne w najbliższym czasie.

 

Można pomyśleć, że ciuchy robocze to zwykłe spodnie czy buty ale tak naprawdę to bardzo skomplikowana odzież dedykowana dla wielu zawodów. W Waszej ofercie Można znaleźć naprawdę wyjątkowe towary – na przykład odzież, która nie pali się przy wysokich temperaturach, odzież chroniąca przed wodą lub posiadająca inne systemy bezpieczeństwa. Prosimy o kilka zdań szczegółów…

 

Każdy rodzaj pracy ma określone swoje warunki. Można kłaść tynki, malować ściany i być glazurnikiem. W takim zawodzie sprawdzą się spodnie elastyczne oraz co najważniejsze ochrona kolan, aby służyły nam długo. Są również zawody, gdzie musimy się zabezpieczyć przed ogniem, łukiem elektrycznym lub nawet klasycznym deszczem.

 

Praca w energetyce, przy przewozie ładunków łatwopalnych, przy chemikaliach. Tutaj jest potrzebna specjlana ochrona, specjalne certyfikowane materiały, które przechodzą testy w laboratoriach zanim wejdą na rynek do sprzedaży i jest pewność, że pracując, nic ci się nie stanie.

 

 

 

3 produkty najważniejsze produkty jakie polecacie na marzec to…?

 

Zbliża się wiosna, więc koszulki bawełniane, sprzedawane w dwupaku, bluza z wysokim kołnierzem no i oczywiście cienkie i luźne spodnie.

 

I pytanie na koniec z tych luźniejszych – co sprawia, że praca w outlecie jest przyjemnością?

 

Kontakt z ludźmi, to chyba jest najważniejsze. Chcemy, aby klient w naszym sklepie czuł się dobrze, zanim doradzimy, spytamy się jaką pracę wykonuje aby odpowiednio dobrać odzież. Dzięki temu sami dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy. No i oczywiście dostawy, nowinki i świerzynki, które później lądują na półkach dla naszych klientów.   

 

 

 

Powinniśmy wiedzieć coś jeszcze?

 

Oczywiście. Serdecznie zapraszamy, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

 

 

Dane do kontaktu:

Ul. Santocka 39

www.snickersworkwear.com

tel. 691 578 102

 

[email protected]

www.facebook.com/snickersworkwearoutlet

www.instagram.com/snickers_workwear_outlet

 

Snickers Workwear Outlet

Snickers Workwear Outlet