Zadbaj o czystość z Total Shine!

08.02.2022
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

We współczesnym świecie czasu na sprzątanie jest coraz mniej a miejsc do wyczyszczenia nie ubywa...Zastanawialiście się kiedyś kto odpowiada za porządek - na przykład - wielkopowierzchniowych obiektów? Rozmawiamy z TotalShine - szczecińską firmą usługowo-handlową działającą w zakresie dbania o czystość zarówno obiektów biurowych, domów i mieszkań, oraz terenów zewnętrznych. W dzisiejszym wywiadzie Pan Michał - właściciel firmy opowie nam między innymi o szczegółach swojej pracy i ludziach z którymi współpracuje...

 

 

 

Dzień dobry Panie Michale! Miło nam Pana gościć w Hot Magazine – od lat prowadzi Pan firmę oferującą profesjonalne usługi sprzątające. Moje pytanie pierwsze z brzegu. Jaki powód zwykle stoi za tym, że klienci sięgają po Pana usługi? Chodzi o brak czasu, niechęć do stykania się z brudem, brak odpowiednich środków czystości/technologii czy…?

 

Dzień dobry, mnie również jest niezmiernie miło u Państwa gościć. Odpowiadając na pytanie o powód takiego wyboru naszych klientów, wydaje mi się że jest ich kilka, zarówno powołują się na naszą wieloletnią wiedzę i doświadczenie zdobyte w tej branży jak i znajomość rynku środków czystości, narzędzi i technologii sprzątania dobranych indywidualnie do danego klienta i jego branży.

 

Chcielibyśmy się dowiedzieć jakie osoby stoją za firmą TotalShine. Kto tworzy Wasz zespół i jakie cechy/wykształcenie musi posiadać dobry pracownik?

 

TotalShine to mocno rodzinna firma skupiająca dotychczas niewielki, ale kluczowy dla funkcjonowania zespół kierujący pracami w terenie oraz bieżącym kontaktem z naszymi klientami – bardzo dzielne Panie Kierownik Małgorzata i Sylwia oraz równie istotna nieoceniona pomoc mojej wspaniałej żony Marioli bez której strona ofertowania nowych klientów oraz dbania o porządek dokumentacji całkowicie by mi umknęła 😊

 

 

 

Sprzątać można w zasadzie wszędzie. Do jakich miejsc jesteście wzywani najczęściej?

 

TotalShine zajmuje się zarówno obsługą obiektów przemysłowych, produkcyjnych, stoczniowych, jak również dbamy o czystość na obiektach biurowych wysokiej klasy. Właściwie żadne zlecenie nie jest dla nas niewykonalne, zdarzają się za to ciekawe wyzwania do których musimy się dobrze przygotować.

 

Czy zdarzyło się, że musieliście odmówić klientowi wykonania zlecenia?

 

Właściwie tylko raz na samym początku pandemii zdarzyła nam się sytuacja kiedy zrezygnowaliśmy z obsługi klienta w obawie o zdrowie naszego personelu sprzątającego.

 

Technologia i środki czystości to chyba najważniejszy element Waszej pracy. Jakie narzędzia najczęściej Wam towarzyszą?

 

Faktycznie rozwój zarówno środków czystości do bieżącego utrzymania czystości, jak i mnogość na rynku nowoczesnych urządzeń akumulatorowych pozwala dobrać technologie i harmonogram pracy personelu sprzątającego do obiektu tak aby optymalnie wykorzystać czas pracy i narzędzia. Staramy się  próbować wszystkich nowości, które poprawią jakość i ułatwią pracę.

 

 

Jakie było najtrudniejsze zadanie, któremu stawiliście czoła dotychczas?

 

Wydaje mi się, że niezłym wyzwaniem dla naszego zespołu było sprzątanie obiektów po pożarze oraz garażowców po zeszłorocznych zalaniach.

 

Czy rzetelny wykonawca w sferze usług sprzątających to rzadkość?

 

W mojej opinii bardzo dużo zależy od ludzi którzy wykonują swoje zadania zarówno w sferze sprzątania jak i w innych branżach, każdy popełnia pewne błędy, najważniejsze to umieć je wyszukiwać, uczyć się na nich i tworzyć coraz lepszy zespół i firmę.

 

Prosimy o kilka słów dla naszych czytelników na koniec…

 

No cóż tak mi się zdaje ze w obecnych czasach pandemii możemy sobie życzyć czystych i zdezynfekowanych przestrzeni które nas otaczają zarówno w domu jak i w pracy, aby żyło nam się bezpieczniej 😊

Dane do kontaktu: 

ul. Reymonta 26/1

www.totalshine.pl/

tel. 607 630 306

 

mail: [email protected]

www.facebook.com/totalshine.eu

 

total shine

total shine