Eurofitness przygotuje Was do wiosny!

19.02.2018
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Jak tam wasze postanowienia noworoczne? Pytanie tym bardziej na czasie, że mamy już luty i niedługo wiosna Szanowni Państwo! Jeśli macie w końcu ruszyć ze sportem i przywitać ta piękną porę roku - nową sylwetką, to trzeba to zrobić teraz! Polecamy Wam klub Eurofitness, mieszczący się w Netto Arena. Fitness w odpowiednim rozmiarze, nie za duży i nie za mały, ze świetną kadrą instruktorską i szerokim spectrum zajęć ruchowych. Poza tym rzuca się w oczy: nowy sprzęt do uprawiania sportów siłowych i duży, bezpłatny parking!. Brzmi jak ideał? Przekonajcie się! A my rozmawiamy z Panią Barbarą Szydłowską, managerką klubu.

 

hot°: Spotykamy się po raz pierwszy w tym roku. Postanowienia noworoczne obowiązują. Dlaczego warto zacząć swoją przygodę ze sportem -  akurat w Eurofitnessie?

 

Eurofitness to klub stawiający na jakość usług. Nie jesteśmy dużym klubem, ale pragniemy aby nasi klienci mieli faktyczny wpływ na to co się dzieje w klubie. Posiadamy świetny zespół złożony z instruktorów i trenerów personalnych z dużym doświadczeniem.

 

Każdy kto do nas przychodzi jest otoczony opieką i może mieć pewność, że zajęcia fitness są na wysokim poziomie, dostosowane do ćwiczących i pod okiem świetnych prowadzących. A osoby, które preferują treningi personalne mogą wybierać wśród specjalistów w tej dziedzinie. Osoby, które chciałyby zacząć od konsultacji z dietetykiem lub fizjoterapeutą także mogą śmiało przyjść do nas. Dlatego właśnie naszym hasłem jest „dbamy o Wasze zdrowie”.  A do tego zapewniamy świetną atmosferę!

 

hot°: A jak sprawa wygląda z karnetami: jakie są ceny, możliwości? zobowiązania?  Czy obowiązują u was karty typu Benefit?

 

Przede wszystkim nie posiadamy umów wiążących klientów z naszym klubem. Klient może zrezygnować w każdej chwili nie wykupując nowego karnetu. Karnety nie ograniczają się do liczby wejść ponieważ obowiązują jedynie tzw. OPEN. Czyli wchodzisz i możesz z klubu korzystać cały dzień. Jest to bardzo wygodne i nie trzeba się zastanawiać - ile jeszcze wejść zostało. Dla osób, które nie lubią pamiętać o terminach i płatnościach, mamy propozycję karnetu z poleceniem przelewu.

 

Wtedy jedna formalność wystarczy, żeby nie martwić się o opłaty ponieważ są pobierane co miesiąc z konta bankowego. Nasze karnety przewidziane są na miesiąc, dwa i trzy miesiące oraz 10 wejść. Mamy również specjalną promocję dla par z dziećmi oraz zniżki dla seniorów. Każdy znajdzie ofertę dla siebie. Zapraszamy również posiadaczy karty Fitprofit oraz Multisport Plus.

 

  

  

  

 

hot°: Eurofitness to siłownia, ale również zajęcia zorganizowane. Prosimy o informacje, co można u was fajnego sportowego zrobić w najbliższym czasie?

 

Posiadamy szeroką ofertę zajęć fitness. Od standardowych zajęć wzmacniających takich jak shape, bs i brazylijskie pośladki, zapraszamy na treningi obwodowe, które świetnie działają na sylwetkę oraz nieśmiertelne sztangi, które rzeźbią ciało. Oprócz tego  w ofercie znaleźć można zajęcia body&mind – zdrowy kręgosłup i pilates oraz jogę.

 

Zajęcia taneczne takie jak zumba oraz step również znalazły swoich wielbicieli. Jeśli ktoś lubi różnorodność to staramy się minimum raz w miesiącu organizować warsztaty z różnych dziedzin aktywności fizycznej oraz zdrowotnych. Ostatnio mieliśmy warsztaty z tańca brzucha, a 10 lutego na Walentynki odbędzie się u nas maraton Zumby, na który serdecznie zapraszamy.

 

hot°: Wiem, że jest Pani nauczycielką jogi, macie dużo zajęć związanych z tą szlachetną aktywnością. Jak to wygląda w szczegółach, dlaczego warto zacząć trenować jogę?

 

Jestem nauczycielką jogi od ponad 10 lat i nadal ją odkrywam. Jeśli miałabym wymieniać wszystkie jej zalety to nie starczyłoby na to miejsca. Może więc zacznę od tego dlaczego osoba, która nigdy nie była na zajęciach jogi powinna się na nie wybrać. Przede wszystkim joga koi nasze nerwy. Jest czasem tylko dla nas, gdy wyłączamy się na zewnętrzny świat i zaczynamy wsłuchiwać się w swoje wnętrze.

 

Jest to moim zdaniem największa zaleta jogi. Odkrywamy dzięki temu czego potrzebuje nasze ciało i jak się ono miewa, czy nasz umysł radzi sobie ze wszystkimi wyzwaniami. Joga to moment dnia, w którym możemy wziąć głęboki oddech dosłownie i w przenośni. A same zajęcia i pozycje jogi dostosowane są do każdego tak, aby powzmacniać i uelastycznić całe ciało z naciskiem na prawidłową pracę kręgosłupa.

 

  

 

hot°: Jakie są trzy najpopularniejsze zajęcia fitness w Eurofitnessie? Może sami damy się namówić ;)

 

W takim razie zapraszam serdecznie na jogę, zumbę oraz sztangi :D

 

hot°: Wyobraźmy sobie taką sytuację: przychodzi do Was lekko lub bardzo zapuszczony facet lub kobieta. Oczywiście chcieliby zmienić się na wiosnę, ale nie mają pojęcia jak. Czy znajdzie się dla nich - wykwalifikowana kadra trenerska, która pomoże im w tym celu?

 

Oczywiście! Na pierwsze konsultacje szczególnie polecamy wybrać się do dietetyka, który zaleci badania tak, aby nie trzeba było na ślepo ustalać diety. A dieta to oczywiście duża część sukcesu w realizacji planów na schudnięcie, poprawę zdrowia i polepszenie wyników treningowych.

Jeśli występują jakieś problemy z kręgosłupem lub kontuzje to zapraszamy do fizjoterapeuty na terapie oraz po wskazówki jak ćwiczyć. Osobom chętnym do pracy z trenerem mogę śmiało polecić całą naszą kadrę ponieważ są bardzo profesjonalni, pracują z pasją i zaangażowaniem, a metamorfozy ich podopiecznych potrafią zadziwić. 

 

hot°: Takie niby niepozorne pytanie, ale bardzo istotne. Jak jest z parkowaniem u was?

 

Parking dzielimy z Netto Arena Szczecin dlatego jest on bardzo rozległy. Nie trzeba się martwić o miejsce. Podczas imprez organizowanych na Arenie, parking jest przeważnie zapełniony i płatny, jednak za okazaniem naszego karnetu klienci Eurofitness parkują całkowicie za darmo.

 

hot°: Na koniec prosimy pokrótce przedstawić waszą kadrę trenerską. W końcu każde miejsce tworzą ludzie …

 

I jest to również główne założenie Eurofitness…. Siódme poty wycisną z nas Dagmara, Iga i Angelika. Aby pofruwać na stepie zapraszamy do Agaty i Moniki. Szaloną zumbę potańczycie z równie szaloną Moniką P. Treningi obwodowe jedynie z Agata M. i Rysiem. A na jogę zapraszam serdecznie ja oraz Bartosz i Ania. Nasz dietetyk Łukasz czeka, aby pomóc i wesprzeć radą. A Fizjopomoc wyleczy każdą kontuzję. Trenerzy personalni poradzą sobie z każdą fałdką tłuszczu i kratą na brzuchu. Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

 

Barbara Szydłowska oraz Eurofitness Team!

Eurofitness Szczecin

Szafera 3/5/7

71-245 Szczecin

tel. 511 469 083

www.eurofitness.szczecin.pl

www.facebook.com/eurofitnesspoland

www.instagram.com/eurofitnessszczecin

 

Eurofitness 2018

Eurofitness 2018