Jump Szczecin – park trampolin

12.04.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Jump Szczecin

Jump Szczecin,to park trampolin, który swoją działalność zainaugurował we wrześniu ubiegłego roku. Jest to doskonałe miejsce rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych – innymi słowy, świetna zabawa adresowana do każdego mieszkańca naszego miasta i nie tylko. Tutaj na nowo odkryjecie jak fajną atrakcjąjest skakanie na trampolinie. A jeśli będzie Wam mało, to pod okiem wykwalifikowanych instruktorów możecie nauczyć się elementów takich dyscyplin jak parkour, freerun,a także potrenować różne ewolucje powietrzne. W kwietniowym numerze rozmawiamy z Panem Bartłomiejem Kasprzakiem – właścicielem Jump Szczecin.

 

 

hot°: Co znajdziemy w Jump Szczecin? Jakie rozrywki czekają na odwiedzających?


Bartłomiej Kasprzak: Znajdziemy przede wszystkim różnego rodzaju trampoliny: długie, krótkie, poziome i skośne :) Poszczególnymi elementami Jump Szczecin są: boisko do zbijaka, kosz do ćwiczenia wsadów, hopka do ćwiczenia akrobacji - oczywiście wszystko złożone z trampolin. Dodatkowo to co uwielbiają wszyscy - basen z gąbkami, u nas są takie dwa.

 

Na jednym znajdują się belki, na których za pomocą specjalnych maczug można pojedynkować się, czy spychać do gąbek. Przy drugim basenie znajdują się 3 trampoliny, aby bezpiecznie trenować bardziej skomplikowane akrobacje. Umieściliśmy przy nim także trzy różnej wysokości podesty do skoków. Od niedawna posiadamy jeszcze jedną atrakcję – kształtki - różnej wielkości bryły do nauki i trenowania parkour.

 


hot°: Tak jak wspomnieliśmy we wstępie – park trampolin, to doskonała rozrywka dla osób w każdym wieku. No może prawie.Jakie są ograniczenia, jeśli chodzi o dolną granicę wiekową? A z drugiej strony - ile lat mógł mieć najstarszy gość parku?


Dolna granica wiekowa, to 3 lata, a górnej nie ma, tak jak kto się czuje na siłach, tak można korzystać z Jump Szczecin. Jak do tej pory najstarszy skaczący gość parku miał pomiędzy 50, a 60 lat. Radził sobie całkiem nieźle, robiąc wsady do kosza, czy rzucając się w gąbki.;)

 

 


hot°: Ilu macie instruktorów? W czym się specjalizują poszczególni trenerzy?


Mamy czterech instruktorów i jedną instruktorkę. Monika trenuje parkour od 8 lat. Dawid specjalizuje się w gimnastyce akrobatycznej, a domeną Michała jest tricking i sztuki walki. Zaś Grzesiek i Łukasz, to nasi specjaliści od parkour i freerun.

 


hot°: Wspominał Pan o zajęciach z parkour oraz freerun. Jak one wyglądają? Czy są bezpieczne?


Zajęcia zawsze rozpoczynają się od porządnej rozgrzewki. Następnie są ćwiczenia, w zależności od grupy - podstaw lub bardziej zaawansowanych elementów, a na końcu zajęć próba połączenia ich w jeden płynny bieg. Tak, te zajęcia są bezpieczne.

 


hot°: Oferujecierównież możliwość organizacji urodzin dla każdej grupy wiekowej.Z jakimi kosztami wiąże się takie wydarzenie, i co znajduje się w planie takiejimprezy?


Ceny imprezy urodzinowej różnią się w zależności od dnia tygodnia, od czasu trwania, a także od ilości osób. Zaczynają się od 299 zł/10 osób przy 1,5h zabawy. W tej cenie oferujemy zawsze salkę urodzinową z kompletem zastawy, kawę i herbatę, zaproszenia i opiekę animatora. Każdy solenizant otrzymuje od nas prezent w postaci wejściówki do naszego parku.W planie imprezy jest zawsze dobra zabawa na trampolinach (w czasie 1 lub 2 godzin w zależności od wybranej oferty).

 

 

 


hot°: Co można u Was robić, a czego lepiej się wystrzegać? Takie abecadło dla początkujących ;)


Można skakać, przeskakiwać, wskakiwać, grać w zbijaka, robić wsady do kosza z wyskoku. Uczyć się i trenować różne akrobacje powietrzne. Skakać do gąbek, walczyć na piankowe maczugi. Bardzo ważną rzeczą są skarpetki antypoślizgowe.


Z racji tego, że trampoliny i materace zabezpieczające są śliskie, to skaczemy tylko i wyłącznie w takich skarpetach. Można je nabyć u nas (w cenie 5 zł) lub przynieść swoje domowe lub z innych parków. Nie jeden już próbował ominąć tą zasadę, ale po paru „glebach” zawsze wracają do recepcji po skarpetki :). Jedyne czego się wystrzegamy, to skakania na główkę do basenów z gąbkami :)

 

Godziny otwarcia:
Ndz. - Czw. 10 - 21
Pt. - Sob. 10 - 22

 

 

Jump Szczecin
ul. Mieszka I 80
tel. 535 203 334
www.facebook.com/jumpszczecin
www.jumpszczecin.pl

 

 

Jump Szczecin - park trampolin

Jump Szczecin - park trampolin

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.