Laser Labirynt Tag

14.06.2016 0 komentarzy
Autor: Gosia Kozieł, Zdjęcia: Archiwum Laser Labirynt

Prawie 400 m2 labiryntu, gra świateł, lasery i dobra zabawa - Laser Labirynt, to miejsce w którym można uciec od codziennych obowiązków. W Labiryncie można poczuć się jak na planie filmu akcji. To świetna alternatywa do wyjścia z całą rodziną czy znajomymi i spróbowania swoich umiejętności celowania oraz oczywiście strzelania. Na czym polega gra? Czy istnieje próg wiekowy dla młodszych osób? Co ponadto oferują właściciele Laser Labiryntu dowiecie się w poniższym wywiadzie.

 

 

hot°: Na wstępie chcielibyśmy się dowiedzieć na czym polega gra w laser labiryncie?


Laser Tag to inaczej elektroniczny paintball. Takie nazewnictwo przyjęło się w Polsce. Zabawa odbywa się na specjalnie przygotowanej do tego Arenie. Każdy uczestnik otrzymuje również niezbędny sprzęt – kamizelkę z czujnikami oraz karabinek. Celem jest zdobycie jak największej liczby trafień w przeciwników - punktów.

 


hot°: Labirynt to miejsce, w którym trudno znaleźć wyjście, czy Waszym labiryncie można się zgubić? Czym on się charakteryzuje oraz jaka jest jego powierzchnia?


Aż takiego Labiryntu u nas nie ma ;), ale zdarza się, że niektórzy mają problem żeby znaleźć wyjście. Cała Arena (około 400 m2) zrobiona jest w kosmicznym klimacie. Do tego cała zabawa odbywa się tylko przy świetle UV oraz klimatycznej muzyce.

 


hot°: Rozumiem, że po labiryncie trzeba się w miarę szybko przemieszczać, więc strój powinien być wygodny, ale czy są jakieś specjalne wymogi dotyczące ubioru?


Nie ma specjalnych wymogów co do stroju. Polecamy aby ubiór był wygodny a przede wszystkim obuwie. Wielu naszych stałych Klientów ubiera się na czarno. Taki strój jest mało widoczny przy świetle ultrafioletowym.

 


hot°: Laser labirynt może być ciekawą alternatywą na wyjście z rodziną. Dlatego też mamy pytanie czy rodziny często odwiedzają to miejsce?


Oczywiście. Bardzo często odwiedzają nas rodziny z dziećmi. Szczególnie niedziela jest takim dniem.

 


hot°: Można u Was zorganizować przyjęcie urodzinowe. Jak wygląda plan takich urodzin, czy solenizant może wymyślić sobie scenariusz gry?


Tak, przyjęcia urodzinowe są bardzo popularne w Labiryncie. Zazwyczaj wybierane są pakiety 2 lub 3 godzinne – podczas takich przyjęć ludzie mają zaplanowanych kilka gier na Arenie oraz oczywiście czas na świętowanie. Wcześniej, przeprowadzamy szkolenie oraz tłumaczymy wszystkie zasady gry

 

 


hot°: W swojej ofercie macie możliwość zorganizowania Kosmicznych Urodzin, które są oparte na filmie „Star Wars”. Czy uczestnicy mogą się wcielić w bohaterów filmu i stoczyć bitwę na miecze świetlne? Proszę opisać jak wygląda taka gra.


W ostatnim czasie wprowadziliśmy urozmaicenie jakim są właśnie urodziny tematyczne - „Star Wars”. Oczywiście wówczas wszystko przygotowujemy w tym klimacie – nakrycie stołów, ozdoby na sali urodzinowej, a nawet muzykę. Sama gra na Arenie wygląda jak bitwa na miecze z filmu „Star Wars” – każdy oddany strzał to wiązka światła, która kiedy leci, jest widoczna na różne kolory.

 

 


hot°: Lasery, strzelanie oraz bieganie to rozrywka raczej dla starszych. Jednakże odwiedzają Was również dzieci. Od którego roku życia można korzystać z atrakcji jaką jest Laser Labirynt?


Nasi najmłodsi gracze mają skończone 8 lat. Nie polecamy zabawy młodszym.

 


Laser Labirynt Tag
Al. Niepodległości 18-22
Rezerwacje: 500 430 860
Biuro: 500 347 468
www.labiryntarena.pl

www.facebook.com/LabiryntLaserTagSzczecin

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.