PRIME Fitness Club – najwyższa jakość!

06.09.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

PRIME Fitness Club to nowa, szczecińska świątynia sportu, która swoje funkcjonowanie rozpoczęła w lipcu w centrum miasta, przy ulicy 5 Lipca 46 (dawne kino Colosseum). Wszystkie elementy składowe - począwszy od drobnych kwestii – jak przemyślane funkcjonowanie parkingu, przez elegancki i dopracowany projekt wnętrza, a skończywszy na rzeczach najważniejszych – takich jak jakość sprzętu oraz profesjonalna kadra trenerska - wskazują na nową, wyjątkową jakość! Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Dominiką Wójcikiewicz, managerem ds. rozwoju, a zarazem znaną szczecińską instruktorką z ponad 20 letnim doświadczeniem w sporcie i tańcu!

 

Widok na salę do ćwiczeń aerobowych


hot°: Zacznijmy naszą rozmowę od podstaw, czyli sprzętu, otóż wygląda on świeżo i …. ładnie ;). No właśnie nie jestem ekspertem, poproszę o zatem o kilka informacji o waszym sportowym wyposażaniu ?

 

Podczas wyboru sprzętu, wspólnie z marką Matrix staraliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę urządzeń i akcesoriów - w tym do zajęć fitness - niezbędnych do pracy nad swoim ciałem. Wyposażeniem klubu jest m.in. jedyny w Szczecinie! symulator schodów oraz duża brama wielofunkcyjna.

 

Zadbaliśmy także o urozmaicenie zajęć fitness. Absolutną nowością, z którą ruszamy od września, są zajęcia w klimatyzowanej sali Indoor Cycling, podczas których, naszym Klientom towarzyszył będzie wirtualny trener, który pomoże zaplanować kolejne trasy i zmotywuje do dalszej pracy.

 

Widok na salę Fitness

hot°: Kilka słów o waszym wystroju. W oczy rzuca się elegancki, szary kolor i odsłonięte cegły. Widziałem, na waszym facebooku wiele zdjęć z remontu. Strona wizualna waszej siłowni, wydaje się być ważnym elementem?

 

Tak- mam Pan rzeczywiście rację. Jeśli chodzi o wnętrze, zostało zmienione absolutnie wszystko – od podłóg, aż po sufity. Naszym celem było wprowadzenie do tego miejsca nowej energii, nadanie mu nowego klimatu, zaproponowanie naszym Klientom czegoś niepowtarzalnego. Zarówno główna sala treningowa, sala fitness, jak i szatnie i toalety przeszły gruntowny remont.

 

Wejście do klubu odbywa się przez skanowanie linii papilarnych, na głównej sali treningowej wymienione zostało m.in. pokrycie podłogowe - na specjalne, przystosowane do obiektów sportowych, antypoślizgowe i bakteriostatyczne, w szatniach szafki wyposażone zostały w zamknięcia szyfrowane, dzięki czemu nasi Klienci unikną kłopotu np. zagubionych kłódek, wymienione zostało również nagłośnienie, ponadto dla naszych Klubowiczów zamontowane zostały sauny - damska i męska.

Nie sposób wymienić wszystkiego, co zostało zmienione, a znacząco wpłynęło na poprawę jakości tego miejsca, które - mamy nadzieję – niebawem stanie się synonimem słowa JAKOŚĆ, ale zawsze najlepiej przyjść i przekonać się samemu

 

Brama Wielofunkcyjna

 


hot°: Nowoczesna siłownia to nie tylko kulturystyka, jakie zatem zajęcia fitness -można znaleźć w waszej ofercie?

 

W PRIME każdy znajdzie coś dla siebie. Obecnie jesteśmy w trakcie ustalania grafiku zajęć fitness na kolejne miesiące, na które szykujemy kilka nowości – zajęć których nie ma w żadnym klubie. Zapyta Pan jakie ? Niech to jeszcze pozostanie tajemnicą ;)

 

Zdrowy Kręgosłup, BodyBall, Pilates, Joga – zajęcia które wzmacniają, odciążają i uelastyczniają nasze ciało, a w szczególności kręgosłup. PRIME Pump, Functional Workout, Tabata, TBC, Mocny Brzuch - to zajęcia dla osób, które lubią dużą intensywność, chcą wzmocnić lub wyrzeźbić swoje ciało, ale też poprawić swoją kondycję. W naszej ofercie nie brakuje również zajęć dla tych, którzy lubią choreografię, taniec i dobrą zabawę - Step, Zumba®, Salsation™, Street Dance.

 

Widok na salę główną


hot°: Kilka informacji organizacyjnych – w jakich godzinach jesteście czynni, w jakie dni tygodnia? W jaki dni odbywają się zajęcia na sali fitness?

 

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od godziny 6:00 do godziny 22:00, a także w soboty i niedziele od godziny 9:00 do godziny 21:00. W sierpniu zajęcia na sali fitness odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 11:00, a w porze popołudniowej od godziny 17:00 do godziny 21:00.

 

 

hot°: Jak wygląda wasza polityka rabatowa i zakupu karnetu? Jakie dodatkowe możliwości przy zakupie karnetu na dłuższy okres?

 

Zdecydowanie możemy zaliczyć się do klubów przyjaznych Klientom. Zapewniamy, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie :) Mamy wiele ciekawych propozycji zarówno dla nowych Klientów, jak i dla tych, którzy są już naszymi Klubowiczami. Wszystkie informacje o promocjach można znaleźć na naszej stronie internetowej jak i na facebookowym profilu.

 

Widok na salę główną

 

 

hot°: Jak wygląda możliwość z korzystania z jednorazowego wejścia na Waszą siłownię?

 

Cały PRIME Team dysponuje bezpłatnymi jednorazowymi kartami wstępu, które uprawniają do bezpłatnego jednorazowego wstępu na trening lub do wzięcia udziału w jednej godzinie zajęć fitness. Dodatkowo taka karta umożliwia m.in. obniżenie opłaty wpisowej przy zawieraniu z nami umowy. Zachęcamy wszystkich, aby poznali nas bliżej, wypróbowali sprzęt, wzięli udział w zajęciach fitness. Karty te obowiązują do końca października tego roku. Do końca sierpnia można skorzystać ponadto z bezpłatnego jednorazowego wejścia bez posiadania takiej karty.

 

Dominika Wójcikiewicz

 

hot°: Kto tworzy waszą kadrę trenerską i instruktorską? Na waszej stronie internetowej www.primefitness.pl doliczyłem się aż 15 osób!

 

To zdecydowanie najlepsi trenerzy i instruktorzy w całym regionie! Jesteśmy z dumni z tego że nasz zespół tworzą ludzie oddani swojej pracy, która jest dla nich przede wszystkim pasją, ponadto, mający ogromną wiedzę, w tym również z zakresu zdrowego odżywiania i suplementacji oraz doświadczenie.

 

Każdy z nich specjalizuje się w innej dziedzinie np. kalistenika, bieganie, sporty walki, a m.in. dzięki takiemu zróżnicowaniu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego z naszych Klientów, przede wszystkim bez obawy o jego zdrowie, kontuzje i dolegliwości, spowodowane najczęściej nieprawidłowo wykonywanymi ćwiczeniami.

 

 

hot°: Weszliście na szczeciński rynek w spektakularny sposób, a jakie macie plany na przyszłość?

Rozwój, rozwój, rozwój! Idziemy naprzód i patrzymy naprzód! Chcemy, aby nasi Klubowicze przychodząc po raz pierwszy - zostali z nami na zawsze Nie możemy zdradzać wszystkich planów i działań na przyszłość. Możemy jednak zapewnić, że w PRIME Fitness Club będzie się dużo działo i będzie o nim głośno w całym regionie

 

 

Instruktorzy Fitness :

Dominika Wójcikiewicz – licencjonowana instruktorka zumba fitness, zumba kids, salsation elite, instruktor tańca oraz instruktor sports art cycling. Nazywana „Wulkanem energii” i „Petardą”. Uczestniczka 9 Edycji programu You Can Dance - Poprostu Tańcz. Taniec towarzyszy jej od...zawsze, czego dowodem jest zdobycie międzynarodowej klasy tanecznej S w stylach latynoamerykańskim i standardowym.

 

Dominika Wójcikiewicz

 

Joanna Ciszczoń - instruktor fitness. Od 18 lat dyplomowany instruktor fitness i kulturystyki, dwukrotna Mistrzyni Polski, Mistrzyni Świata w Show Dance, APF instruktor, trener personalny.

 

Joanna Ciszczoń

 

Małgorzata Wojtaszczyk - instruktor fitness. Mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna. Obecnie specjalizuje się głównie w zajęciach body & mind, takich jak: bodyart, pilates, trening funkcjonalny oraz sam trening personalny.

 

Małgorzata Wojtaszczyk

 

Małgorzata Gąsior - instruktor fitness. Ze sportem związana od dziecka, posiada miedzy innymi uprawnienia do prowadzenia aerobiku, zajęć na stepie, choreografii, stretchingu,

 

Małgorzata Gąsior

 

Alicja Sieradzka - Od 2014 roku szkoleniowiec w ProFi Fitness School, Instruktor fitness, trener personalny oraz laureatka konkursu „New Faces” organizowanego przez Profi Fitness School.

 

Alicja Sieradzka

 

Isabella Karczyńska - absolwentka Uniwersytetu Kazimierza wielkiego w Bydgoszczy na kierunku wychowanie fizyczne specjalność gimnastyka korekcyjna. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik , instruktor pływania oraz jeździectwa.

 

Isabella Karczyńska

 

Agata Bugorska - instruktor fitness, trener personalny, szkoleniowiec IFAA Poland, zawodniczka sportów sylwetkowych kat. bikini fitness. Specjalizuje się w formach wzmacniających, kształtujących sylwetkę i wytrzymałość oraz prozdrowotnych takich jak pilates, stretching i zdrowy kręgosłup.

 

Agata Bugorska


Trenerzy Personalni :

Łukasz Nowak - trener personalny, trener oraz zawodnik futbolu amerykańskiego występujący w drużynie Cougars Szczecin, z którą gra od 5 lat.

 

Łukasz Nowak

 

Adam Elegańczyk - certyfikowany trener personalny. Pasjonat sportów sylwetkowych i przyszły zawodnik. Specjalista z zakresu pracy nad sylwetką, przygotowania do zawodów sylwetkowych, dietetyki, suplementacji, psychologii sportu

 

Adam Elegańczyk

 

Anna Mikołajczak - trener personalny. Jako była zawodniczka Kadry Narodowej oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu wie, co to poświęcenie i ciężka praca.

 

Anna Mikołajczak

 

Grzegorz Chołuj - Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Wychowanie Fizyczne, trener personalny. Ulubioną formą terningową jest terning obwodowy.

 

Grzegorz Chołuj

 

Łukasz Bogusławski - instruktor rekreacji ruchowej/trener: w grze od 1999 roku, od roku 2008 wspiera swoich podopiecznych, słuchając potrzeb, wspólnie z nimi dąży do celu. Prowadzi własne programy treningowe: Cross Fight ,Cross Combat Oraz Muscle Matrix.

 

Łukasz Bogusławski

 

Jarosław Poniewiera - trener personalny. Obecnie specjalizuje się w treningach wytrzymałościowych. Od 3 lat jest biegaczem długodystansowymi i bierze udział w maratonach oraz biegach z przeszkodami.

 

Jarosław Poniewiera

 

Stanisław Januszewski - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, trener personalny, instruktor kulturystyki, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, masażysta II stopnia, a także trener zajęć kalistenicznych.

 

Stanisław Januszewski

 

Krzysztof Łapa-Suski - trener personalny. Na treningach daje z siebie 100% wsparcia i mobilizacji, przez co umożliwia osiąganie zamierzonych rezultatów w bardzo krótkim czasie.

 

Krzysztof Łapa-Suski

 

PRIME Fitness Club
ul. 5 Lipca 46
70-374 Szczecin
tel. 721 605 607
Odwiedź stronę Internetową

Znajdź Prime na Facebooku!

 

 

PRIME Fitness Club

PRIME Fitness Club

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.