Przecław Festiwal '23

Przecław Festiwal '23
Szczecin - Szczecin

 

Przecław Festiwal '23

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

10.06.2023,start.19

 

Przecław Festiwal to plenerowe wydarzenie na styku wiosny i lata, podczas którego celebrujemy dobrą muzykę i oddajemy się kreatywnej zabawie.

 

Czerwcowa impreza jest kulminacją rocznego programu artystycznego Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

 

W trakcie dwóch festiwalowych dni spotkamy się z najlepszymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej i stworzymy przyjazną przestrzeń do familijnego relaksu.

 

PROGRAM

 

Dzień muzyczny festiwalu, podczas którego na dużej scenie wystąpią Natalia Przybysz, Nosowska i T.LOVE. Zaproszeni do Przecławia artyści to ścisła czołówka polskiej muzyki.

 

Natalia Przybysz - kompozytorka, autorka tekstów i aktywistka zaangażowana w działania proekologiczne. Zadebiutowała w 2001 roku współtworząc z siostrą Pauliną Przybysz zespół Sistars. Od czasu płyty „Prąd", każdy kolejny album Natalii nagradzany jest Fryderykiem.

 

Nosowska – zdobywczyni niezliczonej ilości nagród muzycznych. W Przecławiu zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu, którego premiera odbędzie się na chwilę przed festiwalem. Będzie to płyta pełna melodii, pięknych harmonii i melancholii.

 

T.Love – legenda polskiego rock'n'rolla, która łączy już trzy pokolenia swoich fanów. W Przecławiu zespół pojawi się w klasycznym i sprawdzonym składzie: Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Jacek Perkowski, Paweł Nazimek, Sidney Polak. Ze sceny usłyszymy m.in. utwory z ostatniego albumu „Hau! Hau!", który to, jak określił sam Muniek Staszczyk, jest próbą powrotu do mentalnej radości po czasach zarazy.