Rozpocznij swoją przygodę z tańcem razem z All About Dance Studio!

10.09.2019 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Lepiej być nie mogło! Serce miasta. Dworzec kolejowy Szczecin Turzyn. To właśnie tu czeka na Was nowo otwarta szkoła tańca All About Dance. Klimatyczne wnętrza mieszczą się w zabytkowym budynku starej kolei, co dodatkowo tworzy wyjątkową atmosferę, przypominającą kultowe amerykańskie filmy o tańcu jak „Fame” czy „Flashdance” Do Waszej dyspozycji macie: trzech utalentowanych instruktorów, dwie sale taneczne oraz … wspomniany wyjątkowy klimat oraz prawdziwego „ducha tańca”! Dowiedzcie się szczegółów z naszego wywiadu.

 

 

Nowy sezon, nowe miejsce na tanecznej mapie Szczecina. Jaka jest idea All About Dance Studio?


Miejsce może i nowe, ale myśl o jego stworzeniu dorastała w nas od dawna. All About to przede wszystkim nieszablonowość. Stworzyliśmy przestrzeń kreatywnego rozwoju poprzez taniec - bez ograniczeń wiekowych, czy jakichkolwiek innych. Nasze studio tańca to odpowiedź na potrzeby zarówno najmłodszych, będących być może przyszłością tańca sportowego, jak również tych którzy taniec traktują jako narzędzie do samorealizacji lub po prostu oderwania od codzienności. Uczymy holistycznie, ponieważ uważamy, że jedynie wielokierunkowe działanie jest w stanie dać najlepsze efekty rozwoju człowieka.


Waszą siedzibę macie w pięknych i genialnych atmosferą - pomieszczeniach dawnego (i przyszłego) Dworca Turzyn. Jak do tego doszło?


Od jakiegoś czasu szukaliśmy konkretnego rodzaju lokalu, a mamy tu na myśli postindustrialny styl przypominający nam broadwayowskie szkoły tańca. Klimat loftowy był więc dla nas wyznacznikiem, ponieważ marzyło nam się stworzenia nie tylko szkoły tańca, ale przede wszystkim miejsca
z duszą, historią, klimatem… Zależy nam aby ludzie przychodzili do nas nie tylko na zajęcia taneczne, ale by chcieli tu po prostu przyjść posiedzieć, napić się kawy czy posłuchać dobrej muzyki.. Zrelaksować się po całym dniu.

 

  

 

Kto tworzy Wasz zespół? Prosimy o kilka zdań, które przybliża sylwetkę każdego z instruktorów …


Nasz zespół to trzy bardzo kreatywne osoby. Arkadiusz Guzierowicz, Katarzyna Florczuk oraz Łukasz Słowikowski. Każdy z nas ma za sobą udaną karierę taneczną. Przez lata zdobywaliśmy kilkukrotnie tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski, dlatego też sekcja sportowa to perełka naszej szkoły. Nie oznacza to jednak zamknięcia się jedynie na wymiar sportowy.  Każdy, kto choć przez chwile zasmakuje tańca już na zawsze wyniesie z tej przygody wiele korzyści, takich jak piękna sylwetka, koordynacja, słuch muzyczny, wrażliwość oraz kreatywność. Nauczanie innych jest naszą pasją, a pracujemy opierając się na autorskim programie kształcenia tanecznego. Poza naszą stałą kadrą, pracujemy warsztatowo z najlepszymi nauczycielami różnych form tańca, aktorami, coachami, trenerami sportu, dietetykami. Pragniemy stworzyć sieć uzupełniających się, pełnych pasji ludzi.


Czy w waszej ofercie znajdą się również zajęcia dla dzieci? Jak według Was powinno wyglądać idealne i bezpieczne szkolenie najmłodszych?


Nasze ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci pozwoliło nam na opracowanie własnego programu nauczania dla najmłodszych. Zależy nam przede wszystkim na indywidualnym podejście do każdego naszego ucznia czy uczennicy. Wiemy, że każde dziecko jest inne, dlatego pomimo wypracowanego systemu działania podchodzimy empatycznie do każdego naszego małego tancerza. Nie każde z tych dzieci wybierze karierę sportową, ale zalety tańca poczuje już po pierwszym roku nauczania.

 

    

 

Na Waszej stronie internetowej znalazłem specjalną ofertę dla Pań. Prosimy o przybliżenie tej propozycji …


Zajęcia dla kobiet w All About to jednym słowem PETARDA! Działamy w myśl idei „girl power” i pragniemy dać kobietom możliwość odkrywania siebie, zapomnienia o obowiązkach dnia codziennego, przypomnienia sobie, że oprócz mamą / pracowniczką / szefową jest również KOBIETĄ! Kobietą, która ma prawo do samorealizacji, do kreatywnego rozwoju. Taniec pomaga poczuć własną sensualność, czy popracować z emocjami. Zajęcia dla kobiet opierają się tańcach latynoamerykańskich, tj. Salsa / Bachata / Cha-Cha / Samba / Kizomba / Rumba and more… A podczas warsztatów stawiamy na całościowy rozwój, czyli zajęcia z coachem, aktorami, dietetykami itd…


Czego Wam życzyć na starcie? Jakie macie marzenia na najbliższe miesiące?


Aby ta pozytywnie rozpierająca nas energia zaraziła cały Szczecin! Nasze studio tańca to miejsce, które każdy po prostu musi odwiedzić!

 

Skorzystaj z oferty naszych zajęć:
- Zajęcia taneczne dla dzieci
- Kursy tańca dla dorosłych
- Zajęcia taneczne dla kobiet
- Pierwszy taniec weselny
- Sekcja sportowa tańca towarzyskiego

 

Już 14-15 wrzesnia
możesz spotkać nas na
Targach Dziecko Mama Tata
w Netto Arena

 

Stary Dworzec Szczecin Turzyn
ul. B. Krzywoustego 34/1-2
tel. 600 616 310

 

[email protected]
www.allabout-dance.pl
www.fb.com/allaboutdanceszczecin

 

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM RAZEM Z ALL ABOUT DANCE STUDIO!

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM RAZEM Z ALL ABOUT DANCE STUDIO!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.