Jolipet Polska na święta

19.12.2023 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Daniel Pastuszak

Rozmawiamy z ekspertami od żywienia zwierząt domowych, firmą Jolipet Polska, która od lat zyskuje uznanie w świecie karmy dla czworonogów. Wieloletnie doświadczenie w branży i ciągłe dążenie do doskonałości zaowocowały unikalnym podejściem do żywienia zwierząt. Rozmawiamy o nowościach, ofercie świątecznej i planach na 2024.

 

 

hot°: Jakie nowości przygotowujecie na grudzień w kontekście waszych produktów? Czy możemy spodziewać się jakichś specjalnych świątecznych edycji?


Mamy bardzo dużo nowości – zapraszamy do naszego sklepu. Przekonacie się o tym w naszym sklepie stacjonarnym, gdzie będziemy mieli szansę porozmawiać i wybrać dla Waszych psów i kotów coś odpowiedniego!

 


hot°: Czy macie jakieś rekomendacje dotyczące prezentów dla właścicieli psów na zbliżający się okres świąteczny? Prosimy o polecenie nam 3 wybranych produktów!


Oczywiście – prezent dla psiaka czy kotka – musi być bezpieczny. W opakowaniu a nie na wagę. Mieć super skład – a takie właśnie u nas znajdziecie. Omijałabym osobiście sklepy dyskontowe i wielko powierzchniowe w tym zakresie.


Trudno mi wybrać 3 produktów, ale prym wiedzie teraz łosoś z indykiem – z naszych mrożonych krążków i doskonała puszka rybna jednego z polskich producentów, którego produkty mamy dostępne w naszym sklepie.

 


hot°: Jakie są główne zalety waszych produktów w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku?


Nie ma takich innych produktów na rynku. Tak dobrej jakości. Na przestrzeni 7 lat jakie jesteśmy w Szczecinie i w Polsce każdy nasz klient się o tym przekonał.


hot°: Czy znacie jakieś szczególne potrzeby żywieniowe, z jakimi zwykle zmagają się psy, na które wasza karma szczególnie dobrze wpływa?


Tak przede wszystkim jest ponad 90 %przyswajalną o czym klient przekonuje się po pierwszych dobach karmienia. Psiak zaczyna robić jedną kupkę dziennie. Eliminuje alergię i doskonale radzi sobie z nietolerancją pokarmową oraz mamy nasze sposoby na niejadki.

 


hot°: Jakie typy produktów dla psów są aktualnie najbardziej popularne w waszym asortymencie?


Teraz wszystkie świąteczne. Puszki, zestawy. Zostało nam dosłownie parę kartonów, a mieliśmy tego naprawdę dużo.


hot°: Czy są jakieś aktualne, konkretne i ważne trendy w żywieniu zwierząt domowych, na które chcielibyście zwrócić uwagę właścicieli psów?


Tak! Przede wszystkim będziemy namawiać by nie kupować suchych karm na wagę, to proceder, który jest wbrew przepisom. Tłumaczymy, edukujemy i mamy ogromne sukcesy. By nie kupować smaczków z Chin ociekających gliceryną.


Kolejny nasz cel to aby koty jadły mięso. Kot jest bezwzględnym mięsożercą. Nie są mu potrzebne do niczego chrupki. To jest tylko nasza wygoda i lenistwo. Trochę tak jak z sypaniem dzieciom płatków śniadaniowych rano. Jest już ogrom posiadaczy kotów, którym udało się to wytłumaczyć. Przeszli na nasze jedzenie Jolipet, a koty są zdrowe, zadowolone i pełne sił! I oto chodzi!

 


hot°:Czy firma planuje poszerzyć swój asortyment o produkty przeznaczone dla innych zwierząt domowych?


Tak oczywiście. Szykujemy ogromną rewolucję. To trochę tajemnica ;) W styczniu obserwujcie naszego facebooka…


hot°: Czas na noworoczne postanowienia! Czy Jolipet ma jakieś specjalne plany lub projekty na rok 2024? Czy widzicie jakieś trendy czy zmiany w branży żywienia dla zwierząt domowych, na które planujecie zareagować?


Oczywiście – mamy cały plan podróży na przyszły rok. Terminy z producentami w całej Europie. Szykujemy się na targi INTERZOO jak co dwa lata. To ogromne i kosztowne wydarzenie.


Nie ma czegoś takiego jak trendy w żywieniu zwierząt. My mamy własne zdanie na temat tej branży i raczej poruszamy się według sprawdzonego klucza, który zapewnia bezpieczeństwo w zakresie żywienia waszych pupili.


Mówiąc nie skromnie, to my wytyczamy trendy! 20lat w branży robi swoje. Nie jesteśmy w branży tylko od strony kontaktów z klientami, ale przede wszystkim lata pracy na produkcji i doradztwa w zakresie doboru surowców do produkcji różnych karm w całej Europie.

 

Zapraszamy na naszą stronę www.jolipet.pl oraz stacjonarnie do naszego sklepu przy ul Czorsztyńska 67 na Pogodnie.

 


Więcej informacji znajdziecie tutaj:

www.jolipet.pl

 

facebook - Jolipet Polska
www.instagram.com/jolipetpolska
TicToc: Jolipet Polska

 

SKLEP STACJONARNY:

ul. Czorsztyńska 67 

tel. +48 501 170 178

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.