Optyk z pasją | szczeciński salon optyczny, z bezpłatnym badaniem wzroku!

07.02.2023 2 komentarzy
Autor: Grzegorz Maksel, Zdjęcia: Archiwum Firmy

W dobie komputerów, smartfonów i przenoszenia działalności do Internetu, ważne jest, aby dbać o swoje oczy. Ważną rolę w zapewnieniu zdrowia naszego wzroku odgrywają tutaj optycy. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej zawodowi optyka, aby lepiej zrozumieć, czym się zajmuje, co oferuje i jak może nam pomóc! W tym celu przeprowadziliśmy wywiad z Panią Elżbietą Naderą -  właścicielką salonu optycznego „Optyk z pasją” w Szczecinie!

 

Optyk-z-pasja-Szczecin

 

hot°: Jak została Pani optykiem?


Zawsze lubiłam ludzi, dlatego moja praca zawsze wiązała się z kontaktem z Klientami. Przygoda z optyką zaczęła się w 2014 roku, kiedy to podjęłam pracę w firmie optycznej jako przedstawiciel handlowy.

 

Wszyscy moi Klienci byli przyjaznymi ludźmi, lubiłam pokonywać kilometry i docierać do Nich z towarem. Przez siedem lat miałam możliwość i okazję przyglądać się pracy w salonach optycznych. Gdy nabrałam odpowiedniego doświadczenia zdecydowałam się otworzyć własny salon!

 

Salon-Optyczny-Optyk-z-Pasja

 

hot°: Kiedy otworzyła Pani swój salon, skąd pomysł na nazwę i jakie usługi Pani świadczy?


W 2021 roku otworzyłam Optyka z pasją . Nazwa nie jest przypadkowa, inspiracją była miłość do ludzi i tym cały czas się kieruje w swojej pracy. Świadczymy usługi w pełnym zakresie, od badania wzroku zaczynając po zrobienie okularów, serwis i ewentualne naprawy.


W szczególnych przypadkach oferujemy również naprawy okularów u Klientów, którzy zrozpaczeni proszą nas o pomoc, ponieważ usiedli na swoich ulubionych oprawkach 😊


Każdy Klient wchodzący do nas jest przede wszystkim dobrze wysłuchany, obsługiwany z pełnym zaangażowaniem i rozumieniem potrzeb. W Optyku z pasją, pracuje doświadczona Ortooptystka, która dobiera moce szkieł do okularów.

 

W przypadkach, które wymagają konsultacji lekarskiej, współpracujemy z doświadczonym lekarzem, który pracuje blisko naszego salonu. Ceny w naszym salonie są bardzo elastyczne, niejednokrotnie dopasowywane przy Kliencie.

 

Oprawki-do-Okularow-premium-Szczecin

 

hot°: Oprawki jakich marek można dostać w Pani salonie optycznym?


Cały czas dokładamy starań aby zwiększać asortyment zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Do opraw Premium takich jak Caroline Abram, Hugo Bossa, Carolina Herrera dołączają kolejne jak Victoria Beckham , Lacosta, Furla i inne. Oczywiście oprócz opraw Premium jest cała gama opraw innych firm na możliwości finansowe, każdego Klienta.


Co jakiś czas wprowadzamy również czasowe promocje na oprawki! Informacje o tym są publikowane w naszych mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie.

 

Elzbieta-Nadera-Wlascicielka-Optyk-z-Pasja

 

hot°: Czy w „Optyku z pasją” można wykonać badanie wzroku?


Tak, jak najbardziej! Badanie wzroku w naszym salonie jest całkowicie bezpłatne, a okulary często są do odbioru z dnia na dzień ponieważ dysponujemy własną szlifiernią. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości wykonywanych usług i współpracujemy z najlepszymi producentami szkieł.


hot°: W jakich godzinach otwarty jest salon?


Drzwi naszego punktu są otwarte w tygodniu od 11.00 aż do 19.00 z myślą o tych, którzy długo pracują. Każdego dnia, otwieramy drzwi dla wszystkich i witamy ich z radością tworząc klimat swobody, swojskości, a jednocześnie wykonując pracę , najlepiej jak potrafimy.

 

hot°: Gdzie mieści się „Optyk z pasją”?


Nasz salon mieści się przy ul. Modrej 63 w Szczecinie (nieopodal ul. Szafera!). Serdecznie zapraszamy!


 

tel. 608 613 999
Strona internetowa: https://optykzpasja.pl
Facebook: https://www.facebook.com/optykzpasja 
Instagram: https://www.instagram.com/optykzpasja


_

 

Komentarze

Komentarze

Iwona
7:24 08.02.2023
Jestem bardzo zadowolona z salonu optycznego Optyk z Pasją :) Noszę okulary od lat, ale dopiero w Optyk z Pasją mój wzrok został porządnie zbadany,szkła dobrane. W salonie jest bardzo dużo oprawek,każdy znajdzie odpowiednie dla siebie. Panie w salonie są przesympatyczne, doradzą, zawsze uśmiechnięte. Polecam w 100%
1
0
Anna Brzozowska
20:03 15.03.2024
Najlepszy OPTYK do jakiego trafiłam! Dotąd korzystałam z sieciowego vision express. W OPTYK z PASJĄ zastałam całkiem nową jakość! Zaczynając od badania wzroku po dobór i dostosowanie oprawek. Do tego bezpłatne badanie bardzo profesjonalnego (to Kobieta) OPTOMETRYSTY, a nie okulisty( mam złe doświadczenia) POLECAM KAŻDEMU!!!
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.