Bobby Burger Szczecin

18.08.2017 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum własne

Historia BB zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miejską, postanowiło stworzyć food truck’a serwującego burgery, mające być opozycją do znanych, niezdrowych fast food’ów. Na warszawskich ulicach pojawił się szary samochód, którego przystanki wyznaczała na bieżąco miejska kultura. Trend szybko zyskał na popularności, dzięki czemu rok później Bobby Burger otworzył pierwszą restaurację. Aktualnie do sieci należy blisko 40 restauracji, a marka ciągle rośnie w siłę – pora na Szczecin. Rozmawiam z Panem Krzysztofem Dolatą, franczyzobiorcą szczecińskiego Bobby Burgera

 

 

hot°: Wystartowaliście kilka tygodni temu, jak oceniacie pierwsze tygodnie waszej działalności? Zadowoleni?


Jesteśmy bardzo zadowoleni. Zainteresowanie marką Bobby Burger w Szczecinie przerosło nasze oczekiwania - w pierwszych dniach działalności ustawiała się wielogodzinna kolejka. Klienci byli gotowi czekać nawet 1,5 h, aby zjeść naszego burgera. Lokal funkcjonuje już 3 tygodnie, a wciąż odwiedza nas wielu klientów.

 

 

 


hot°: Bobby Burger to bardzo renomowana i dynamicznie rozwijająca się sieć (blisko 40 lokalizacji w całej Polsce). Dlaczego podjął Pan wyzwanie w Szczecinie?


O otwarciu lokalu Bobby Burger w Szczecinie myślałem już 3 lata temu, po tym jak sam po raz pierwszy odwiedziłem jeden z nich w Warszawie. Miałem już wtedy nawet upatrzony lokal, ale los chciał, że dopiero teraz mogłem sfinalizować swoje plany. Po wstępnej rozmowie z Centralą sieci, byłem pewien, że to dobra decyzja. Przemówił do mnie klarowny model franczyzowy, który gwarantuje opiekę merytoryczną w każdym kluczowym obszarze: od dostaw, przez kwestie operacyjne, po bardzo sprawną komunikację i marketing.

 

Wideo

Wideo


hot°: Mamy w Szczecinie kilka burgerowni oraz foodtrucków. Jakie są zatem plusy Bobby Burger? Dlaczego warto akurat was wybrać?


Bo Bobby Burger to sprawdzona marka, która znalazła uznanie wśród setek tysięcy klientów w całej Polsce, dlatego zależało mi na wprowadzeniu jej do naszego miasta.

 

 

 

 

Przeczytaj także: Marina Restaurant!


hot°: Sieć Bobby Burger jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, wspiera wiele imprez i wydarzeń sportowych. Czy z czasem, będziecie podejmować takie wyzwania w Szczecinie?


Oczywiście! Jesteśmy otwarci na tego typu inicjatywy - dodatkowo warto wspomnieć, że od kilku lat funkcjonuje Bobby Team, który wspiera młodych sportowców w realizacji ich pasji, w tym boksera Kamila Holkę, który związany jest ze Szczecinem. Kamil odwiedził nasz lokal podczas otwarcia i relacjonował to na swoim Instagramie.

 

 


hot°: Kilka pytań organizacyjnych. Gdzie można Was znaleźć? Czy można złożyć zamówienie przez telefon albo Facebooka?


Nasz lokal mieści się przy Alei Wojska Polskiego 24, przy Placu Zgody. Zamówienia można też składać telefonicznie, pracujemy nad wprowadzeniem dostaw.

 

 

 


hot°: Co koniecznie trzeba spróbować odwiedzając was? Prosimy o trzy propozycje – szlagiery…


Naszymi największymi hitami są zdecydowanie double (Double Death by Cheese i Double Trouble with Bacon) z oferty stałej. Gwiazdą tego sezonu jest zdecydowanie urodzinowy Bobby Burger. Jeśli chcecie go spróbować, to się spieszcie - od 1 września ruszamy z nowym, jesiennym sezonem!

 

 

 

 Bobby Burger
al. Wojska Polskiego 24
tel. +48 91 823 48 08
Polub lokal na Facebooku!

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.