Bostońskie Historie: Witamy 2016 razem z Bostonem!

04.01.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Boston, Krystian Gąciarski

Spotykamy się po raz pierwszy a zarazem po raz kilkunasty. Dlaczego? Ponieważ nasz cykl realizujemy z Boston Pubem co najmniej od kilkunastu miesięcy - to tak zwana oczywista oczywistość . A po raz pierwszy dlatego, że mamy styczeń 2016, co zawsze idzie w parze z postanowieniami noworocznymi, świeżymi planami i pomysłami oraz podsumowaniami okresu minionego. Tak zwany świeży start! Jesteśmy pewni , że rok miniony dla Boston pubu był udany i mamy nadzieje, że kolejny będzie co najmniej tak samo dobry. Nasze przypuszczenia potwierdza klasycznie menagerem lokalu – Wojtek Polata.

 

 

hot°: Czy w przyszłym roku czekają was jakieś spektakularne zmiany czy raczej spokojne, doszlifowywanie jakości ?


W 2016 roku szykuje się kilka zmian w lokalu, jednakże będą one miały miejsce raczej w drugiej połowie roku, więc na razie nie będę zdradzał o co chodzi, bo to zdecydowanie za wcześnie. Reszta realizowanych do tej pory projektów jest na najlepszych torach i ma się dobrze. Także utrzymujemy kurs w naszych działaniach ;)


hot°: Co będzie się działo ciekawego u Was w styczniu? Karnawał w końcu zobowiązuje.


Rok zaczynamy od Balu Gastronoma czy też „balu trupa” na który zapraszamy wszystkich gastronomików! Po ciężkim okresie około sylwestrowym, czas na odpoczynek i można to zrobić właśnie u nas w Bostonie. After trwa jak zawsze najdłużej w mieście, więc będzie okazja do posiedzenia i porozmawiania oraz do wymiany doświadczeń czy spojrzenia na różne tematy.


Reszta miesiąca to oczywiście trwający karnawał i my również przewidzieliśmy imprezy specjalne - karnawałowe w tym czasie. Śledźcie naszego fejsa a będziecie na bieżąco z Bostońskimi imprezami.

 


hot°: Jakie są wasze trzy największe sukcesy minionego roku i może jedna porażka dla przeciwwagi …


Dwa najważniejsze sukcesy: to oczywiście uruchomienie bostońskiej szatni, która bardzo usprawniła nam nie tylko pracę ale również spowodowała, że zrobiło się zdecydowanie wygodniej, bezpieczniej i luźniej. Jako drugi sukces śmiało można uznać coraz lepiej działające bostońskie Media (Gazeta, Telewizja, Radio). Co do porażek o ile można tak to nazwać: to z wielkim bólem serca żałujemy, że ekipa musi spać i czasami wasz ulubiony Boston musimy zamykać, żeby każdego kolejnego dnia znowu dawać radę i zapewniać Wam 100% profesjonalnej obsługi. Naprawdę szczerze żałujemy bo zawsze rewelacyjnie się z Wami bawimy. :)


hot°: Jak ogólnie oceniasz nasz szczeciński rynek klubowo – pubowy. Czy miniony rok należał do udanych?


Szczecin jest szczególnym miastem pod każdym względem i chyba każdy się ze mną zgodzi. Jeżeli chodzi o rynek klubowo-pubowy to jest w czym wybierać od dużych dyskotek, poprzez średniej wielkości lokale, aż po te małe klimatyczne puby czy pubo-kawiarnie. Każdego roku powstaje coś nowego, coś co zaskakuje mniej lub bardziej.


Za każdym razem jednak pojawia się pytanie: Czy taki lokal się w Szczecinie faktycznie przejmie? Jak zareagują ludzie? Czy się spodoba? Itp. Odpowiadając jednak na pytanie: zarówno prywatnie jak i zawodowo jestem bardzo zadowolony z mijającego roku. Rok 2015 zdecydowanie zaliczam do udanych. Przy okazji wszystkim czytelnikom życzę powodzenia w nowym 2016 roku i wszelkiej pomyślności.

 


hot°: Rok 2015 to również dużo ciekawych inicjatyw. Własna bostońska gazeta, działania charytatywne, Domowy Barman? Czy w przyszłym roku będzie kontynuować wasze pomysły…


Te projekty działają nadal i w 2016 roku będą nadal rozwijane, gazetka wychodzi co miesiąc i w nowym roku pojawi się cykl wywiadów z barmanami z całego miasta. Działania charytatywne w 2016 roku na pewno też się pojawią. Jako lokal postaramy się od samego początku działać i zacząć poprzez wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do czego zachęcamy również naszych gości.


Jeżeli chodzi o Domowego Barmana to nadal prężnie działamy! Mamy już sporo eventów do obsłużenia w 2016 roku i znowu kalendarz szybko się nam zapełnia. Ale spokojnie: rozszerzamy naszą ekipę barmańską, dokupiliśmy kolejny sprzęt i bary także dla każdego czas i odpowiedni termin się znajdą. Zapraszamy :)


Raz jeszcze w imieniu całego Boston Dream Team oraz swoim życzę dużo uśmiechu i spełnienia marzeń w 2016 roku.

 


Cytaty miesiąca czyli Bostopedia na wesoło:


Wpadki alkoholowe:


-AMERYKAŃSKIEGO Jim Beam'a z kolą poproszę raz
-Poproszę Bianko(wermut) z wermutem i sprajtem

 

Wpadki z serii przekręcamy nazwy:


-Dwa razy KANIKADZE(kamikadze) poproszę
-Wojaże(Vogue-papierosy) poproszę

 

HIT!

 

przepraszam co Pan robi(gość mocno zmęczony trzymający pokal z głową spoglądającą w stronę ziemi)

Barman

A ja proszę Pana zwiedzam

Barman

yyyy aha

Barman

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.