Holiday Szczecin – kompletna imprezowa marka!

23.11.2018
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Archiwum Holiday / Karolina Tarnawska

Od kilku miesięcy w Szczecinie prężnie rozkręca się nowa imprezowa marka, która poszerza nam horyzonty na zabawę. Dokładniej mówiąc daje nam szanse na przygotowanie planu oraz jego realizację w najbardziej kompleksowy z możliwych sposób. Mowa tu o przedsięwzięciu o nazwie „Holiday Szczecin”. Jest to projekt w którego skład wchodzi: jacht, katamaran, limuzyna, catering oraz klub. Mając takie możliwości przygotowania imprezy, dzięki Holiday Szczecin jesteśmy w stanie zaplanować ją od pierwszej do ostatniej minuty i tym samym zaskoczyć swoich gości. Do tego wysoki poziom świadczonych usług staje się powoli wizytówką marki.

 

My z całą redakcją od dłuższego czasu bacznie przyglądamy się rozwojowi firmy i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Doszliśmy również do wniosku, że czas najwyższy porozmawiać z ojcem chrzestnym i twórcą projektu Holiday Szczecin, o tym, jak narodził się i rozwinął pomysł na firmę oraz o najbliższych planach. Nie trzymając was więcej w niepewności, zapraszam do wywiadu.

 

  

 

 

hot°: Witaj Grzegorzu, milo mi się z Tobą w końcu spotkać. Opowiedz proszę jak wpadłeś na pomysł założenia marki Holiday Szczecin?


Witaj... pomysł rodził się długo i boleśnie :) Zaczęło się od katamaranu. Przebywając na bulwarach byłem zdziwiony, dlaczego Szczecin nie ma żadnej nowoczesnej atrakcji nad wodą. Szybko podjąłem temat i zacząłem szukać kontaktów kto wyprodukowałby imprezową, ale i zarazem turystyczną nowoczesną jednostkę. No i.... znalazłem. Ale wtedy zaczęły się problemy. Wyobraź sobie że wydaje ci się że masz super pomysł, czekasz ROK na realizację i wszystko staje pod znakiem zapytania. Na szczęście wszystko udało się ogarnąć i teraz możemy cieszyć się rejsami.

 

hot°: Powiedz proszę co było pierwsze, jacht czy katamaran?


Oczywiście pomysł katamaranu był pierwszy, ale w związku z licznymi opóźnieniami producenta powstał pomysł wykorzystania jachtu również do komercji. Musiałem coś robić, żeby nie oszaleć ze stresu:)

 

  


hot°: Opowiedz trochę o Holiday Boat, Czy to twój pomysł i czy taki katamaran który służy za pływającą imprezownie można zakupić czy trzeba go specjalnie przystosować? Jak to wygląda?


Jestem tylko odpowiedzialny za wdrożenie pomysłu na rynek województwa zachodniopomorskiego. Katamarany tego typu były już produkowane na teren europy i trafiły również do 4-5 miast w Polsce. Odpowiadając na twoje pytanie – tak jednostkę można spersonalizować, ogranicza cię jedynie wyobraźnia, miejsce, i uzyskanie odpowiednich pozwoleń.


hot°: No to może teraz dowiemy się trochę więcej o Holiday-Czarter?


Podczas wizyty na Ibizie, byłem zachwycony opcją pływania na jachcie wśród grona najlepszych znajomych I rodziny. Postanowiliśmy wyczarterować wraz ze wspólnikiem naszą prywatną jednostkę dostosowując ja do lokalnych warunków pod względem atrakcji oraz cen. Jednostkę wynajmujemy z prywatnym Skipperem dbającym o bezpieczeństwo na pokładzie. W cenie jest całą masa zabawek wodnych typu Wake czy pontonów. 10 osób które mogą przebywać w tym samym czasie na jednostce, naprawdę może ostro poszaleć. Takie atrakcje wodne zazwyczaj nad morzem są liczone po 10- 15 min a ceny są zabójcze. Mamy piękne rejony do zwiedzania nad taflą wody, jak I do zabaw. Gwarantuję wam że raz wypróbowane zapada w pamięć na zawsze.

 

hot°: Jak rozumiem Holiday Limo było dopełnieniem pływających jednostek? Czym kierowałeś się przy wyborze marki i rodzaju samochody?


Holiday-Limo powstało jako dodatek uzupełniający katamaran i klub. Pomyślałem ze skoro mamy tak fajne dwie realizację w postaci katamaranu i klubu to czegoś tu brakuje. Czegoś VIP :) No i się zaczęły poszukiwania Limuzyny, która może sprostać wymaganiom przewozu 20 osób.
Do tej ilości zazwyczaj obsługujemy gości na jachcie lub katamaranie, więc mała limuzyna totalnie odpadała. Nawiązałem ciekawy kontakt z Rosji, gdzie kupiłem tę limuzynę od bardzo zamożnego człowieka, któremu po prostu się znudziła.

 

  

 

hot°: Prawdziwa wisienka na torcie to oczywiście Holiday-Club, czyli najnowsze dziecko marki. Czym się kierowałeś przy wyborze miejsca i czego tak właściwie możemy spodziewać się po przekroczeniu bram klubu?

 

To prawdziwy przypadek, że doszło do zawarcia transakcji nabycia klubu. Jak wcześniej wspomniałem, były ogromne problemy z realizacją projektu katamaranu. Opcja klubu była moją reakcją na to, że coś może pójść nie tak a w zasadzie.... wyglądało na to że straciłem pieniądze a obiecałem pracę swoim siostrom – bliźniaczkom, które sprowadziłem z miejscowości oddalonej o 200 km, by mieć je blisko siebie. Gdy problemy narastały musiałem zrobić wszystko by na szybko wymyślić coś by nie zostały na lodzie. Priorytetem było, byśmy byli razem. Tak zostały moimi wspólniczkami. Finalnie udały się oba projekty, choć jeden z nich mimo wszystko jest bardziej sezonowy.

 

hot°: Wiem że można również zamówić catering. Opowiedz proszę, sami przygotowujecie menu, czy korzystacie z usług firmy zewnętrznej?

 

Jeszcze dwa miesiące temu realizowaliśmy cateringi samemu. Dawało nam to poczucie pewności, że nasz klient będzie zawsze zadowolony, gdyż robimy wszystko z wielkim zaangażowaniem. Jedna ostatnio brakuje na to czasu i nawiązaliśmy współpracę z dwiema restauracjami, które do tej pory nie zawiodły nas ani razu. Pyszne, egzotyczne dania czekają na naszych klientów tuż przed samą imprezą w klubie czy też na katamaranie.

 

Zobacz także - AMARETTI CAFFE, ODROBINA WŁOCH W SZCZECINIE

 

hot°: Załóżmy że jestem potencjalnym klientem i chciałbym zorganizować sobie urodziny. W jaki sposób mogę skonfigurować ofertę?


To znaczy czy wszystko łącznie z cennikiem znajdę na stronie, czy może zostanę indywidualnie obsłużony? Jak to wygląda? Konfigurujemy ofertę tak, by bez względu jaki budżet posiada klient, poczuł się jak vip i przeżył najlepszą imprezę właśnie w Szczecinie. To miasto zasługuje na to, by coś zaczęło się dziać. Do tej pory wieczory panieńskie czy kawalerskie odbywały się albo na spokojnie, albo poza Szczecinem. Teraz mamy takie atrakcje, których mogą nam pozazdrościć w innych miastach. Minimalny czas trwania imprezy na katamaranie wynosi 2 h, ale staramy się zawsze naszych gości potraktować od siebie w szczególny sposób. Na przykład bez dopłaty odbieramy gości z domu, wieziemy na bulwary lub np. po imprezie do klubu. Chcemy dać coś klientowi od siebie, by poczuł się wyjątkowo – to w końcu jego wieczór.

 

 

hot°: Może na koniec jeszcze zdradzisz nam najbliższe plany klubu? Planujecie jakieś szczególne wydarzenia?

 

Tak, w planie mamy otwarcie piątego elementu marki Holiday, co na tą chwilę pozostanie jeszcze tajemnicą:) Powinniśmy dać radę do wiosny 2019. Ponadto zamierzamy otworzyć trzeci przeszklony, przezroczysty parkiet w holiday-club, ponad trzy metry nad ziemią :) Ostrzegam.... w odzieży innej niż spodnie, wchodzimy na własną odpowiedzialność ! :) Tego jeszcze u nas nie było. Trzy różne parkiety, trzy style muzyczne oraz miła i profesjonalna obsługa. Bardzo liczymy na to, że Szczecin doceni pewne zmiany standardach usług. Każdy ma inny gust i oczekiwania, ale liczymy, że pomożecie nam im sprostać. Pozdrawiaaaaaamy :) Holiday.szczecin.pl

 

fb/holidayboat.szczecin
fb/Holiday.Limo.Szczecin
fb/holiday.club.szczecin

 

www.holiday.szczecin.pl
tel. 690 615 615

 

Holiday Szczecin –  kompletna imprezowa marka!

Holiday Szczecin – kompletna imprezowa marka!