Nowe miejsca na ulicach Szczecina - Marcowe Nowości!

26.02.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Lokali

Ufff… czyżby już było po zimie? Różnie może być, w każdym razie - z pewnością w marcu będziemy świadkami przynajmniej kalendarzowej zmiany pory roku. Najbliższe miesiące to energetyczny czas sprzyjający działaniom, zwłaszcza w gastronomii. A zatem z wiosenną energią przygotowaliśmy dla Was kolejne zestawienie nowych, szczecińskich lokali. Poznajcie Mojo - nowy klub (dawniej Pierwsze Miejsce oraz City Hall), Slow Burger – burgerownię serwująca min: hamburgery z jelenia, Adventure Pub – miejsce gdzie wypijesz kawę i pograsz w gry planszowe, Ok Super w nowym miejscu, a także Mondej – pizzerię wartą odwiedzenia nie tylko w poniedziałki.

 

 

Mojo Club
Mojo Club, to nowy lokal, w znanym już i lubianym punkcie Szczecina. W Czerwonym Ratuszu, na miejscu dawnego Pierwszego Miejsca powstaje nowy lokal. Muzyka: disco-classics, pop-rock. Otwarcie? Naturalnie w marcu, a dokładniej 19 marca. Wejście do klubu powyżej 21 lat. Przedtem mieściły się tutaj dwa bardzo dobre kluby, dlatego ciekawi jesteśmy, co zaprezentuje Mojo. Trzymamy kciuki za udany start.
Czerwony Ratusz, pl. Batorego 4
tel. 607 477 091
www.facebook.com/mojoszczecin

 

 

Slow Burger
Slow Burger już istnieje od pewnego czasu. Teraz zmienili swoją miejscówkę i mieszczą się przy ulicy Przyjaciół Żołnierza w Szczecinie. Na miejscu zjecie, uwaga (!) mięso z jelenia, sosy własnej roboty, oryginalne frytki oraz świeże surówki. A wszystko to w dobrej hamburgerowej bułce! Jak mówią o sobie: „Slow Burger Expert preferuje przede wszystkim zdrową żywność, poczynając od bułek na zakwasie jak i 100% mięsa wołowego lub 100% mięsa z dziczyzny/z jelenia”. Ciekawi?
ul. Przyjaciół Ronda 2 / Rynek „Wilcza"
tel. 507 943 422
https://www.facebook.com/SLOW-Burger-Expert-611600178982153/?fref=ts

 

 


Mondej
MonDej, to pizzeria oraz pub - czyli miejsce, w którym coś zjemy, a także coś...wypijemy. Mondej wprowadziło imienne nazwy pizzy. Znajdziemy tutaj Nikodema, Lecha, Kornelię, Marka czy Achillesa... Zjecie tutaj również kanapki na gorąco, sałatki, lasagne, kebab, a także przekąski typu hot dog czy zapiekanka. Lokal otwarty codziennie od 12 do północy. Co ważne w okolicy w miarę łatwo zaparkować samochód.
ul. Śląska 42
tel. 791 255 501
www.mondej.pl
www.facebook.com/MonDejSzczecin

 

 

Ok Super w Trafostacji
Ok Super znalazło swoje, nowe miejsce. Nie byle jakie – bo w Trafostacji! Już od lutego działają w miejscu, w którym króluje sztuka współczesna. Kawiarnia Ok Super, to gorące i zimne napoje, ciastka i ciasteczka, a także bajgle z lokalu „Króla Jana”. Ok Super będzie w tym miejscu prowadziło również działalność sklepową, nie zabraknie więc lokalnych marek designerskich. Ponadto na miejscu (ponoć również na tarasie) będą odbywały się różne eventy.
ul. Świętego Ducha 4
tel. 732 022 013
www.facebook.com/oksuperpl

 

 

Mr Burger
Tak! – jesteśmy świadkami narodzin nowej burgerowni w Szczecinie. Mr Burger – jak mówią, to 100% wołowiny. Istnieje on już od kilku miesięcy w Policach, teraz właściciele chcą spróbować swoich sił na naszym rynku. Ciekawostką jest fakt, iż lokal wprowadził fast burger, czyli jedzenie burgerów na czas... Kto pobije rekord - otrzymuje darmowego classica oraz bon na kwotę 20 zł. Fajnie, prawda? Aktualny rekord do pobicia, to minuta i 19 sekund oraz 23 setne. Ogólnie lokal działa w rytm zasady: „Jeżeli burger jest dobry, to człowiek jest brudny".
ul. Kaszubska 20
tel. 575 770 880
www.facebook.com/mrburgerpolice

 

 

The Office – Craft Beer Pub
Ich zdjęcie w tle na facebooku, to napis z gwiazdką... „Otwieramy w marcu! *jak dobrze pójdzie". My również liczymy, że wszystko się powiedzie i Office wystartuje już w trzecim miesiącu 2016 roku. W informacjach o nich, znaleźliśmy jedną ciekawą wzmiankę. Brzmi ona: „Rzuć na wyjściu - Kochanie idę do biura - i wpadaj na znakomite piwo rzemieślnicze". Nowe miejsce na piwnej mapie Szczecina, to z pewnością dobra informacja dla prawdziwych piwoszy. Czekamy na więcej wiadomości, wy też ich wypatrujcie na facebooku.
ul. Osiek 10
www.facebook.com/theofficecraftbeerpub

 

#nowe #miejsca #food #beer #cafe #coffee #szczecin #hotmagzine #gastroszczecin #f4f #place #like #follow #oksuper

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#nowe #miejsca #food #beer #cafe #coffee #szczecin #hotmagzine #gastroszczecin #f4f #place #like #follow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#nowe #miejsca #food #beer #cafe #coffee #szczecin #hotmagzine #gastroszczecin #f4f #place #like #follow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#nowe #miejsca #food #beer #cafe #coffee #szczecin #hotmagzine #gastroszczecin #f4f #place #like #follow

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.