Nowe Miejsca: Per Se Brasserie & Cocktail Bar

30.12.2015
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum

Życie jest zbyt ważne, aby je brać na poważnie.
Oscar Wilde
http://www.per-se.pl/

 


Myśl Oscara Wilde’a przyświeca nam od momentu, gdy w naszych umysłach zrodziła się idea PER SE Brasserie & Cocktail Bar. Naszych gości traktujemy bardzo poważnie, dlatego zapewniamy Państwu porcję dobrego humoru i niezobowiązujące chwile zapomnienia. Oferujemy orkiestrę dobrych alkoholi i koktajli, w taktach delikatnej muzyki przebijającej ciszę. Serwujemy bogactwo włoskiej i francuskiej kuchni w przystępnej cenie. Umożliwiamy naszym gościom odpoczynek, pobudzając umysł smakami i zapachami wspaniałych potraw.


Bogactwo włoskiej i francuskiej kuchni w przystępnej cenie.


Co dzieje się w naszej kuchni?


Pragniemy, by menu PER SE zachwyciło naszych Klientów, dlatego w naszej kuchni gości radość, przyjaźń, dobry nastrój i zabawa. Oferujemy kruchego kurczaka, delikatną wołowinę i wieprzowinę, soczystą jagnięcinę, a także owoce morza i starannie wyselekcjonowane gatunki ryb. Naszym gościom podamy wikwintnego Piotrosza i świętą Doradę, a na przystawkę zaserwujemy delikatne carpaccio z polędwicy wołowej i znakomitą terrinę z łososia. To tylko wybrane pozycje z naszej karty. Pragniemy podzielić się bogactwem międzynarodowych specjałów rodem z kuchni włoskiej i francuskiej. Chcemy Państwu podarować emocje, które gościły nam w podróżach organizowanych w poszukiwaniu najlepszych smaków. Zebraliśmy je w jednym miejscu, by móc się nimi podzielić z naszymi Gośćmi.

 Dźwięki zza baru…


…bo za barem prawdziwa uczta dla Gości spragnionych wykwintnych trunków. Pierwsze skrzypce gra kwintet whisky, ginu, tequili, rumu i koniaku. Dla miłośników mocnych wrażeń polecamy sekcję dętą. Na czele wódka, w tle zagrają likiery i vermouth. Dla miłośników wokalowych fraz polecimy niespełna pięćdziesiąt rodzajów koktajli. Na bębnach zagra dla naszych Gości najlepszy szampan, a chwile ciszy wypełni dźwięk otwieranego wina. Dla spragnionych nie zabraknie także piwa, napoi i koktajli bezalkoholowych. Na bis zaproponujemy Państwu kawę lub herbatę.

Atmosfera


Duet wyśmienitej kuchni i świetnego alkoholu wymagają odpowiedniej oprawy. W trakcie oczekiwania na zamówienie nasi goście będą mieli możliwość obejrzenia wystawy pięknych i klimatycznych zdjęć z romantycznej Wenecji, autorstwa Tomasza Lazara, utalentowanego fotografa, laureata miedzy innymi nagrody World Press Photo. Dla miłośników znakomitej kuchni na świeżym powietrzu oddajemy do dyspozycji przytulne, odgrodzone od ulicy patio. Całości będzie przyświecać delikatne oświetlenie, w towarzystwie pięknych roślin, zapewniając naszym Gościom kameralny klimat.