Odwiedzamy Nowe Miejsca: Cafe Mondo

29.01.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Krystian Gąciarski

Cafe Mondo, kawiarnia należąca do koszalińskiej sieci kawiarni. Jest to nowe miejsce spotkań na mapie kulinarnej Szczecina oraz nowa możliwość skosztowania aromatycznego smaku kawy. Mieści się na alei Kwiatowej, vis-a-vis CH Kaskada. Na temat kulis powstania kawiarni, a także odczuciach na temat rynku kawowego rozmawiamy z Joanną Gałką – marketing menadżer w Cafe Mondo.

 

 

hot°: Czym różnicie się od poprzedniej kawiarni, która była w tym miejscu?
Najważniejsza zmiana polega na tym, że Cafe Mondo to koszalińska sieć kawiarni. Charakteryzuje nas naprawdę wyśmienita mieszanka kawy, zawsze świeże ciasta i wyjątkowa, swobodna atmosfera. W naszych kawiarniach kultywujemy parzenie i smakowanie kawy.


hot°: 30 grudnia na facebooku wrzuciliście grafikę z trzema ciepłymi napojami. Dwie kawy: rumowa oraz piernikowa, a także czekolada z syropem kokosowym. Czy smakują one tak samo doskonale jak wyglądają? Czy macie jeszcze więcej takich smaczków?


Smakują jeszcze lepiej! Koniecznie trzeba spróbować, gdyż jest to oferta sezonowa. Takie oferty będą się zmieniały cyklicznie i zawsze będziemy mieli dla Państwa nowe zaskakujące smaki. Odwiedzajcie nas zatem często.

 


hot°: Jak oceniacie szczeciński rynek kawowy?


W Szczecinie jak i w każdym innym mieście funkcjonuje wiele różnych kawiarni i każda ma coś wyjątkowego do zaoferowania swoim klientom. Ważne jest by znaleźć to coś w czym rozsmakują się klienci, aby chcieli wracać. W Cafe Mondo na pewno znajdzie się też parę niepowtarzalnych smaków, które znajdą swoich wiernych amatorów. Zapraszamy między innymi na Sweet Love Machiatto, którego niepowtarzalny smak poprawia nawet najgorszy nastrój.


hot°: Niewątpliwie Waszą zaletą jest położenie. Kiedyś w tym miejscu odbywały się różne wydarzenia. Czy kiedy zrobi się cieplej, planujecie zrobić coś fajnego na zewnątrz?


Oczywiście, wiosną znowu pojawią się parasole, ale w wersji XXL, jedyne takie w Szczecinie! Już teraz planujemy wydarzenia jakie będą miały miejsce w naszej kawiarni, ale póki co szczegółów zdradzić nie mogę.

 

 


hot°: Na koniec powiedzcie co dobrego będzie można u Was zjeść? Ciasta? Sałatki? Przekąski? Czy polecacie coś szczególnie?


W Cafe Mondo przygotowujemy nasze specjały tylko z wysokiej jakości, świeżych produktów. Mamy ofertę dla każdego i tak znajdziecie u nas pyszne ciasta i muffiny, dla osób dbających o linię są jogurty i sałatki, a na zaspanych czeka gotowe śniadanie - pożywna, ciepła bagietka z kubkiem kawy, które można wziąć ze sobą na wynos! To takie proste. Mamy tez coś absolutnie wyjątkowego, a mianowicie markowe piwo, które jest warzone specjalnie dla nas w browarze w Witnicy. Zapraszamy do degustacji. Cafe Mondo. Twój czas na kawę.

 


Cafe Mondo
plac Żołnierza Polskiego 20
tel. 664 244 236
https://www.facebook.com/szczecinmeetingpoint/?fref=ts

 

 

#cafemondo #szczecin #cafe #coffee #meeting #point #centre #hotmagazine

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#cafemondo #coffee #sweet #szczecin #follow #l4l #f4f #coffee #cafe

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Zapisz

Cafe Mondo

Cafe Mondo

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.