Odwiedzamy Restaurację: Mr. Burger

17.03.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Mr Burger

Odwiedzamy Restaurację, to nasz często nieregularny, jednakże bardzo popularny cykl! W tym miesiącu postanowiliśmy odwiedzić kolejne miejsca w Szczecinie. Dzisiaj przedstawiamy Wam wywiad z Mr. Burger! Lokal ten istnieje już od pewnego czasu w Policach, teraz właściciele zdecydowali się spróbować sił w naszym mieście. Sprawdźcie! :)

 

 

hot°: Jak Wam się wiedzie na rynku polickim?


Jeżeli chodzi o Police, to jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Myślę że trafiliśmy w podniebienia. Ludzie, którzy nas odwiedzają, chętnie później wracają – a to cieszy.


hot°: Czyli dzięki zaufaniu osiągniętym tam, jesteście pełni nadziei na podbicie szczecińskiego rynku. Dobrze. Kiedy zatem planujecie otwarcie?


Otwarcie planujemy na 02.04.2016r.

 


hot°: Czym zamierzacie przyciągnąć szczecinian?


Oczywiście smakiem :)) . A zarazem dobrym miejscem do spotkań i ogólnej miłej atmosfery przy naprawdę dobrych burgerach:)


hot°: Na Waszym facebook widziałem coś a’la jedzenie burgera na czas. Przewidujecie w tym konkursie nagrody. Rozumiem, że ten konkurs będzie obecny również w Szczecinie?:) Jak sądzicie… Jaki jest najbardziej możliwy z niemożliwych - rekord w zjedzeniu burgera na czas?


Tak. FAST BURGER polega na zjedzeniu Burgera (Classic) w jak najszybszym czasie, a jeśli padnie rekord, to zwracamy pieniążki za burgera oraz dajemy bon podarunkowy o wartości 20 zł. A jeżeli chodzi o czas, to myślę że można zejść poniżej minuty :). Jak najbardziej - konkurs zagości również w Szczecinie. Aktualny rekord to 1.19.53s

 


hot°: Jakie inne promocje przewidujecie?


Jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy, ale na pewno mile zaskoczymy naszych gości:)


hot°: Przepis na ulubionego burgera?


Ciężko stwierdzić który jest ulubionym. Faworytem na pewno jest REDBLUE - kotlet, pomidor, ser, lazur, żurawina, orzechy włoskie. Każdy ma swój ulubiony – ja stawiam na tego :)

 

MR Burger

tel. 575 770 880

https://www.facebook.com/mrburgerpolice/?fref=ts

 

 

#szczecin #gastro #hotmagazine #gastroszczecin #gastronomia #gotowanie #kitchen #food #foodfest #pornfood #insta #follow #like #mrburger #burger #nowemiejsce

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

 

#szczecin #gastro #hotmagazine #gastroszczecin #gastronomia #gotowanie #kitchen #food #foodfest #pornfood #insta #follow #like #burger #mrburger #foodporn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.