Restauracja Mini-Max

05.12.2018
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Mini-Max

Zapraszamy Was do odwiedzenia bardzo ciekawego miejsca. Restauracja Mini Max położona jest w sercu Puszczy Wkrzańskiej nad malowniczym jeziorkiem. Restauracja prowadzona jest przez 3 pokolenia jednej rodziny, która wkłada oczywiście całe serce w jej prowadzenie. W tym ciekawym miejscu odpoczniecie od zgiełku miasta, zjecie pyszne dania kuchni polskiej albo skorzystacie z możliwości organizacji imprezy rodzinnej czy firmowej.

 

hot°: Kto prowadzi lokal? Wspominała Pani w naszej rozmowie, że jesteście firma rodzinną. Poprosimy na początek o kilka zdań o sobie …

 

Restauracja została otwarta w 1999 roku. Od  ponad 20 lat mój syn który jest  szefem kuchni, z pasją i zaangażowaniem rozpieszcza pysznymi daniami naszych gości. Restauracja jest lokalem rodzinnym z domowym klimatem. Z życzliwością przyjmujemy naszych gości i staramy się spełnić  ich oczekiwania. W tym roku do naszego zespołu dołączyła najmłodsza z pokolenia wnuczka, która w przyszłości będzie prowadzić naszą restaurację.

 

  

 

hot°: Wasza restauracja położona jest w pięknym po niemieckim dworku, czy znacie może jego wcześniejszą historię?

 

Od XIX wieku miejscowość Bartoszewo spełniało funkcję wypoczynkowo-rekreacyjną. W tym czasie również  istniała już restauracja, która w chwili obecnej prowadzona jest przez nas.

 

   

 

hot°: Jakie są trzy dania, które koniecznie trzeba spróbować będąc waszym gościem? Inny słowy co jest waszą specjalnością?

 

Zamysłem restauracji jest połączenie najnowszych trendów przygotowania potraw kuchni polskiej. Różnorodność potraw i lokalnych specjałów gwarantuje jakość i doskonały smak. Wyjątkowe dania skomponowane przez naszego szefa kuchni z najwyższej jakości składników zachwycą najbardziej wymagające podniebienia. 

 

W szczególności  polecamy Żurek staropolski w chlebie, Schab faszerowany leśnymi grzybami  podawany z ziemniakami pieczonymi w przyprawach i bukietem warzyw oraz specjalność szefa kuchni  Łosoś wędzony na ciepło podawany na szpinaku z puree ziemniaczanym.

 

 

  

 

hot°: W grudniu mamy oczywiście Sylwestra, wiem że również organizujecie bal noworoczny. Jaką  zatem macie propozycję dla naszych Czytelników?

 

Sylwester to najbardziej wyczekiwana przez ludzi impreza w roku. Dla naszych  gości wychodzimy z ofertą dobrej zabawy do białego rana w rytmie najlepszych przebojów i przepysznych dań . Jak co roku dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień został miłym wspomnieniem  i za rok goście chcieli znów pożegnać z nami stary rok i przywitać nowy.

 

-------------------------------------------------------------------------

 

Zobacz także - NOWY ROK Z WIELKA COCKTAIL SHISHA BAR

 

-------------------------------------------------------------------------

 

 

hot°: Na waszej stronie internetowej znalazłem obszerną ofertę organizacji imprez rodzinnych ,wesel i chrztów. Prosimy rozwinąć temat. Jak wygląda wasza oferta pod tym kątem?  

 

Oferta obejmuję wynajem sali, przygotowanie menu oraz obsługę kelnerską na najwyższym poziomie. Lokalizacja  w świetnym miejscu, wystrój wnętrz i wyśmienite potrawy sprawią, że poczują się Państwo jak w domu.

 

  

 

hot°: Wasza restauracja leży w Puszczy Wkrzańskiej nad małym jeziorkiem. Czy można skorzystać z tych atutów organizując imprezy rodzinne?

 

Imprezy w Mini- Max w to nie tylko wspomnienia, ale również bliski kontakt z naturą. Nasza restauracja położona jest w pięknej Puszczy Wkrzańskiej nad Jeziorem Bartoszewskim. W naszym ogródku letnim  otoczonym sosnowym lasem można odpocząć od gwaru i zgiełku miasta.

 

hot°: Czy oprócz organizacji większych imprez, można do was przyjechać w dowolny dzień - powiedzmy na kawkę albo coś zjeść? W jakich godzinach i dniach jesteście czynni?

 

Ależ oczywiście. Restauracja jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00 – 21:00. Serdecznie Zapraszamy...

 

 

 

Restauracja Mini-Max

Bartoszewo  1

72-004 Tanowo

Tel: 91 312- 69-27, 500- 015-927

www.minimax-bartoszewo.pl

biuro@minimax-bartoszewo.pl

www.facebook.com/RestauracjaMiniMax

www.instagram.com/minimaxbartoszewo

 

 

Restauracja Mini-Max

Restauracja Mini-Max