Atelier Paula Mądrzak - Wywiad

05.01.2021 2 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Atelier Paula Mądrzak oferuje usługi fryzjerskie, makijaże permanentne, makijaże okolicznościowe oraz stylizację rzęs. Studio silnie przywiązuje wagę do zadowolenia klientek dlatego chce zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług – tak aby każda kobieta czuła się pięknie za każdym razem po wyjściu ze studia. Doceniamy to podejście, dlatego gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym wywiadem z Panią Pauliną, która opowiada nam o swoim gabinecie.
 
Jak doszło do powstania Panu salonu?


W zawodzie pracuje od 12 lat, więc otwarcie własnego Atelier było tylko kwestią czasu. Było to moje marzenie, dzięki któremu w tym momencie czuje się spełniona w 100%.

 


Z jakich jeszcze zabiegów możemy skorzystać w Pani salonie? Co może Pani polecić naszym Czytelniczkom?

 

W naszym Atelier oferujemy nie tylko usługi fryzjerskie, ale także między innymi makijaże permanentne, makijaże okolicznościowe oraz stylizacja rzęs.

 

Jakich produktów, używa Pani przy pracy?

 

Jestem ekspertem koloryzacji znanej firmy loreal. Specjalizuje się głównie w farbach olejowych, które są bez amoniaku i w pełni bezpieczne dla struktury włosa.

 

 

Kto tworzy zespół salonu?

 

Nasz wspaniały zespół tworzy Linergistka - Magdalena Grochulska, wizażystka - Kasia Szumiło oraz stylistka rzęs - Izabela Rodziewicz.

 

Czy zauważa Pani, że z każdym sezonem jest moda na inny makijaż? Jaki trend aktualnie przoduje?


Na to pytanie odpowie nasza wizażystka Kasia Szumiło: tak, zgadzam się z tym, że co roku zmienia się trend. W tamtym roku bardzo popularny był naturalny rozświetlony makijaż, a w tym roku? Tego to się dowiemy tak naprawdę w kwietniu, kiedy zacznie się w pełni sezon ślubny.

 

 

 

 

Co daje Pani największą satysfakcję w pracy, którą Pani wykonuje?

 

Największą radość oraz satysfakcję dają mi moje klientki, zadowolone klientki, które wychodzą z uśmiechem na twarzy i błyskiem w oku.

 

Jakie ma Pani plany zawodowe na najbliższą przyszłość? Planuje Pani rozszerzyć zakres oferowanych usług?

 

Najważniejszy aktualnie jest dla mnie rozwój osobisty oraz szkolenia, a co będzie dalej to kto wie Aktualnie poszukuję fryzjerów stylistów, których będę mogła zatrudnić.

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

mail: [email protected]
tel. 518 335 955
Facebook: Paula Mądrzak Atelier
www.instagram.com/paulamadrzakatelier

 

Komentarze

Komentarze

Irvin
7:12 03.04.2024
Why You'll Want To Find Out More About Pornstar UK most Famous pornstars
0
0
Dean
9:42 21.05.2024
Top Pornstars Tools To Streamline Your Daily Lifethe One Top Pornstars Trick That Every Person Must Know pornstar
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.