Wonder Lab

08.03.2024 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Ewelina Borowska / Sandra Struzik

Wonder Lab to salon urody, który z pasją podchodzi do każdego aspektu swojej działalności, od stylizacji rzęs i brwi po zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne i masażu. Założycielka Wonder Lab Ewa Morawska, zainspirowana przez osobiste doświadczenia i pragnienie zmiany, postanowiła stworzyć miejsce, które łączy wysoką jakość usług z ciepłym, przyjaznym podejściem do każdej klientki. Zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu.

 

 

hot°: Jakie były początki Wonder Lab i co zainspirowało Panią do założenia firmy?


Mój Mąż, to w sumie dzięki niemu to się wszystko zaczęło, ale to długa historia… w szybkim skrócie to po 10 latach pracy w gastronomii, potem paru w biurze itp. Z 3o-tką na karku i małym dzieckiem przyszedł czas, aby coś zmienić w swoim życiu. I tak padło na branżę Beauty. I to była najlepsza decyzja, którą mogłam podjąć. Po 7 latach ta praca dalej cieszy.

 


hot°: Przechodzimy do czasów obecnych. Jakie są główna oferta i najpopularniejsze zabiegi w Wonder Lab?


W salonie króluje stylizacja rzęs, jak również stylizacja brwi. Masaż Kobido, masaż Bańką chińską wraz z kinesiotapingiem w ofercie posiadamy od jakiegoś czasu i widzimy, że coraz więcej serc podbija. Co nas ogromnie cieszy, bo my również relaksujemy się go wykonując.


hot°: Ciekawi nas, jakie są najnowsze trendy w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs?


Obecnie na topie są efekty takie jak wet look, whispy, czy efekt linera. Co roku wchodzą nowe trendy i nasze klientki bacznie obserwują branżę i nowości, zresztą tak jak i my. Dzięki czemu, jesteśmy w stanie zaoferować pełen wachlarz możliwości.

 


hot°: Jaka jest filozofia Wonder Lab w kwestii stylizacji brwi i jakie techniki stosujecie do osiągnięcia idealnego kształtu?


Brwi to siostry, ale nie bliźniaczki nie zmieniamy natury na siłę, lecz ja udoskonalamy. Kształt idealny osiągamy, poprzez odpowiednią technikę. Pracujemy zarówno brow pastą, jak i kredką pudrową, aby go uzyskać. Tak naprawdę nieistotne jest to, jakimi produktami wyznaczamy kształt, liczy się efekt końcowy czyli perfekcyjny rysunek.


hot°: Jakie są najczęstsze mity dotyczące przedłużania rzęs, z którymi się spotykacie, i jak je obalacie?


Niestety w dalszym ciągu przychodzą klientki, które myślą, że rzęsy przedłużane niszczą rzęsy naturalne. Wtedy informujemy klientkę, że jeżeli stylizacja jest odpowiednio dobrana, nie za ciężka i przede wszystkim wykonana poprawnie technicznie, nic takiego się nie wydarzy. Kładziemy bardzo duży nacisk na higienę oczu, i uświadamiamy, dlaczego jest to tak ważne, zarówno dla zdrowia jak i trwałości oraz wyglądu stylizacji.

 


hot°: Masaż Kobido staje się coraz popularniejszy. Czy mogą Państwo opowiedzieć więcej o jego korzyściach?


Masaż Kobido skłąda się z kilku części. Na poszczególnych etapach nie tylko zmniejszamy uczucie stresu, i sprawiamy, że klientka się odpręża i relaksuje, lecz także w częściach, w których pracujemy szybciej oddziałujemy na głębsze warstwy skóry, dzięki czemu między innymi ujędrniamy skórę, spłycamy zmarszczki, poprawiamy owal twarzy.

 

hot°: Czy może Pani opowiedzieć o szkoleniach w Wonder Lab? Jakie umiejętności i wiedzę przekazujecie uczestnikom?


Na szkoleniach uczę przede wszystkim jak być dobrą i świadomą stylistką rzęs. Wiele osób myśli, że to nic trudnego- dopóki nie przyjdą na szkolenie i nie przekonają się na własnej skórze, jaką wiedzę należy mieć, aby wykonywać dobrze ten zawód. Prowadzę szkolenia zarówno dla osób początkujących, na których kursantki poznają podstawy stylizacji rzęs, jak i dla zaawansowanych stylistek, które chcą poprawić swoją technikę pracy, i poszerzyć swoją ofertę o najnowsze trendy.

 


hot°: Jakie są największe wyzwania i satysfakcje związane z prowadzeniem szkoleń?


Największym wyzwaniem jest, to aby moje kursantki uwierzyły w Siebie, że są w stanie osiągnąć naprawdę wiele. Na całe szczęście jestem osobą, która skutecznie potrafi zmotywować. Skutkuje to przepięknymi pracami,które wykonują. I to jest największa satysfakcja na sam koniec szkolenia- ich uśmiech gdy zobaczą jaką aplikację wykonały. Wtedy zaczynają wierzyć.


hot°: Czy istnieją jakieś nietypowe techniki lub produkty stosowane w Wonder Lab, które odróżniają Was od innych salonów kosmetycznych?


Specjalizujemy się przede wszystkim w najnowszych trendach i niestandardowych skrętach. Każdą stylizację dobieramy indywidualnie do klientki, dlatego nasze brwi i rzęsy są szyte na miarę. Każda klientka jest dla nas wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, i chcemy żeby to czuła w naszym podejściu.


hot°: Wonder Lab to kilka osób. Jakie kwalifikacje i doświadczenie są wymagane od specjalistów pracujących w Wonder Lab?


Wonder Lab to dokładnie dwie osoby. Moją współpracownice wyszkoliłam sama od podstaw, więc wiem że kwalifikacje oraz doświadczenie posiada na najwyższym poziomie. Wyznajemy jedną bardzo ważna zasadę „wykonaj usługę tak, jakbyś sama chciała ją mieć zrobioną”Ponadto w dalszym ciągu się rozwijamy i poszerzamy naszą wiedzę, aby być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w branży.

 


hot°: Jak Wonder Lab utrzymuje najwyższą jakość usług w dynamicznie zmieniającej się branży kosmetycznej?


Przede wszystkim pracujemy na dobrych jakościowo produktach, zwracamy uwagę na to co używamy i czytamy składy produktów. Ponieważ zdrowie naszych klientek jak i nasze są dla nas bardzo ważne.


hot°: Czy planują Państwo rozszerzenie oferty usług o nowe zabiegi w najbliższej przyszłości?


Na obecną chwilę nie. Skupiamy się na usługach, które już posiadamy, aby były one na najwyższym poziomie.


hot°: Na koniec, jaka jest Pani wizja przyszłości Wonder Lab w kontekście ewolucji branży beauty?


Wonder Lab będzie się rozwijać przede wszystkim pod kątem szkoleniowym. Rozbudowuje obecnie programy szkoleniowe, wprowadzam nowe edukacyjne produkty w formie on line. Nie zwalniamy tempa jeżeli chodzi o usługi. W dalszym ciągu bacznie obserwujemy branżę i wprowadzamy nowości. Dzięki czemu nasza oferta będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

 

 

 

Wojska Polskiego 2/2 70-237 Szczecin
tel. 516 098 477
mail: [email protected]


https://www.facebook.com/wonderlab.by.ewa

https://www.instagram.com/wonderlab.ewa.morawska/
https://booksy.com/pl-pl/90654_wonder-lab-by-ewa-morawska_brwi-i-rzesy_18078_szczecin#ba_s=sh_1

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.